Piłka nożna

Ponoć Brzęczek za Kaczmarka, średnio mi się widzi taki trener, jako jeden z wielu trenerów pierwszoligowych dokonał cudu w ostatnim sezonie nie awansując do ekstraklasy, w Lechii też się nie sprawdził ehh :/
@kapusta co o tym sądzisz?
 
James Rodriguez wypożyczony na 2 lata do Bayernu.

Szkoda w chuuuuj, ale niestety w Realu nie ma obecnie dla niego miejsca. Bardzo lubię gościa i mam nadzieję, że odpali w Bayernie, zwłaszcza, że u Carlo grał najlepszą piłkę w życiu.
 
Ponoć Brzęczek za Kaczmarka, średnio mi się widzi taki trener, jako jeden z wielu trenerów pierwszoligowych dokonał cudu w ostatnim sezonie nie awansując do ekstraklasy, w Lechii też się nie sprawdził ehh :/
@kapusta co o tym sądzisz?
Już przyklepany, a jako trener jeszcze niczego nie pokazał
 
"Ujawniono juz płeć dziecka?" :DC:


comment_Rz01AOBSPCihR5xlIcskzKAn6cK7YnTG.jpg

2O5NwjR.jpg

Ja czasami odnosze wrazenie, ze niektore chlopaki w ogole nie chodza na silownie...
 
Ponoć Brzęczek za Kaczmarka, średnio mi się widzi taki trener, jako jeden z wielu trenerów pierwszoligowych dokonał cudu w ostatnim sezonie nie awansując do ekstraklasy, w Lechii też się nie sprawdził ehh :/
@kapusta co o tym sądzisz?
Ciężko mi powiedzieć, bo za dużo o nim nie wiem. Z opinii które przeczytałem raczej nie jest jakoś wybitny, ja chciałem Zielińskiego. Pozostaje mieć nadzieje, że atmosfera w szatni się oczyści i trener i piłkarze znowu zaczną grać do jednej bramki.

Edit. jutro miała być prezentacja zespołu ale na razie cicho. A już w piątek Lechia.
 
Ciężko mi powiedzieć, bo za dużo o nim nie wiem. Z opinii które przeczytałem raczej nie jest jakoś wybitny, ja chciałem Zielińskiego. Pozostaje mieć nadzieje, że atmosfera w szatni się oczyści i trener i piłkarze znowu zaczną grać do jednej bramki.

Edit. jutro miała być prezentacja zespołu ale na razie cicho. A już w piątek Lechia.
Lebedyński wrócił do zespołu-na wyraźne życzenie Brzęczka.
 
Jednak Lech zdołał się nieco podnieść po tych trzech straconych bramkach. Jest 3:2 i realna szansa na awans.
 
W czwartek możecie sobie wygrać nawet i 10-0, oby w niedziele było Lech 0-1 Sandecja :lol:

Zgranie zgraniem, ale widać było ciężkie nogi Lecha po przygotowaniach do ligi. Norwegowie i Szwedzi grają systemem wiosna- jesień i sa w środku sezonu, w trybie meczowym i to było widać. Szczególnie przy przyspieszeniu i dynamice. Spokojnie wynik do odrobienia. Lech dopiero będzie odzyskiwał z tygodnia na tydzień świeżość i siły musi im starczyć do końca listopada.
 
Back
Top