Piłka nożna

Robert w formie jakby na Mistrzostwa Świata się szykował. Weltklasssse normalnie. Potrafi z główki uderzyć, piłkę przyjąć jak przeciwnik atakuje.
 
Rok 2030 - Luka Modric podpisuje kontrakt z Interem.

DkarqeIWsAIIbsO.jpg
 
@TwardyB całkiem przyjemny start w lidze zanotował Djuka, prawa:)?
Cieszą mnie dwie bramki Pawki a Jevtic to niech juz spierdala.

Po Poznaniu chodzą słuchy, że Jevtic to nabył chorobę filipińską. I tak wygląda na boisku. Jemu się już tu nie chce walczyć, niech spierdala w podskokach. Teraz jest Pan Piłkarz przez duże P - Pedro Tiba. To będzie kocur straszny jak się jeszcze zgra. Start zajebisty, tylko to drużyny z miejsc 10,12,14 i 15 chyba. Martwi środek obrony, bo obok Rogne jest tylko pół obrońcy w postaci Janickiego. Reszta to pachołki treningowe. Ale czuję, że to ten sezon.
 
Po Poznaniu chodzą słuchy, że Jevtic to nabył chorobę filipińską. I tak wygląda na boisku. Jemu się już tu nie chce walczyć, niech spierdala w podskokach. Teraz jest Pan Piłkarz przez duże P - Pedro Tiba. To będzie kocur straszny jak się jeszcze zgra. Start zajebisty, tylko to drużyny z miejsc 10,12,14 i 15 chyba. Martwi środek obrony, bo obok Rogne jest tylko pół obrońcy w postaci Janickiego. Reszta to pachołki treningowe. Ale czuję, że to ten sezon.
plus zali sie po instagramach jak to ma ciezko.
Darko nigdy nie byl typem wojownika a u Djuki trza zapierdalac.
 
@Arlovski Widziałeś kiedyś tego Sobola w akcji ? Dobry jest ? Będzie coś z niego ?
Statystyki miał kozackie w tamtym sezonie:

ja widziałem w 1/2 i Finale Juniorów Starszych. On w sobie coś ma i wg mnie prędzej czy później trafi do pierwszej drużyny Lecha. Chociaż z całego składu największą karierę wróżę Michałowi Zimmerowi. Strasznie się wyróżniał na tle CLJ na LO.
 
To już chyba zboczenie. Jutro wolne, więc jakoś tak zakodowało mi się, że dziś piątek. Wybija 18:00 i nerwowo szukam pierwszego meczu ekstraklasy w kolejce, nie mogąc znaleźć. Po 10 minutach zorientowałeś się, że dziś wtorek. :damjan:
 
Z tego, co widzę ten nowy trener Legii to niezły aparacik. Pasuje, jak ulał do tej wesołej ligi. Oby szybko wziął za mordę to towarzystwo, bo to Dudelange trzeba kurwa przejść.
 
I w ostatnich 6 latach zdobyła 5 mistrzostw mając za ławce scouta z Norwich, czyli Berga, wynalazka Hasiego, amatora Magierę, totalnego żółtodzioba jakim był Jozak i trenera od piłki kobiecej. Komentarz co do poziomu ligi i rywali chyba zbędny. :awesome:
 
I w ostatnich 6 latach zdobyła 5 mistrzostw mając za ławce scouta z Norwich, czyli Berga, wynalazka Hasiego, amatora Magierę, totalnego żółtodzioba jakim był Jozak i trenera od piłki kobiecej. Komentarz co do poziomu ligi i rywali chyba zbędny. :awesome:

No liga i rywale są chujowi. Tak jak i Legia :crazy:

Jutro o 21 na Polsacie Superpuchar Europy, jakby ktoś się zastanawiał czy w którejś z naszych stacji puszczają ten mecz. Ciekawi mnie jak będzie wyglądał ten Real Lopeteguiego, szczególnie na tle silnych rywali. Pierwszy test już jutro.
 
ja widziałem w 1/2 i Finale Juniorów Starszych. On w sobie coś ma i wg mnie prędzej czy później trafi do pierwszej drużyny Lecha. Chociaż z całego składu największą karierę wróżę Michałowi Zimmerowi. Strasznie się wyróżniał na tle CLJ na LO.
Pytam o niego, bo właśnie został przesunięty do pierwszej drużyny Lecha (razem z Pleśnierowiczem). Był nawet na ławce w pierwszym meczu ligowym z Wisłą Płock.
Mam nadzieję, że go gdzieś wypożyczą, bo teraz jak wrócił po kontuzji Tomczyk i odpalił z Zagłębiem, to Sobol nie będzie miał pewnie dużych szans na grę.
 
Costa kryminalista pieprzony. Praktycznie korkami przeszedł się po twarzy Ramosa. Co widzę mecz jak ten frajer gra to na złość robi przeciwnikom w sposób wybitnie okrutny.
 
Back
Top