Piłka nożna

Oficjalnie: Danilo przechodzi do Manchesteru City. Dziś pierwszy mecz przedsezonowy, od 23:00 mecz z Manchesterem United. Transmisja na TVP1.

Wczoraj za to Milan rozniósł Bayern 4:0:happy dance: Ciekawe, czy wpływ na pozostanie Gigio miało zagwarantowanie ponownego kontraktu jego bratu?
 
Dziś pierwszy mecz przedsezonowy, od 23:00 mecz z Manchesterem United. Transmisja na TVP1.
Tego najbardziej się boję, niby fajnie, że pokazuje polska TV, ale po tym co wczoraj na meczu Barca-Juve wyprawiali Iwański z Ulatowskim do tej pory nie mogę się otrząsnąć.
 
Tego najbardziej się boję, niby fajnie, że pokazuje polska TV, ale po tym co wczoraj na meczu Barca-Juve wyprawiali Iwański z Ulatowskim do tej pory nie mogę się otrząsnąć.
Ulatowski to największy niewypał TVP od dawna. Na cholerę go znowu brali, jak już go parę razy wyrzucili to nie wiadomo. Fatalny trener, fatalny komentator. W dodatku człowiek typu "Wyżej....niż...ma". Iwańskiego jeszcze idzie znieść, ale nie pana Rafałka.

Dzisiaj Borczuch ma komentować mecz. Raczej poziom Iwańskiego. A czy dadzą mu eksperta, to już brak info.
 
:cryme:
nemar.GIF
 
Co roku to samo. Lipiec/sierpień, nasze zespoły podchodzą do eliminacji europejskich pucharów. Grają jak lamusy, dostają wpierdol, w lidze pucharowicze też dostają wpierdol, z całym szacunkiem, Górnikiem Zabrze albo innej Sandecji. A potem przychodzi listopad/grudzień i te same zespoły nagle potrafią grać w piłkę i notują serie wygranych. Rozumiem że przygotowuje się formę zespołu na dany okres czasu, ale aktualnie priorytetem dla pucharowiczów powinny być eliminacje do pucharów na początku sezonu, ponieważ nie dzieli się punktów i nie ma znaczenia czy przepierdolę 5 meczów z rzędu na początku sezonu, czy w grudniu, czy kurwa jego mać w marcu. Ja pierdolę, za każdym jebanym razem.

PS. Najgorsi dzisiaj na boisku - Jędrzejczyk, Pazdan, Dąbrowski i Mączyński, mam nadzieję że Nawałka oglądał ten mecz i już szuka alternatyw na przyszłość bo wspomniana 3 już najmłodsza nie jest a to jak ssie Jędrzejczyk odkąd trafił do Legii to jest skandal. A jest najlepiej zarabiającym graczem w zespole.
 
@bart123
ogarniasz, o której jest mecz Realu z City? Ćwiąkała pisze, że na eleven ruszają o 5:30, a na rm.pl i innych źródłach piszą, że o 5.
 
@bart123
ogarniasz, o której jest mecz Realu z City? Ćwiąkała pisze, że na eleven ruszają o 5:30, a na rm.pl i innych źródłach piszą, że o 5.
Mają błąd akurat w zakładce "następny mecz" na rm.pl. Mecz rusza o 5:30 naszego czasu, Czubówna ma racje. Ale z racji tego, że to USA to może być opóźnienie kilka minut co najwyżej.
 
Back
Top