Piłka nożna

A nie są w piździe? Śmianie się z kogoś, że się oszczał, kiedy samemu stoi się w osranych gaciach i z gilem pod nosem. Tak to widzę. Ale jeśli zrobi ci się lepiej, to kręć śmigłem pod tą porażką.

BTW legła to twoja stara pod budką z piwem, jak jej rzuciłem piątaka do pryty prymitywie. Tfu.
Wstyd mi za taką stolice. Hahaha nic mnie tak nie cieszy jak przegrana koleżanki.
 
Po dzisiejszym blamażu jest mi mega wstyd. Cóż mogę więcej napisać?

No to po co te pretensje i wyzwiska w kierunku wielu użytkowników tego forum? Nie można napisać: ja pierdole moja ulubiona drużyna dostała wciry od jakiś ogórków z Luksemburga. Jest mi wstyd.
 
No to po co te pretensje i wyzwiska w kierunku wielu użytkowników tego forum? Nie można napisać: ja pierdole moja ulubiona drużyna dostała wciry od jakiś ogórków z Luksemburga. Jest mi wstyd.
Oczywiście, że mogę. Ale jak widzę atencjusza, który wyjeżdża z "ległą" to reakcja może być tylko jedna.
Wstyd mi za taką stolice. Hahaha nic mnie tak nie cieszy jak przegrana koleżanki.
Musisz mieć kurewsko smutne życie. Typowy zaściankowiec, którego bardziej cieszą porażki innych, niż własny sukces. Współczuję.
 
Oczywiście, że mogę. Ale jak widzę atencjusza, który wyjeżdża z "ległą" to reakcja może być tylko jedna.

Musisz mieć kurewsko smutne życie. Typowy zaściankowiec, którego bardziej cieszą porażki innych, niż własny sukces. Współczuję.
Tak jak mówisz, przegrywajcie dalej to stanie się piękniejsze.
 
wszechwpierdol

comment_5wxklOlV9ceKe8EaWR2TlZQfw2sbmbCG,w400.jpg
 
Nie pierwszy raz.A kto z tej jedenastki na boisku bardziej zaslugiwal na opaske ?

Mata, De Gea? Są w klubie dłużej od niego i więcej dla niego zrobili. W sumie to przykre, że w takim klubie jak United trzeba na siłę szukać kapitana. Nawet Jones czy Smalling jakby zagrali to by na nią bardziej zasługiwali.

A kto ogólnie jest kapitanem? Tak ze wszystkim zawodników, a nie, że akurat gra na boisku i dostał opaskę?
 
Mata, De Gea? Są w klubie dłużej od niego i więcej dla niego zrobili. W sumie to przykre, że w takim klubie jak United trzeba na siłę szukać kapitana. Nawet Jones czy Smalling jakby zagrali to by na nią bardziej zasługiwali.

A kto ogólnie jest kapitanem? Tak ze wszystkim zawodników, a nie, że akurat gra na boisku i dostał opaskę?


Valencia.

Wychowanek i mistrz swiata. Jak mu nie dac opaski ?
 
Valencia.

Wychowanek i mistrz swiata. Jak mu nie dac opaski ?
Valencia to wybór bardziej zrozumiały i jakoś łatwiejszy do przetrawienia dla mnie. Pogba jest moim zdaniem zbyt kapryśny i chimeryczny póki co, jak na bycie kapitanem takiej wielkiej drużyny. Cóż, ale może częste noszenie opaski jakoś na niego wpłynie.

Przez ten brak transferów w tym okienku, nie widzę kompletnie jak United miałoby walczyć o mistrzostwo w tym roku.. A szkoda. Pewnie znów wygra City, Guardiola wie jak nie tracić punktów ze słabszymi drużynami, do tego ma bardzo głęboki skład. Sama lewa pomoc jest obsadzona trzema bardzo dobrymi graczami: Sterling, Mahrez, B. Silva. A United jak się jeszcze pozbędzie Martiala to nie widzę ich kompletnie na dłuższą metę. Do tego gdy dojdzie jakaś kontuzja Lukaku lub Sancheza to stracą bardzo wiele. Liverpool sensownie się wzmocnił w tym sezonie, ale brakuje naturalnego klasowego zmiennika dla Firmino. No i ciekawe ile czasu zajmie pomocnikom, aby się zgrać z sobą oraz jak finalnie będzie wyglądać ich linia pomocy. Trójka z nich Fabinho/Keita/Henderson/Milner/Wijnaldum i każdy może być podstawowym zawodnikiem, bo Oxlade wyzdrowieje dopiero w następnym roku. W bramce wreszcie zawodnik światowej klasy.
Arsenal zrobił kilka transferów, ale wątpię aby coś większego z tego wynikało. Będą walczyć o 5 miejsce z Chelsea zapewne.

Tak typuję czołówkę na koniec sezonu:

1. Manchester City
2. Tottenham
3. Liverpool
4. Manchester United.
 

Mateusz Borek@BorekMati

Kamil Grosicki bardzo blisko Panathinaikosu Ateny. Grecy są bliscy porozumienia z Hull City. Pini ZAHAVI ustalal dziś z angielskim klubem szczegóły Wypożyczenie,z opcją wykupu.Reprezentantem Polski zainteresowany cały czas jest klub Ligue1 i mocny klub Championship.(wypożyczenie)

0007AKBOLWTFLS8R-C122-F4.jpg
 
Zaraz sezon rozpoczyna Chelsea. Pomimo problemów, niezbyt ciekawych transferów, liczę na pierwszą trójkę na koniec sezonu pod skrzydłami Sarriego
 
Back
Top