Piłka nożna

Arka Gdynia... Fajna drużyna ;)
comment_5a05IiyHIQPBZCuGRr3aqcNN5TTgdlMG,w400.jpg
 


Swoją drogą moNey i jego papa to są jednak goście. Jutro papa ma odebrać od Barcy premie za przedłużenie kontraktu - 26 mln euro i mogą już się pakować.
Wczoraj jeszcze moNey "pobil" się na treningu z tym nowym Semedo - gazety piszą ze był na niego wkurwiony od samego początku, bo Barca kupiła jego, a nie kumpla z Santosu Guedesa. :DC:

Gość swoim zachowaniem juz chyba całkowicie spalił się u kibiców Barcy, Jestem ciekawy jaka lawinę wywoła jego transfer i jak bardzo ceny innych grajka pójdą w górę. Juz teraz jak czytam o Mbappe to nie mogę w to uwierzyć.
 
Pięknie wyruchali Barcelonę z tą premią... koleś z 5 letniego kontraktu, wypracował 1 rok, a premię jego stary dostanie jak za cały... ja pierdole :DC:
 


Dobry meczyk był :OK:

Widać było, że poziom obu drużyn jeszcze mocno wakacyjny. Nie orientuję się w obozie Barcelony, ale w Realu zawodnicy pierwszego składu dopiero niedawno weszli na wyższe obroty, ba niedawno w ogóle przybyli na treningi, ze względu na wakacje. Teraz jeszcze to starcie z gwiazdami MLS i potem porządna walka o tytuły.
 
Czyli co, już można napisać ze Neymar prawie oficjalnie w PSG. Karuzela zakręcona, zapowiada się szalony m-ac transferowy.
 
Neymar sportowo jest do zastąpienia, ale marketingowo nie za bardzo. Patrząc jakie transfery Barca przeprowadza to będzie ciężko ściągnąć godnego zastępce, ale przynajmniej zła atmosfera z szatni i problemy z jego ojcem znikną.
 
Neymar sportowo jest do zastąpienia, ale marketingowo nie za bardzo. Patrząc jakie transfery Barca przeprowadza to będzie ciężko ściągnąć godnego zastępce, ale przynajmniej zła atmosfera z szatni i problemy z jego ojcem znikną.

A pamiętasz jakich grajków kupili za Figo?

Ogólnie jestem ciekaw jakiegoś zestawienia z klauzulami innych hiszpańskich piłkarzy. Na rm.pl może coś takiego podadzą.
 
A pamiętasz jakich grajków kupili za Figo?

Ogólnie jestem ciekaw jakiegoś zestawienia z klauzulami innych hiszpańskich piłkarzy. Na rm.pl może coś takiego podadzą.
Po odejściu Figo, Barcelona była w kryzysie przez trzy lata. Teraz przynajmniej mają Messiego więc aż tak słabo raczej nie będzie.
 
Back
Top