Piłka nożna

Stało się, przedłużyłem umowę z NC+ na kolejne dwa lata xD Najważniejsze, że za Ligę Mistrzów nie będę płacił dodatkowej kasy.
 


- (…) Nie wiem, na ilu będę konferencjach, więc skorzystam z okazji wypowiedzenia się w kilku kwestiach, gdyż Twittera już nie mam. Mogę teraz podziękować kibicom, że mimo nagonki po odpadnięciu, hejtu, mieliśmy głośny doping w spotkaniu z Lechią, za co drużyna jest wdzięczna. Wszyscy wiemy, że są ludzie, którzy będąc obecnie w ekstazie dzięki problemom Legii, będą się chcieli wykazać i wprowadzić nerwowość. Czy będę pierwszym, drugim czy szóstym trenerem, będę dbał o atmosferę i ręczył za to, że w szatni nie ma konfliktów. Zapewniam też, że Radović nie ustawia składu, a Kucharczyk krytykuje sam siebie. Wiem, że są kibice Jagiellonii, dziennikarze z Białegostoku, którzy widzą pewne rzeczy inaczej.

- (…) Nie będzie decydował o atmosferze w Legii kibic i dziennikarz z Białegostoku, nie będzie robiła też tego legenda klubu, która większość dzięki niemu osiągnęła, a teraz ciągle chce dopiec. Nie każdy jest jednak tak tolerancyjny, jak pan Dariusz Szpakowski. Nie każdy zrozumie, że to przez pewne problemy z alkoholem. Kiedy ma się takie kłopoty, to są od tego odpowiednie ośrodki. Wiem, że niektórzy są podnieceni naszymi problemami, ale potrafiliśmy już wychodzić z takich sytuacji. Wiem, że nie zawsze łatwo okazać wsparcie, ale bardzo mocno go teraz potrzebujemy.

- Dostałem ostatnio kilka pytań o to, czy Radović bije Carlitosa... Poziom insynuacji w poprzednich tygodniach jest dziwny, tworzą się niestworzone historie. Rozumiem, że niektórzy muszą wymyślać pewne rzeczy w swoim smutnym życiu - przyznał Vuković.

:robertmakeup: :korwinlaugh: :pudziaonicbyniedao:
 
95581829.jpg
 
Szkoda Jagi dobra formę złapali na te eliminację. Bo Lech to już chyba pograne, a Legia ciężko ocenić, wszak narazie remisują, a mogli już 2 dostać z mistrzem Luksemburga:jjsmile: tam w tej drużynie ewidentnie coś nie gra, ciężko będzie posprzątać ta stajnię Augiasza.
 
ahahahahahhah o kurwa 1:2 z druzyną z luksemburga i to u siebie.

jakbym byl mioduskim to bym pierdolnał papiery w góre, wyszedł z gabinetu i zgasił światło. To trzeba kurwa zaorać, tą całą smieszną polską lige albo wypierdolić ten stół aż do sufitu. Co za kurwa wstyd.
 
ahahahahahhah o kurwa 1:2 z druzyną z luksemburga i to u siebie.

jakbym byl mioduskim to bym pierdolnał papiery w góre, wyszedł z gabinetu i zgasił światło. To trzeba kurwa zaorać, tą całą smieszną polską lige albo wypierdolić ten stół aż do sufitu. Co za kurwa wstyd.
Tylko, że to w sumie Mioduski odpowiada za ten stan rzeczy. Musiałby teraz się przyznać do błędu, a w korporacji to niemożliwe :damjan:
 
Tylko, że to w sumie Mioduski odpowiada za ten stan rzeczy. Musiałby teraz się przyznać do błędu, a w korporacji to niemożliwe :damjan:


łatwo teraz jebać mioduskiego a ja dobrze pamiętam, że jego ruchy nawet chwalono. Jak klafurić wygrywał końcówke sezonu to wielu bylo co apelowało by dać mu szanse. Transfery carlitosa czy kante też były dobrze ocenianie. Tu po prostu trzeba zrobić rewolucje, powinien być jakiś okrągły stół i uzgodnić jakieś regulacje dotyczące szkolenia młodzieży, jakieś ograniczenia w ściąganiu tego całego jebanego szrotu. Mowie tu o całej polskiej piłce. Już od lat dostajemy wpierdol ale bywały jakieś przeblyski jak groclin, wisla, legia, lech, takie wpierdoliki od kelnerow jednak zdarzaly się rzadko. Dzisiaj nie ma absolutnie nic a wpierdol od bylejakiej drużyny z europy to już norma. Ten pociąg z napisem piłka nożna już nam dawno spierdolił a my staneliśmy w miejscu pod względem rozwoju. Jak w 40mln kraju gdzie pilka to sport nr 1 mogą być takie wyniki. Chyba nie ma takiego drugiego kraju na świecie.

To jest chore i zmierza donikad, mozemy się smiać ale to jest tragedia. Jak ja jeszcze bardziej nie rozumiem ludzi którzy się emocjonują polska ekstraklapą, ja pierdole...
 
Szkoda Jagiellonii, fajnie piłką grali. Lech na farcie, bo go mogli rozstrzelać . Legii szkoda komentować. Ja jebie niedługo to w czerwcu eliminacje zaczniemy ...
 
łatwo teraz jebać mioduskiego a ja dobrze pamiętam, że jego ruchy nawet chwalono. Jak klafurić wygrywał końcówke sezonu to wielu bylo co apelowało by dać mu szanse. Transfery carlitosa czy kante też były dobrze ocenianie. Tu po prostu trzeba zrobić rewolucje, powinien być jakiś okrągły stół i uzgodnić jakieś regulacje dotyczące szkolenia młodzieży, jakieś ograniczenia w ściąganiu tego całego jebanego szrotu. Mowie tu o całej polskiej piłce. Już od lat dostajemy wpierdol ale bywały jakieś przeblyski jak groclin, wisla, legia, lech, takie wpierdoliki od kelnerow jednak zdarzaly się rzadko. Dzisiaj nie ma absolutnie nic a wpierdol od bylejakiej drużyny z europy to już norma. Ten pociąg z napisem piłka nożna już nam dawno spierdolił a my staneliśmy w miejscu pod względem rozwoju. Jak w 40mln kraju gdzie pilka to sport nr 1 mogą być takie wyniki. Chyba nie ma takiego drugiego kraju na świecie.

To jest chore i zmierza donikad, mozemy się smiać ale to jest tragedia. Jak ja jeszcze bardziej nie rozumiem ludzi którzy się emocjonują polska ekstraklapą, ja pierdole...
Ta sytuacja to wina całego ciągu zaniedbań który się ciągnie od czasu jak było jeszcze 3 prezesów. A mówię, że Mioduski sam dołożył do pieca bo: zatrudnił Jozaka, gościa który nie jest trenerem ( po wyrzuceniu Magiery i krzepoty- czyli trenera który prowadził 6 meczy w I lidze i trenera pływaków), po jozaku mieli znaleźć fachowca, dali ciała został Klaf. Klaf popłynął, a oni nie mają ZADNEJ alternatywy, jak ich Adam olał. Szukają w pośpiechu, zamiast mieć przygotowane to od dawna. Wieje amatorką u Mioduskiego. Szczególnie, że taki gość powinien się uczyć na błędach. Muszą poprostu komuś zaufać (dobremu) dać kontrakt i pełne poparcie i niech zrobi porządek.
 
@QŃ. Czekamy na usprawiedliwieni poczynań Twojej wspaniałej drużyny z miasta Warszawy oraz powiedzenie nam jak to nasze kluby są w piździe bo i tak legła „miszcz” i bydą mistrzem polski dalej.


A tak serio to KURWA, ile oni tak zarabiają? Ile te nędzne grajki są niby warte? Ile te kurwiaki z (L) pepierdalają po klubach w weekendy czy na shopping? Ja wiem, ze są gorsze kluby w PL ale mierzmy siły na zamiary. Mierzmy budżety na wyniki. Ja pierdole, co za kompromitacja. Przepierdolić u siebie z Luksemburgiem żal straszny. Co by się w tym sezonie nie stało, jeśli legła nie przejdzie tego dwumeczu będzie zdecydowanie najgorsza drużyna w Polsce, biorąc po uwagę hajs w stosunku do wyników. Będą najbardziej frajerska deuzna w tym kraju. Ja jebie.
 
@QŃ. Czekamy na usprawiedliwieni poczynań Twojej wspaniałej drużyny z miasta Warszawy oraz powiedzenie nam jak to nasze kluby są w piździe bo i tak legła „miszcz” i bydą mistrzem polski dalej.
A nie są w piździe? Śmianie się z kogoś, że się oszczał, kiedy samemu stoi się w osranych gaciach i z gilem pod nosem. Tak to widzę. Ale jeśli zrobi ci się lepiej, to kręć śmigłem pod tą porażką.

BTW legła to twoja stara pod budką z piwem, jak jej rzuciłem piątaka do pryty prymitywie. Tfu.
 
A nie są w piździe? Śmianie się z kogoś, że się oszczał, kiedy samemu stoi się w osranych gaciach i z gilem pod nosem. Tak to widzę. Ale jeśli zrobi ci się lepiej, to kręć śmigłem pod tą porażką.

BTW legła to twoja stara pod budką z piwem, jak jej rzuciłem piątaka do pryty prymitywie. Tfu.

Nie ma to jak ciśnąć kogoś od prymitywów i jednocześnie w tym samym zdaniu jechać tej osoby mamę :mamedwhat:
 
Nie ma to jak ciśnąć kogoś od prymitywów i jednocześnie w tym samym zdaniu jechać tej osoby mamę :mamedwhat:
Nazwy klubów piszemy z dużej litery. Jakoś nigdy też nie pokusiłem się o zwrot typu Zdech, Żydzew, Skisła.

Przy okazji ryjesz też z Lecha, czy ból dupy dotyczy wyłącznie Warszawy?
 
Nazwy klubów piszemy z dużej litery. Jakoś nigdy też nie pokusiłem się o zwrot typu Zdech, Żydzew, Skisła.

Przy okazji ryjesz też z Lecha, czy ból dupy dotyczy wyłącznie Warszawy?

Ryje z całej ekstraklasy, ale Lech przynajmniej odpadnie z coś znaczącą drużyną, a nie kurwa mistrzem Luksemburga, który ma najsłabszą zaraz po San Marino i Andorze kadrę i ligę zapewne też w Europie.

I żeby mieć ból dupy, to musiałoby mnie to przynajmniej jakoś mocniej zainteresować, a tak nie jest.

P.S. Legia obchodzi mnie tak samo jak Lech, podobnie zresztą jak reszta ekstraklapowych drużyn. Także możesz w ciemno odpuścić teksty o Lechu i innych drużynach ;)
 
Ryje z całej ekstraklasy, ale Lech przynajmniej odpadnie z coś znaczącą drużyną, a nie kurwa mistrzem Luksemburga, który ma najsłabszą zaraz po San Marino i Andorze kadrę i ligę zapewne też w Europie.

I żeby mieć ból dupy, to musiałoby mnie to przynajmniej jakoś mocniej zainteresować, a tak nie jest.

P.S. Legia obchodzi mnie tak samo jak Lech, podobnie zresztą jak reszta ekstraklapowych drużyn. Także możesz w ciemno odpuścić teksty o Lechu i innych drużynach ;)
Aha. Czyli teraz wartościujemy porażki. Lech został totalnie zdominowany przez lepszy zespół, czyli Poznań>Warszawa. Nic to, że ten sam Lech skompromitował się totalnie w meczach z Legią i w ubiegły sezon skończył nawet za Jagiellonią.

Tak jak Matszo wspomniał wyżej, Feyenoord przegrał z Trenczynem. Wstyd jak chuj, ale nie będę się tu chlastał.
Dziwne, że forumowe robactwo wychodzi dopiero w momencie wtopy Legii. Jakoś nie widać szydery, kiedy akurat kompromituje się inny polski klub.
PS skoro cię nie interesuje, to po kiego się tu produkujesz?
 
Aha. Czyli teraz wartościujemy porażki. Lech został totalnie zdominowany przez lepszy zespół, czyli Poznań>Warszawa. Nic to, że ten sam Lech skompromitował się totalnie w meczach z Legią i w ubiegły sezon skończył nawet za Jagiellonią.

Tak jak Matszo wspomniał wyżej, Feyenoord przegrał z Trenczynem. Wstyd jak chuj, ale nie będę się tu chlastał.
Dziwne, że forumowe robactwo wychodzi dopiero w momencie wtopy Legii. Jakoś nie widać szydery, kiedy akurat kompromituje się inny polski klub.
PS skoro cię nie interesuje, to po kiego się tu produkujesz?

Interesuje mnie sport jakim jest piłka nożna. I zawsze rzucę okiem na rodzime podwórko, chociaż jakoś nie zajmuje mi to głowy zbytnio co tam u nas się dzieje.

P.S. Ta Jagiellonia przynajmniej się relatywnie prezentuje w tych meczach, pokazują, że mają jaja. Po nich nikt nie oczekiwał sukcesów, ogrywania drużyn z Portugalii, więc jest miłe zaskoczenie.

A i jak Legia awansowała do LM to się bardzo cieszyłem, podobnie jak wtedy kiedy Lech ogrywał Manchester City. I też szydziłem z Lecha jak odpadali z ogórkami, więc uwierz, to nie jest jakiś osobisty problem do Legii. Po prostu obiektywny rzut oka. Jako, że nie jestem kibicem żadnej z drużyn to mogę to robić właśnie w ten obiektywny sposób :)
 
Interesuje mnie sport jakim jest piłka nożna. I zawsze rzucę okiem na rodzime podwórko, chociaż jakoś nie zajmuje mi to głowy zbytnio co tam u nas się dzieje.

P.S. Ta Jagiellonia przynajmniej się relatywnie prezentuje w tych meczach, pokazują, że mają jaja. Po nich nikt nie oczekiwał sukcesów, ogrywania drużyn z Portugalii, więc jest miłe zaskoczenie.

A i jak Legia awansowała do LM to się bardzo cieszyłem, podobnie jak wtedy kiedy Lech ogrywał Manchester City. I też szydziłem z Lecha jak odpadali z ogórkami, więc uwierz, to nie jest jakiś osobisty problem do Legii. Po prostu obiektywny rzut oka. Jako, że nie jestem kibicem żadnej z drużyn to mogę to robić właśnie w ten obiektywny sposób :)
Super się prezentują. Pewnie kibic z Hiszpanii, czy Niemiec zapamięta Jagiellonię bohatersko walczącą z zespołem z Belgii w III rundzie kwalifikacji Ligi Europy. Zabawne, bo byłem zdania, że większą renomę można załapać grając z fazie grupowej Ligi Europy, czy Ligi Mistrzów, co do tej pory (poza poprzednim sezonem) było domeną jednego polskiego klubu. Ale rozumiem, że jest to dość niewygodne i przemilczane, bo była nim akurat Legia, która jako jedyna reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej.

Po dzisiejszym blamażu jest mi mega wstyd. Cóż mogę więcej napisać?
 
Back
Top