Piłka nożna

po wtorkowym ''sukcesie'' Legii, dziś kolejny dzień popisów naszych pucharowiczów w europie:
Trencin - Górnik 17.30
Lech - Soligorsk 20.45
Rio Ave - Jagiellonia 21.00
mecz Górnika na polsacie sport, Lecha na super polsacie, transmisji Jagi nigdzie nie znalazłem.
 
po wtorkowym ''sukcesie'' Legii, dziś kolejny dzień popisów naszych pucharowiczów w europie:
Trencin - Górnik 17.30
Lech - Soligorsk 20.45
Rio Ave - Jagiellonia 21.00
mecz Górnika na polsacie sport, Lecha na super polsacie, transmisji Jagi nigdzie nie znalazłem.

Mnie tam ciekawi bardziej co bedzie na weszlo.fm :waldeklaugh:
 
Szymon Marciniak będzie sędziował Superpuchar Europy :danaillegal:

Przecież to skandal. Taki zacięty mecz, tutaj detale mogą decydować o wyniku. Wszyscy wiemy jak gra Atletico i wiemy też, że Ramos i Casemiro potrafią nie być dłużni (szczególnie ten pierwszy). Szybko zapomnieli o tym co wyczyniał nasz rodak na MŚ...
 
Jaga może być jedyną drużyną która awansuje, do tego gra z najpoważniejszym przeciwnikiem, ale jej meczu oczywiście w TV nie ma :DC:
 
Beznadziejny transfer

E tam, z Suarezem będą się rozumieć jak łyse konie :lol:



A tak poważnie, to jak go poskładają to pewnie wypali lepiej niż Paulinho. Inna sprawa, że kolejny gość w Barcy, który będzie mnie wkurwiać, mają nosa, trzeba im przyznać ;)
 
Radio weszlo.fm ktore tu rozpromowaliscie to cos wspanialego, nie trza ogladac, wystarczy sluchac, no i ta ilosc meczy ktore komentuja :brainoverload:


Ciekawe czy od 18 wrzesnia tez beda te mecze najlepszych klubow komentowac?
 
Back
Top