Piłka nożna

Wspaniałe. Nie dość że ładna bramka po świetnej akcji to jeszcze bramkarz legii dostał z kolana na ten głupi warszawski ryj i wynieśli go na noszach.
:happy dance:

akurat to nie bylo za ciekawe, gosc sie dopiero w szpitalu przebudzil
ale wiadomo - brawo Gornik, na zawsze w sercu

moze nawet kiedys sie spotkalismy na wyjazdach, jak jeszcze jezdzilem, Gornik & Wisloka :beer:
 
Już prawie


na Legii podobna radość była po zwycięstwie ze Sportingiem w LM dającej awans do LE. ale jak to mówią - co dla jednych jest sufitem, dla innych jest podłogą :) Odniosłem też wrażenie, że was bardziej cieszy pokonanie Legii, niż zwycięstwo Górnika.

Wspaniałe. Nie dość że ładna bramka po świetnej akcji to jeszcze bramkarz legii dostał z kolana na ten głupi warszawski ryj i wynieśli go na noszach.
:happy dance:

jeśli na prawdę tak myślisz to nawet nie chcę mi się tego komentować.
 
na Legii podobna radość była po zwycięstwie ze Sportingiem w LM dającej awans do LE. ale jak to mówią - co dla jednych jest sufitem, dla innych jest podłogą :) Odniosłem też wrażenie, że was bardziej cieszy pokonanie Legii, niż zwycięstwo Górnika.
Wygrana z odwiecznym rywalem zawsze cieszy bardziej. Tymbardziej gdy zwycięstwo jest na stadionie i przed sadionem.

jeśli na prawdę tak myślisz to nawet nie chcę mi się tego komentować.
a tutaj to troche przesadziłęm
 
Ciekawostka z dupy. Sandecja awansowała na 81 miejsce w ekstraklasowej tabeli wszech czasów. Do Śmigieł Wilno, Jutrzenki Kraków i Lechii Lwów tracą już tylko 10 punktów :)
Czyli mamy w tej tabeli cały 1 pkt :lol: jak uda nam się utrzymać to będę świętował jakby zdobyli mistrzostwo :bleed:
 
Niepokoi mnie bierność transferowa Liverpoolu. Kupili Salaha (raczej jako zmiennika dla Sane/Coutinho) i nic nowego ciekawego się nie zapowiada. A z tym składem, to oni mogą walczyć o TOP 4 i 1/8LM co najwyżej, a nie na mistrzostwo Anglii i jakiś dobry rezultat w LM. Słychać gdzieniegdzie o Van Dijku jeszcze, ale to też solidny transfer, natomiast dupy nie urywa. Brakuje środka pomocy, a nie ma nawet żadnych pogłosek o wzmocnieniu DP i ŚP. Niby coś tam przebąkują o transferze Naby Keity, ale póki co to chłop zagrał jeden dobry sezon.
 
raczej jako zmiennika dla Sane/Coutinho

No raczej nie, Coutinho będzie grał za plecami napastnika a Salah i Sane na skrzydłach.

Niby coś tam przebąkują o transferze Naby Keity, ale póki co to chłop zagrał jeden dobry sezon.

No bo tylko jeden sezon grał na poziomie Bundesligi... Ale i tak nie przyjdzie, Rangnick zapowiedział że nie sprzeda go za żadne pieniądze.
 
De Sciglio dzisiaj ma przylecieć na badania do Juventusu. A wczoraj młody talent Schick z powodu złych wyników został odesłany z powrotem do Sampdorii, transfer anulowany. A żeby być kurwa kibicem Pogoni to trzeba mieć naprawdę stalowe nerwy. My chyba nigdy nic nie wygramy, na zawsze ligowy średniak :jon:W tym okienku transfery Portowców oszałamiają, Skorża pewnie do dzisiaj się zastanawia co on odjebał przyjmując tę ofertę
 
upload_2017-7-19_10-46-49.png
 
De Sciglio dzisiaj ma przylecieć na badania do Juventusu
Ciekawy przypadek. W Milanie jeśli nie był kontuzjowany to grał totalne nic i był jednym z większych partaczy na boisku, a mimo to ciągle słyszało się o zainteresowaniu ze strony Juve, Bayernu, Realu i Barcy. Talent jednakowoż ma(miał), ciekawe czy coś jeszcze z niego będzie.
 
@Cactus też mnie to zastanawia, jako fan Juve nie widzę w nim zawodnika do 1 składu, aczkolwiek wierzę w Allegriego, który już wiele razy odbudowywał piłkarzy skreślanych w innych klubach.
 
A miałem Cię za porządnego usera ::duszenie::
Hehe, pozdro :beer: jak tam przygotowania do sezonu po drugiej stronie Mediolanu?
Sorry zapomniałem odpisać.Jak idą? nie wiem już dawno przestałem się piłką i co za tym idzie Interem interesować...swego czasu za dużo mnie nerwów kosztowały poczynania Morattiego ;) Kibicowałem od '99 a przestałem chyba z dniem jak Inter zdobył potrójną koronę z The Special One czyli ładny szmat czasu....Ale i tak Forza Inter ;)
 
:lol::lol::lol:
Rewanżowe spotkanie II rundy eliminacji Ligi Europejskiej pomiędzy Lechem Poznań a norweskim FK Haugesund transmitować będzie LechTV. Meczdostępny będzie w usłudze pay-per-view (PPV).

Dostęp do meczu będzie kosztował 9,90 zł. Usługę dostarczy telewizja WTK, a transmisja dostępna będzie w internecie.

W przypadku awansu, LechTV zamierza kontynuować transmisje w systemie PPV. Kosztdostępu wzrośnie jednak do 14,90 zł.
:rofl:
 
Back
Top