Piłka nożna

b6c279d644fc5.jpg
Wiosna może tak, bo dzisiaj baty :rutekajak:
 
Taki mecz po przerwie zimowej jak dotąd. Szarpany, niedokładny, brakuje ogrania. Tak patrząc na te poprzednie lata to chyba nie jesteśmy w Polsce gotowi na grę w takich warunkach, a przecież najzimniej nie jest. Ja bym bardziej skracał ESA, a tu chcą wydłużać:stevecarell:
 
Taki mecz po przerwie zimowej jak dotąd. Szarpany, niedokładny, brakuje ogrania. Tak patrząc na te poprzednie lata to chyba nie jesteśmy w Polsce gotowi na grę w takich warunkach, a przecież najzimniej nie jest. Ja bym bardziej skracał ESA, a tu chcą wydłużać:stevecarell:
Niemcy mają taki sam klimat i od kiedy grają?
 
Zamienił stryjek siekierkę na kijek...kurwa to sobie bramkarza sprowadziliśmy:wall:

Ahahaha 2-2
Kurwens co napiszę posta na keepera to strzelamy::snoopd::
 
Niemcy mają taki sam klimat i od kiedy grają?
Dlatego napisałem "w Polsce". Popatrz ile dziś błędów na boisku. W Anglii grają bez żadnych przerw, a przecież zima też tam jest, a zimny deszcz to częściej niż słonecznie.
 
Wiedziałem że będą zamiatać, ale spodziewałem że kilka meczy zejdzie im żeby się zgrać.
Ale jak się od razu zabrali za robotę to będzie mistrz :fjedzia:

a @rash bardzo nie ładnie śpiewał:nono:
 
Wiedziałem że będą zamiatać, ale spodziewałem że kilka meczy zejdzie im żeby się zgrać.
Ale jak się od razu zabrali za robotę to będzie mistrz :fjedzia:

a @rash bardzo nie ładnie śpiewał:nono:
Ciekawe czy Seweryn wróci na Zagłębie, czy też trener da Niemca na przełamanie. Dzisiaj wypadł tragicznie. Powiedzieć, że wpuścił co mógł to niedopowiedzenie. Wpuścił 2 gole więcej niż mogł. Górnik był praktycznie bez okazji bramkowej i strzelił dwa gole :p
 
Zamienił stryjek siekierkę na kijek...kurwa to sobie bramkarza sprowadziliśmy:wall:

Ahahaha 2-2
Kurwens co napiszę posta na keepera to strzelamy::snoopd::
Ciekawe czy Seweryn wróci na Zagłębie, czy też trener da Niemca na przełamanie. Dzisiaj wypadł tragicznie. Powiedzieć, że wpuścił co mógł to niedopowiedzenie. Wpuścił 2 gole więcej niż mogł. Górnik był praktycznie bez okazji bramkowej i strzelił dwa gole :p
27935391_1833156426755502_342540866_n.png
 
Taki mecz po przerwie zimowej jak dotąd. Szarpany, niedokładny, brakuje ogrania. Tak patrząc na te poprzednie lata to chyba nie jesteśmy w Polsce gotowi na grę w takich warunkach, a przecież najzimniej nie jest. Ja bym bardziej skracał ESA, a tu chcą wydłużać:stevecarell:

No nie wiem, moim subiektywnym zdaniem, dziś w Płocku temperatura odczuwalna to było jakieś -600. Dawno tak nie wymarzłem.

Wiedziałem że będą zamiatać, ale spodziewałem że kilka meczy zejdzie im żeby się zgrać.
Ale jak się od razu zabrali za robotę to będzie mistrz :fjedzia:

a @rash bardzo nie ładnie śpiewał:nono:

Od meczu Górnik - Stomil w Zabrzu w tamtym sezonie, wiadomo było, że relacje z neutralnego wspomnienia o byłej zgodzie przerodzą się w niezbyt przyjemne, a nawet wrogie. No cóż, wymiana pokoleń. Ja tam nie śpiewałem tych brzydkich, bo wole pamiętać np. dosiadających się do naszych autokarów chłopaków z Płocka jak jeździliśmy w północną Polskę i to już po oficjalnym zakończeniu przyjaźni.

Co do meczu - fatalny i nie chodzi nawet o eksperymentalną obronę. Można powiedzieć, że w Zabrzu dalej czekamy na pierwszą składną akcję w tym roku. Niech przyjdzie lepsza pogoda bo Angulo nie gra nic jak zmarznie. Poza tym zimno i telefon mi się zepsuł. Normalnie suma wszystkich nieszczęść.
 
Back
Top