Piłka nożna

Oficjalnie: Moussa Wagué piłkarzem Barcelony

84569_1533318940.jpg


Oficjalnie: Arturo Vidal fichado!
84570_1533329749.jpg


Jak poinformowała FC Barcelona za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, klub osiągnął porozumienie z Bayernem Monachium w sprawie transferu Arturo Vidala.

Kontrakt Chilijczyka z Barceloną będzie obowiązywał do 2021 roku. Vidal podpisze umowę po przejściu badań medycznych, które odbędą się w najbliższych dniach. Dziennikarz RAC1 Gerard Romero donosi, że Barça zapłaci za kupno 31-latka 18 milionów euro + 3 miliony zmiennych, ale kataloński klub w oficjalnym komunikacie nie podał ceny transferu. Barcelona poinformowała za to, że wkrótce przedstawi plan prezentacji piłkarza.


 
Oficjalnie: Moussa Wagué piłkarzem Barcelony

84569_1533318940.jpg


Oficjalnie: Arturo Vidal fichado!
84570_1533329749.jpg


Jak poinformowała FC Barcelona za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, klub osiągnął porozumienie z Bayernem Monachium w sprawie transferu Arturo Vidala.

Kontrakt Chilijczyka z Barceloną będzie obowiązywał do 2021 roku. Vidal podpisze umowę po przejściu badań medycznych, które odbędą się w najbliższych dniach. Dziennikarz RAC1 Gerard Romero donosi, że Barça zapłaci za kupno 31-latka 18 milionów euro + 3 miliony zmiennych, ale kataloński klub w oficjalnym komunikacie nie podał ceny transferu. Barcelona poinformowała za to, że wkrótce przedstawi plan prezentacji piłkarza.

Za mała czcionka i nie widze. Możesz powiekszyc?
 
Barcelona kupuje na potęge, a Real nikogo nie kupił, do tego pozbył się swojej największej gwiazdy... A przypomnijmy sobie jak wyglądał ostatni sezon ligowy. Wiem, że był sukces w LM, ale to głównie zasługa Króla tych rozgrywek. A Courtois i Hazard wręcz prosili o transfer do Realu, ehh.
 
Chelsea jakoś bez pomysłu dzisiaj gra, oby na sezon forma poszła do góry, przydałoby się jeszcze kilka solidnych transferów
 
Gdzie oglądacie polską ligę za free?
Ściągnij sobie taką wtyczkę "hola vpn" to jest do Chroma. Odpalasz chrome i w prawym górnym rogu masz kraj z którego chcesz przeglądać- ustawiasz np USA i wchodzisz na dailymotion.com. Wpisujesz ekstraklasa w wyszukiwarkę, wchodzisz i cieszysz się darmowa ekstraklasa w HD:goldi:.
 
  • Like
Reactions: Ian
Ściągnij sobie taką wtyczkę "hola vpn" to jest do Chroma. Odpalasz chrome i w prawym górnym rogu masz kraj z którego chcesz przeglądać- ustawiasz np USA i wchodzisz na dailymotion.com. Wpisujesz ekstraklasa w wyszukiwarkę, wchodzisz i cieszysz się darmowa ekstraklasa w HD:goldi:.

Nie lepiej wyjechać za granicę? Po co siedzieć w kraju w którym łamana jest konstytucja?
:juanlaugh:
 
Ściągnij sobie taką wtyczkę "hola vpn" to jest do Chroma. Odpalasz chrome i w prawym górnym rogu masz kraj z którego chcesz przeglądać- ustawiasz np USA i wchodzisz na dailymotion.com. Wpisujesz ekstraklasa w wyszukiwarkę, wchodzisz i cieszysz się darmowa ekstraklasa w HD:goldi:.
Siedzę w UK więc hola nie bedzie potrzebna :baldwinwhiskey:
 
Nie lepiej wyjechać za granicę? Po co siedzieć w kraju w którym łamana jest konstytucja?
:juanlaugh:
Nie no. Jak konstytucja jest łamana to nie ma co dyskutować nawet. A dla tych którzy mimo łamanej konstytucji wyjechać nie mogą. Ten sposób pozwala poczuć się jak prawdziwy rodak, obywatel USA i przez chwilę zapomnieć o łamanej konstytucji oglądając ekstraklasę za darmo prosto ze słonecznej Californii:jjsmile:
 
Dziś siedzę sobie na saunie i wchodzi 3 młodych "panów piłkarzy", z rozmowy wywnioskowałem, że to jakieś młodziki z jednej z zabrzańskich lub okolicznych szkółek (pewnie Gwarek). I taki dialog zupełnie mnie załamał i pokazał jaki mamy stan piłki młodzieżowej:
- Odwołali nam mecz 15tego.
- To w środę miało być?
- Tak, tak.
- To dobrze, bo jakbyśmy mieli grać niedziela, środa i sobota to ja nie wiem...

No kurwa oni mieli chyba z 16-17 lat i dla nich gra co 3 dni to dramat. W jakieś pewnie lidze juniorów albo w ogóle to pewnie jakieś luźne sparingi. Mnie w tym wieku ciężko było odrywać siłą od boiska bo kopaliśmy po kilka godzin i to dziennie. Nikt nie był zmęczony. Szkoda gadać :siara:

Tylko potem poszedłem w inne rzeczy niż piłkę :jjsmile:
 
Nie wiem co się stało, ale ostatnio portale społecznościowe na TT tych największych klubów(szczególnie wersje ENG) robią sobie wyśmienity PR. Alex Hunter "przechodzi" do Realu w Fifie 19, a jego "stary klub" LA Galaxy robi mu podziękowanie za grę:lol:




Tylko wspomnę o AS Roma(ENG). A u nas Arka mogła na tym błędzie z lotem wyjść na świetnego tygrysa sociali jakby zrobili fotę na pieszo gdzieś pod Krakowem i strzelili podpis, którędy na stadion. No, ale w Polsce tylko chyba Naprzód Świbie ma kogoś na socjalach ogarniętego.
 
Back
Top