Piłka nożna

Co to jest za drużyna, co śledziem jebie tak, jebana Arka Gdynia. I niema drugiej takiej, co śledziem jebie tak, jebana kurwa świnia Arka Gdynia.
:dance:
Pazie pierwszy skalp. :kis:
 
Kiedyś się was pytałem jak to możliwe, że przetrzepują ludzi przed stadionem, a race są wniesione no i na TT znalazłem odpowiedź

DcM5-KEWsAE1Ba2.jpg:large
 
Słaby ten mecz w porównaniu do wczorajszego. Roma już chyba nie wierzy, Liverpool też trochę na wyjebce.
 
Przecież ten screen to z TT. Znalazłem go w komentarzach pod postem jednego z influencerów.

Ma dla mnie jednak sens, bo w dupie race to i w dupie bezpieczeństwo innych ludzi.
Tak to jest, jak wiedzę o świecie czerpiesz z memów.
Reszty nawet szkoda komentować.
 
Tak to jest, jak wiedzę o świecie czerpiesz z memów.
Reszty nawet szkoda komentować.
Jeśli byłeś na takim meczu gdzie cały stadion jest zasyfiony i ludzie rzucają w neutralny sektor racami to coś tam wiesz. Ale jak piszesz tylko dla napisania czegoś to rzeczywiście sens komentarzy jest niewielki. Nie mam nic przeciwko oprawom, ale kiedy ona nie szkodzi ludziom, którzy przyszli na mecz, a nie pokaz fajerwerków. Wczoraj to była przesada z jednej i drugiej strony i ktoś musi ponieść konsekwencje.
 
Jeśli byłeś na takim meczu gdzie cały stadion jest zasyfiony i ludzie rzucają w neutralny sektor racami to coś tam wiesz. Ale jak piszesz tylko dla napisania czegoś to rzeczywiście sens komentarzy jest niewielki. Nie mam nic przeciwko oprawom, ale kiedy ona nie szkodzi ludziom, którzy przyszli na mecz, a nie pokaz fajerwerków. Wczoraj to była przesada z jednej i drugiej strony i ktoś musi ponieść konsekwencje.
Byłeś na meczu? Legia rzucała w sektory neutralne? Wnosiłeś coś kiedyś w dupie, że wrzucasz tutaj te brednie i piszesz, że „to ma sens”?
 
Byłeś na meczu? Legia rzucała w sektory neutralne? Wnosiłeś coś kiedyś w dupie, że wrzucasz tutaj te brednie i piszesz, że „to ma sens”?
Na wczorajszy nie pojechałem, bo powiedziałem znajomym że będzie syf i nikt nad nim nie zapanuje. A pisałem z doświadczenia, nie chcieli uwierzyć to pojechali. Ten finał to patologia odkąd pamiętam. Zawsze ktoś się bawi w piro na całego, nie dla oprawy a po złości. I nie ważne czy to Arka, Legia czy inna drużyna.
 
Back
Top