Piłka nożna

No, ale co wypowiedź @kapusty ma do samej drużyny? Chyba nie chcesz mi wmawiać, że w grze Wisły była jakaś kalkulacja?
W grze Wisły nie było żadnej kalkulacji. Niemniej cieszy fakt, że ostatecznie rozwiali rozterki wiernego kibica. :awesome:

Liczę, że w przyszłościowo każde takie zagwozdki zostaną wyjaśnione w podobny sposób. Tymczasem ::snoopd::
 
No wielki strach, w LM taki wstyd przynieśli zajmując 3 miejsce w grupie? mimo że wielu znawców pieprzylo głupoty że żadnej bramki nie strzela. Kilka udanych startów w LE, w tym w jednej edycji wyjście z grupy też taki wstyd? Akurat z całej tej ligi tylko Legia daje jakąś tam gwarancję, że wstydu nie będzie.


Lech rozgoryczony, nie dziwię się im, szkoda że tych wkładów do koszulek nie dogonili, to pięknie podsumowaloby sezon w ich wykonaniu. I te jutrzejsze komentarze ekspertów po tej 10sekundowej obecności na murawie kibiców Lecha:antonio:
Serio uważasz te "osiągnięcia" za wystarczające dla klubu z takim potencjałem finansowym, jak Legia. Jeśli, uważasz, że nie narobienie wstydu samo w sobie jest sukcesem to chyba najlepiej wszystko podsumowuje.

Oczywista sprawa, że Legia ma największy potencjał ze wszystkich polskich klubów. Tyle, że sposób zarządzania tym klubem, jakoś z tym potencjałem nie chce iść w parze.
 
Last edited:
Serio uważasz te "osiągnięcia" za wystarczające dla klubu z takim potencjałem finansowym, jak Legia. Jeśli, uważasz, że nie narobienie wstydu samo w sobie jest sukcesem to chyba najlepiej wszystko podsumowuje.
Nom szkoda, że nie była ćwierćfinału, ale niestety Real i BVB miały lepszych zawodników.

Trzecie miejsce w grupie, remis z Realem, otwarty mecz i 8-4 z Dortmundem oraz wygrana ze Sportingiem to faktycznie wstyd jak chuj.

Potencjał finansowy na poziomie najniższym wśród uczestników tamtej edycji Ligi Mistrzów, ale dobrze ponarzekać z dupy... :facepalm:
 
Serio uważasz te "osiągnięcia" za wystarczające dla klubu z takim potencjałem finansowym, jak Legia. Jeśli, uważasz, że nie narobienie wstydu samo w sobie jest sukcesem to chyba najlepiej wszystko podsumowuje.

Oczywista sprawa, że Legia ma największy potencjał ze wszystkich polskich klubów. Tyle, że sposób zarządzania tym klubem, jakoś z tym potencjałem nie chce iść w parze.
Przeciez budzet Legii w porownaniu do europy jest na smiesznym poziomie.
 
W grze Wisły nie było żadnej kalkulacji. Niemniej cieszy fakt, że ostatecznie rozwiali rozterki wiernego kibica. :awesome:

Liczę, że w przyszłościowo każde takie zagwozdki zostaną wyjaśnione w podobny sposób. Tymczasem ::snoopd::

A czy ja pisałem że chce żeby przegrali debilu? Żałowałem że jednocześnie nie możemy grać my w pucharach i Jaga być mistrzem.

Dla mnie jesteśmy zwycięzcami i powinniśmy mieć 4 msc.
 
Moje serce się raduje, Górnik Zabrze wygrał mecz, a ja za to się napiję i za wasze zdrowie:beer: Bardzo mnie cieszy to zakończenie sezonu, bo mimo, iż mogło być lepiej to awans do europejskich pucharów jest piękny.
Szacunek dla wszystkich w Górniku za ten sezon, bo prawie zagrali jak za dawnych lat. Dziś uhonorowane legendy na pewno cieszą się z takiej drużyny. Przed meczem udało mi się także spotkać pana Stasia Sętkowskiego, także już legendy.

Co do reszty spotkań to szczątkowo słyszałem co się działo. Kibicom w Poznaniu się nie dziwię, bo piłkarze grali ostatnio padakę. I ten sezon mógł się skończyć lepiej dla Płocka, ale i tak brawa dla Jurka Brzęczka, którego znam i szanuję.
 
A czy ja pisałem że chce żeby przegrali debilu? Żałowałem że jednocześnie nie możemy grać my w pucharach i Jaga być mistrzem.

Dla mnie jesteśmy zwycięzcami i powinniśmy mieć 4 msc.
Debila to sobie poszukaj za ścianą. :kis:

Widzisz, twój dylemat został rozwiązany. Jadźka gra w pucharach, a wam się trafił sezon życia, który się długo nie powtórzy.

PS prawie jak "mentalny Mistrz Polski". :DC:
 
Co do reszty spotkań to szczątkowo słyszałem co się działo. Kibicom w Poznaniu się nie dziwię, bo piłkarze grali ostatnio padakę.

:mjsmile:
Idź się schowaj hipokryto. Po finale Arka- Legia miało co się nie posrałeś o race/rakietnice, które przerwały mecz, a teraz piszesz, że "nie dziwisz się" tym z Poznania, gdzie nawet nie dokończyli spotkania? Nie mówiąc już o braku komentarza do sytuacji, w której Legia nie odbiera pucharu przy Bułgarskiej po zwycięskim sezonie.
 
A czy ja pisałem że chce żeby przegrali debilu? Żałowałem że jednocześnie nie możemy grać my w pucharach i Jaga być mistrzem.

Dla mnie jesteśmy zwycięzcami i powinniśmy mieć 4 msc.
Idąc Twoim tokiem rozumowania to dla mnie Górnik jest mistrzem, bo tyle karnych z kapelusz, tyle nie uznanych bramek...
Wjebaliście mecz, bo sędzia się popierdolił - nie wy pierwsi, ani ostatni.

Już kurwa czuję ile hajsu pójdzie na jakiś wyjazd do Azerów czy innego zadupia... ale morda się cieszy :)))

Legii gratuluje mistrza, to co odjebali w końcówce sezonu to głowa mała.
 
Przeciez budzet Legii w porownaniu do europy jest na smiesznym poziomie.
Nie na takim śmiesznym. Wiadomo, że do klubów z Niemiec, Hiszpanii czy Rosji nie ma podskoku, ale Legię stać żeby grać na solidnym europejskim poziomie regularnie. Zwłaszcza po awansie do LM.

Btw mam nadzieję, że Klafurić zostanie, bo fajnie ogarnął burdel po Jozaku.
 
Nie na takim śmiesznym. Wiadomo, że do klubów z Niemiec, Hiszpanii czy Rosji nie ma podskoku, ale Legię stać żeby grać na solidnym europejskim poziomie regularnie. Zwłaszcza po awansie do LM.
Greckie kluby z latwoscia wyciagnely 2 wazne ogniwa z druzyny ktora wchodzila do LM. Prawie kazdy zawodnik z tej ligi popierdolil by z buta gdyby dostal oferte z 2 Bundesligi lub Championiship.
 
comment_235104_attachment_images_1.jpg

Zaraz przyjazd piłkarzy. :gsp:
 
Greckie kluby z latwoscia wyciagnely 2 wazne ogniwa z druzyny ktora wchodzila do LM. Prawie kazdy zawodnik z tej ligi popierdolil by z buta gdyby dostal oferte z 2 Bundesligi lub Championiship.
To już nie kwestia samego budżetu, tylko podstaw zarządzania. Sorry, ale, jak patrzę na takie Dinamo Zagreb - klub z 4mlnowej Chorwacji, który regularnie sprzedaje swoich wychowanków za gruby hajs to widzę, że polityka kadrowa polskich klubów jest do bani. Jakoś nie chcę mi się wierzyć, że dysponujemy mniejszym potencjałem piłkarskim niż Chorwacja. Chyba nie jesteśmy jakimiś piłkarskimi podludźmi żeby, aż tak bać się inwestować w młodych. Większość polskich klubów woli sprowadzić zagraniczny szrot. Chyba Dinamo nie jest jakimś kosmicznym przykładem dla Legii. Jedynym klubem w Polsce, który zaczyna coś z tym robić to Lech. Mam nadzieję, że inne kluby będą szły w tą stronę.
 
Wyjebane w polską piłkę, ale tak spiętego pacana, jak QŃ. to tu dawno nie było :D. Niesamowite, co się gość napina, że w ostatniej kolejce w pocie czoła udało się wytargać mistrz od Jagi, która ma parokrotnie mniejszy budżet. Piccolo poleje się litrami. I jeszcze przegrana z Dortmundem 4 (czterema kurwa!) bramkami wyliczona jako sukces. Coś pięknego, mentalność wielkiego klubu :D
 
Wyjebane w polską piłkę, ale tak spiętego pacana, jak QŃ. to tu dawno nie było :D. Niesamowite, co się gość napina, że w ostatniej kolejce w pocie czoła udało się wytargać mistrz od Jagi, która ma parokrotnie mniejszy budżet. Piccolo poleje się litrami. I jeszcze przegrana z Dortmundem 4 (czterema kurwa!) bramkami wyliczona jako sukces. Coś pięknego, mentalność wielkiego klubu :D

Widzisz, jest tu tak negatywne ciśnienie na Legię i Warszawę, że stanowię naturalną przeciwwagę dla wszelkiej maści hejterów i śmieszków, którzy mają w tej chwili nietęgą minę i z wkurwienia piszą podobne brednie jak ty:

- Legia jest obrońcą tytułu,
- do ostatniej kolejce mieliśmy 3 punkty przewagi i wystarczył nam remis, Jagiellonia musiała wygrać i liczyć na naszą porażkę!
- nigdzie nie napisałem, że 4-8 z BVB to sukces, ale nie zamierzam się wstydzić otwartego meczu z drużyną tej klasy, kiedy w tamtej edycji Barcelona przegrywa z PSG 5-0, żeby w rewanżu wygrać 6-1. Poza tym wolę dostać od ćwierćfinalisty Ligi Mistrzów w spotkaniu o punkty zamiast co roku wyłapywać w trąbę od futbolowych anonimów we wczesnych fazach eliminacyjnych.

Także nikt, nikomu żadnego mistrza nie wytargał. Ale ból dupy musi być nieziemski, skoro zabierasz głos w sytuacji, kiedy sam podkreślasz, iż Ekstraklasą się nie interesujesz. Już sobie wyobrażam co by było, gdybyśmy się wyłożyli na ostatniej prostej. Śmiechom i fapowaniu pod tę klaęskę nie byłoby końca, a tak pozostaje jedynie lekki skowyt i popiskiwanie.:antonio: :kis:
 
Gratulacje na kibiców Legii, znowu będziecie mogli kibicować swojej drużynie w eliminacjach LM i Lidze Europy.

My za to wracamy "do domu", do pierwszej ligi. Szacunek dla chłopaków z drużyny za walkę pomimo grania wszystkich meczy na wyjeździe oraz wlaczeniu nie tylko na boisku z innymi drużynami ale również przeciwko własnemu prezesowi Haslikowi i prezydentowi miasta Nowakowi. Niezależnie od naszych wyników sportowych spadek był juz dawno "przyklepany" przy zielonym stoliku, co pokazuje choćby brak jakiegokolwiek ruchu związanego z budową stadionu. Budowa miała ruszyć we wrześniu zeszłego roku a nie został nawet rozstrzygnięty konkurs na projekt... Prawda jest taka, że awans Sandecji to EK był nie na rękę komukolwiek z zarządu oraz miasta.

Wracamy do siebie, na Kilińskiego, i nie będziemy musieli grać w tej zesranej niecieczy, to jedyny plus.

Mimo wszystko i tak smutek w chuj, bo patrząc po początku sezonu myślałem, że zagrzejmy miejsce w EK na dłużej niż jeden sezon. 14 punktów w 9 meczach napawało optymizmem, wygrane z Jagiellonią czy Lechią na wyjeździe czy remis z Lecham również... niestety skończyło sie jak się skończylo :jon:
 
To już nie kwestia samego budżetu, tylko podstaw zarządzania. Sorry, ale, jak patrzę na takie Dinamo Zagreb - klub z 4mlnowej Chorwacji, który regularnie sprzedaje swoich wychowanków za gruby hajs to widzę, że polityka kadrowa polskich klubów jest do bani. Jakoś nie chcę mi się wierzyć, że dysponujemy mniejszym potencjałem piłkarskim niż Chorwacja. Chyba nie jesteśmy jakimiś piłkarskimi podludźmi żeby, aż tak bać się inwestować w młodych. Większość polskich klubów woli sprowadzić zagraniczny szrot. Chyba Dinamo nie jest jakimś kosmicznym przykładem dla Legii. Jedynym klubem w Polsce, który zaczyna coś z tym robić to Lech. Mam nadzieję, że inne kluby będą szły w tą stronę.
Zaglebie Lubin ma bardzo dobra akademie, Gornik w tym sezonie sporo mlodych, Pogon tez co raz lepiej wyglada, a i w Cracovi jest szansa na jakis przelom. Teraz i tak co raz lepiej to wyglada tak wlasciwie co roku jakis mlody wchodzi do "mocniejszych" klubow i daje rade po czym wyjezdza i tu juz bywa roznie.

Mam nadzieje, ze za przykladem Lecha i sprzedazy Kownackiego, Bednarka czy pewnie w tym okienku Gumnego te troche slabsze zespoly zobacza, ze da sie robic hajs na wychowankach i w ta strone pojda.
 
Back
Top