Piłka nożna

Sobota, 10 lutego:

(13:00) Villarreal CF – Deportivo Alaves (Eleven Sports 1 ; Sebastian Chabiniak – Marcin Gazda)
(13:00) 1.FC Union Berlin – Fortuna Dusseldorf (Eleven Sports 3 ; Patryk Mirosławski)
(13:30) Tottenham Hotspur – Arsenal Londyn (C+ Sport 2; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(13:30) Sheffield United – Leeds United (Eleven Sports 4 ; Michał Mitrut – Tomasz Zieliński)
(15:00) SPAL 2013 – AC Milan (Eleven Sports 3 ; Dominik Guziak – Piotr Dumanowski)
(15:30) Pogoń Szczecin – Sandecja Nowy Sącz (nSport+)
(15:30) Borussia Dortmund – HSV Hamburg (C+ Sport 2 ; Piotr Laboga – Leszek Orłowski)
(15:30) Bayer Leverkusen – Hertha Berlin (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(16:00) Sportclub Rheindorf Altach – Red Bull Salzburg (Sportklub ; Łukasz Śliwa)
(16:15) Malaga CF – Atletico Madryt (Eleven Sports 2 ; Marcin Pawłowski – Marcin Gazda)
(18:00) Cracovia Kraków – Śląsk Wrocław (C+ Sport ; Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn)
(18:00) Crotone FC – Atalanta Bergamo (Eleven Sports 4 ; Tomasz Zieliński – Piotr Czachowski)
(18:30) Manchester City – Leicester City (C+ Sport 2 ; Przemysław Pełka – Michał Gutka)
(18:30) Bayern Monachium – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(18:30) CD Leganes – SD Eibar (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut – Michał Świerżyński)
(18:30) Sturm Graz – Wolfsberger AC (Sportklub ; Łukasz Śliwa)
(19:45) Sparta Rotterdam – PSV Eindhoven (Polsat Sport News ; Piotr Przybysz)
(20:00) Angers SCO – AS Monaco (Eleven Sports 4 ; Sebastian Chabiniak – Stefan Białas)
(20:30) Lechia Gdańsk – Wisła Kraków (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski)
(20:45) Real Madryt – Real Sociedad (Eleven Sports 1 ; Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) SSC Napoli – Lazio Rzym (Eleven Sports 2 ; Piotr Domanowski – Dominik Guziak)
(21:00) Everton FC – Crystal Palace (retransmisja) (C+ Sport 2 ; Piotr Domagała – Michał Gutka)
(22:15) Austria Wiedeń – LASK Linz (retransmisja) (Sportklub ; Adam Kotleszka)

Niedziela, 11 lutego:

(12:00) Sevilla FC – Girona FC (Eleven Sports 1 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała)
(12:30) US Sassuolo – Cagliari Calcio (Eleven Sports 2 ; Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski)
(12:30) Ajax Amsterdam – Twente Enschede (Polsat Sport Extra)
(13:00) Huddersfield Town – Bournemouth AFC (C+ Sport ; Piotr Domagała – Kamil Kosowski)
(13:00) Aston Villa – Birmingham City (Eleven Sports 3 ; Michał Mitrut)
(14:30) Vitesse Arnhem – Feyenoord Rotterdam (Polsat Sport Extra)
(15:00) VfB Stuttgart – Borussia Monchengladbach (Eleven Sports 2 ; Patryk Mirosławski – Tomasz Zieliński)
(15:15) Newcastle United – Manchester City (C+ ; Przemysław Pełka – Rafał Nahorny)
(15:30) Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Korona Kielce (C+ Sport ; Adam Marchliński – Kazimierz Węgrzyn)
(16:15) FC Barcelona – Getafe CF (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Marcin Gazda)
(17:30) Southampton FC – Liverpool FC (C+ Sport ; Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki)
(18:00) Arka Gdynia – Lech Poznań (C+ ; Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski)
(18:00) Werder Brema – VfL Wolfsburg (C+ Sport 2 ; Edward Durda – Maciej Murawski)
(18:30) Celta Vigo – Espanyol Barcelona (Eleven Sports 2 ; Michał Mitrut)
(20:45) Valencia CF – Levante UD (Eleven Sports 1 ; Dominik Guziak – Tomasz Ćwiąkała)
(20:45) AS Roma – Benevento Calcio (Eleven Sports 2 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:45) Admira Wacker Modling – Rapid Wiedeń (retransmisja) (Sportklub ; Jakub Polkowski)
(21:00) Olympique Lyon – Stade Rennes (Eleven Sports 3 ; Julian Kowalski – Stefan Białas)
 
Od meczu Górnik - Stomil w Zabrzu w tamtym sezonie, wiadomo było, że relacje z neutralnego wspomnienia o byłej zgodzie przerodzą się w niezbyt przyjemne, a nawet wrogie. No cóż, wymiana pokoleń. Ja tam nie śpiewałem tych brzydkich, bo wole pamiętać np. dosiadających się do naszych autokarów chłopaków z Płocka jak jeździliśmy w północną Polskę i to już po oficjalnym zakończeniu przyjaźni.

Tak tylko się droczę wiedziałem że tak będzie, zresztą częściowo tak było już na jesieni u Was. Też wolę pamiętać pozytywne momenty, bo kilka fajnych mógłbym naliczyć.
Pamiętam że nawet chciałem z Tobą razem jechać na ten pamiętny Gornik-Stomil po Runmageddonie w Dąbrowie ale Ty za szybko skończyłeś a ja na biegu popsułem telefon :mamed:

:beer::fly:
 
No nie wiem, moim subiektywnym zdaniem, dziś w Płocku temperatura odczuwalna to było jakieś -600. Dawno tak nie wymarzłem.
Ale przyznasz, że zimy jako takiej ciężkiej nie ma? Jakby było -1000 to jeszcze gorzej by było rozgrywać ten mecz. Tak to wygląda, nie ma sensu u nas skracać przerwy zimowej, wiadomo dochodzą MŚ, ale to i tak nie wszystko z tym co planują na kolejne sezony.
 
Tak tylko się droczę wiedziałem że tak będzie, zresztą częściowo tak było już na jesieni u Was. Też wolę pamiętać pozytywne momenty, bo kilka fajnych mógłbym naliczyć.
Pamiętam że nawet chciałem z Tobą razem jechać na ten pamiętny Gornik-Stomil po Runmageddonie w Dąbrowie ale Ty za szybko skończyłeś a ja na biegu popsułem telefon :mamed:

:beer::fly:
Morał z tego taki... że telefony się po prostu psują nie ważne co robisz i gdzie jesteś :śmiech: :beer:
 
Sobota, 10 lutego:
(13:30) Tottenham Hotspur – Arsenal Londyn (C+ Sport 2; Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny)
(18:30) Bayern Monachium – Schalke 04 Gelsenkirchen (Eleven Sports 1 ; Mateusz Święcicki – Filip Kapica)
(20:30) Lechia Gdańsk – Wisła Kraków (C+ Sport ; Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski)
(20:45) SSC Napoli – Lazio Rzym (Eleven Sports 2 ; Piotr Domanowski – Dominik Guziak)


 
Ale przyznasz, że zimy jako takiej ciężkiej nie ma? Jakby było -1000 to jeszcze gorzej by było rozgrywać ten mecz. Tak to wygląda, nie ma sensu u nas skracać przerwy zimowej, wiadomo dochodzą MŚ, ale to i tak nie wszystko z tym co planują na kolejne sezony.
No przecież wiem, nie ma co porównywać warunków jak się stoi na betonie 5 godzin, a jak się biega po trawie przez niecałe dwie (liczę rozgrzewkę) z zejściem na ogrzanie.
 
Ludzie kochani co się dzieje na Weszlo.FM
Peszko najebany grozi, że zmieli człowieka w maszynce hahaha
 
DVt6SP7XcAEdf37.jpg
 
Mózg wielkości ziarnka grochu. Żenujący człowiek. Coś tam mu wyszło w piłce i od razu trzeba go wielbić. Śmiechy, bo najebany coś powiedział, iście pijackie rozmowy 12latków z żubrem w łapie. Widzę, że z WeszłoFM robi się Bomba per Bomba:siara: Wczoraj też dali popis przy skokach.
 
wszyscy się zastanawiają co z polską piłką nie tak, system szkolenia zły ?za dużo zagraniczniaków ? za mało szans daje się młodym? a problemem jest to, ze nasi kopaczo-biegacze są po prostu debilami.
Peszko nigdy bystry nie był.

Dobre jaja były na tym WeszloFm wczoraj. Meteorytyki tam nie było w cale ale nie po to ich słucham
 
W Barcy na środku obrony : L.Digne i Y.Mina ale za to Cou na pozycij Iniesty i to jest moim zdaniem jego docelowa pozycja w przyszłości zobaczymy jak dzis wypadnie.
 
Andrzeju ogarnij tego Lecha, bo jak nie Górnik to ktoś będzie musiał tą Legię wyprzedzić.
Brak mi słów. Człowiek czeka dwa miesiące a ci serwują takie same gówno jak przed przerwą. Ostatnia wygrana Lecha na wyjeździe to 20 sierpnia. Zero progresu przez ten okres przygotowawczy.
 
Back
Top