Piłka nożna

Tomek Cwiakala, wbrew pozorom bardzo kumaty gosc



Rudzki do wyjebania

Jak ćwiąkała pisał na weszlo to myślałem, ze jakiś pedał, ale od czasów elevenów szanuję. TOP wiedzy i świetnie się słucha.

Rudzki do wyjebania x2
 
Wow nie wiedziałem, ze Ćwiąkała ma 27 lat.

Bardzo dobry przykład, że jak ktoś ma talent, wiedzę to bez problemu może robić karierę w młodym wieku.
 
Wow nie wiedziałem, ze Ćwiąkała ma 27 lat.

Bardzo dobry przykład, że jak ktoś ma talent, wiedzę to bez problemu może robić karierę w młodym wieku.
Chłop ma mega talent do języków. On chyba z marszu nauczył się portugalskiego, hiszpańskiego, angielskiego i czego jeszcze innego. Kiedyś opowiadał, że bardzo mu ta wiedza pomogła, bo po prostu w Polsce rzadko kto tłumaczył cokolwiek z krajów Ameryki Płd. i mógł bez problemu czytać gazety i książki z tamtych terenów.
 
Posłuchajcie sobie podcastów futbolowni lub młodego frendzela z Cwiekałą. Dawno nikt tak ciekawie nie opowiadał.
 
Wraca LM w końcu,na dzień dobry Juve - Tottenham :bleed: drugi dziś mecz to Basel - City.
Jutro Real - PSG i Porto - Liverpool.
 
City nie czeka z demolką do rewanżu na Etihad.

Juventus też się szybko ustawił, ale teraz Spurs trochę atakują. Jakby się skończyło jakimś 2-1,3-2 to mielibyśmy jeszcze otwarty i ciekawy dwumecz. Jednak czuję, że zaraz Juve zabije emocje i coś wsadzi.

EDIT: Jednak nie :crazy:
 
Last edited:
Juve zamiast 41 ma 21 i kwestia awansu nadal otwarta, ten drugi karny jasno pokazuje, że czarni nie potrafią bronić :p
 
Ale Juve dało dupy wczoraj :no no: Jako ich fan, dobrze wiem, że nie ma filozofii dobijania przeciwnika, no ale kurwa z Benevento można przy 1-0 przestać grać. Tottenham to jednak trochę wyższa półka i to odpuszczenie wyszło. O awans może być w chuj trudno.
 
ja ogladam na canal plus, a wy biedaki pewnie tvp, bo za darmo, chuj ze prawie bez glosu hlehle
To tylko reale z francuzami więc od biedy można obejrzeć na tvp.
tak nie mam canalplus
No ale są pewne granice. Mając w swoimskładzie Laskowskiego mecz do komentowania dostaje brzęczek z iwańskim... ja pierdole. MŚ w tvp to będzie dramat
 
Ale Ronaldo spieprzył setkę po genialnym zagraniu Marcelo.

Asysta Neymara też wyborna, chłop ma oczy dookoła głowy.
 
To tylko reale z francuzami więc od biedy można obejrzeć na tvp.
tak nie mam canalplus
No ale są pewne granice. Mając w swoimskładzie Laskowskiego mecz do komentowania dostaje brzęczek z iwańskim... ja pierdole. MŚ w tvp to będzie dramat
Laskowski pojechał na igrzyska hokej komentować.
 
Back
Top