Piłka nożna

Co za frajerska strata punktów we Wrocławiu. Jak można zagrać taki mecz i nie wywieźć 3 punktów? :no no: Angulo to powinien na ławie siedzieć póki temperatura nie będzie na plusie bo w pierwszej lidze było dokładnie to samo. Zimno to nie było z niego pożytku, a potem jak się cieplej zrobiło to zaczął strzelać. Za tego karnego to na kolanach do Zabrza powinien wracać.
 
Chola na chroma i działa, przetestowane dziś. Z operą jest jakiś problem.

Co do samego meczu to: JA PIER DO LE. Nenad idź już w pizdu.
Ciesze się, że jakoś udało się naprawić problemy. EKSTRAKLASA taka piękna !!! :gabi_much_love:
 
jednym pomógl jesienny liść, to może drugim pomoże wiosenny kurwa w końcu jego zapierdoloną mać!!!!
 
W Lechu dopinają nowego trenera, ma być po sezonie. I tak chuj to zmieni jak Wronieccy będą siedzieć na stołkach.
 
Dopiero zobaczyłem że Teodorczyk strzelił wczoraj 3 gole :penn: ciekawe czy to tylko jednorazowy przebłysk czy wraca rzeczywiście do formy.
 
Jaga ładnie. Szkoda że straciliśmy te 2 punkty w niedzielę. Liczę na komplet w tym tygodniu czyli 6 pkt, choć może być ciężko.
 
Jaga idzie na mistrza. To nie kwestia tego meczu ale ogólnego przygotowania. kardio + klepka + szybkie skrzydła + spokój z tyłu. Tylko i aż tyle. W 4 meczach pozwoliła rywalom oddać w sumie 3 strzały w światło bramki.
Franek obecnie dupą zjada wszystkich skrzydłowych repry, z Grosikiem włącznie.
 
Hiehie, pamiętam jak po fartownej kwalifikacji do Ligi Mistrzów geniusze obwieścili, że Legia odjechała wszystkim konkurentom i będzie dominatorem jak Bayern. :beczka:
 
Hiehie, pamiętam jak po fartownej kwalifikacji do Ligi Mistrzów geniusze obwieścili, że Legia odjechała wszystkim konkurentom i będzie dominatorem jak Bayern.
Mnie to nie przestanie zaskakiwac Liga Polska tam moze kazdy z kazdym wygrac poziom slaby ale wszystko moze sie zdarzyc:applause:Moim zdaniem to LEgia nie wykorzystala tego awansu do Ligi Mistrzow powinni grac minimum w Lidze Europy co rok z takim budzetem a Ci sie mecza w lidze zeby miec mistrza :lol:
 
Mnie to nie przestanie zaskakiwac Liga Polska tam moze kazdy z kazdym wygrac poziom slaby ale wszystko moze sie zdarzyc:applause:Moim zdaniem to LEgia nie wykorzystala tego awansu do Ligi Mistrzow powinni grac minimum w Lidze Europy co rok z takim budzetem a Ci sie mecza w lidze zeby miec mistrza :lol:

Wisełka za swoich czasów to była klasyka, Legła jej może buty czyścić. :fjedzia:
 
Back
Top