Piłka nożna

19959094_10154581743231671_3502690153487026667_n.jpg

:fjedzia:
 
Jeśli to prawda to Barca w tym okienku jest żałosna. Mimo, że jestem kibicem Realu to serio takiemu klubowi jak FCB nie przystoi w takim sposób zarządzać transferami.
 
Tymczasem Bonucci i Biglia w Mediolanie. Milan to król mercato do tej pory, jeśli ten klub będzie ciągle zarządzany w tak świetny sposób, to jestem naprawdę bardzo optymistycznie nastawiony do wizji powrotu na szczyt w ciągu najbliższych kilku lat.
@vaicavalo
 
Tymczasem Bonucci i Biglia w Mediolanie. Milan to król mercato do tej pory, jeśli ten klub będzie ciągle zarządzany w tak świetny sposób, to jestem naprawdę bardzo optymistycznie nastawiony do wizji powrotu na szczyt w ciągu najbliższych kilku lat.
@vaicavalo
Forza Inter!-jedyny klub ktory liczy sie w Serie A:boss:
 
@Matszo92 jak tam wzmocnienia w Górniku przed sezonem?
W zasadzie tak jak mówił Brosz - bez rewolucji. Przyszedł Koj, który pewnie zajmie miejsce Kopacza (który poszedł do Lubina) na środku obrony. Jest jakiś Wieteska - obrońca, ale nie znam gościa, dla mnie jakiś totalny anonim z Chrobrego. No i przyszedł Kądzior z Wigier. Koleś w I lidze walnął po kilkanaście bramek i asyst, jeden z najlepszych pierwszoligowców. Wiadomo Ekstraklasa to jednak wyższy poziom, ale mam nadzieję, że odpali. Wystarczy, że statystyki będzie miał w połowie tak dobre jak w I lidze to będzie dobrze.
 
Swoją drogą jak Górnik wyjdzie spodziewaną jedenastką na Legie, to średnia składu to będzie 25lat, a średnia całej kadry to 24,5 roku! Jest u nas tylko trzech piłkarzy powyżej trzydziechy. Najmłodszy zespół w ekstraklasie, czy to dobrze? Ja mam nadzieje, że tak. W końcu do młodzieży świat należy!
 
Tymczasem Bonucci i Biglia w Mediolanie. Milan to król mercato do tej pory, jeśli ten klub będzie ciągle zarządzany w tak świetny sposób, to jestem naprawdę bardzo optymistycznie nastawiony do wizji powrotu na szczyt w ciągu najbliższych kilku lat.
@vaicavalo
Nawet nie marzyłem o Bonuccim. A tu taka niespodzianka! Jeden z najlepszych obrońców świata u nas :D Milan wraca do gry. Z takimi transferami można myśleć o powrocie do dawnej chwały. Do tego Donnarumma zostaje. Ciekawe, jak pójdą sprawy z Aubameyangiem. Byłby także potężnym wzmocnieniem. Ten sezon będzie ciekawy.
 
Benfica już oficjalnie potwierdziła transfer. Zazdroszczę Barcelonie tego nabytku, ale z wielką nadzieją patrzę też na to kogo prezentuje Real, dziś np. potwierdzili transfer Dani Ceballosa. Teraz tylko czekać na pierwsze przedsezonowe sparingi.

Bardzo podoba mi się też polityka transferowa Milanu, o czym wspomnieliście. Nowe nabytki rozpalają wyobraźnię, że w końcu będzie to dobry sezon, bo pierwsza 4-ka to powinno być absolutne minimum dla klubu o takiej historii. Niestety problemy rozpoczęte wraz ze sprzedażą Silvy i Ibrahimovica trwały bardzo długo, oby teraz wrócili do czołówki.
 
Benfica już oficjalnie potwierdziła transfer. Zazdroszczę Barcelonie tego nabytku, ale z wielką nadzieją patrzę też na to kogo prezentuje Real, dziś np. potwierdzili transfer Dani Ceballosa. Teraz tylko czekać na pierwsze przedsezonowe sparingi.



A tak poważnie to fajnie, że kupili Ceballosa bo to mega talent, ale wzmacnia i tak już kompletnie zapchaną pomoc Realu. Niby wskakuje na miejsce Jamesa i może liczyć na "jego" minuty, ale wrócił jeszcze Llorene i nawet stosując rotacje ciężko będzie to jakoś ogarnąć. Kto na tym najbardziej straci? Mam nadzieję, że nie Kova, może Lucas?
Wiem, że w sezonie Real może mieć ponad 60 spotkań, do tego dojdą kontuzje, kartki, ale będą też sytuacje gdzie ci goście wylądują na trybunach i to nie raz czy dwa. ZZ musi dalej jednoczyć szatnie i rozdzielać minuty, ale gdy przyjdzie jakiś mały kryzys to pewnie i rotacje się skończą :)
W zeszłym sezonie pisałem, że to chyba najmocniejsza kadra w historii, ale teraz jest jeszcze lepiej.
Navas/Casilla
Dani/Danilo, Ramos/Varane/Nacho/Vallejo/Marcelo/Theo
Casemiro/Kovacic/Llorente/Kroos/Modric/Isco/Ceballos
BBC/Vazquez,Morata,Asensio
Coś czuję, że ta kadra jeszcze się zmieni i nie chodzi mi tylko o samego Danilo :)
 
@Gambit Danilo, Llorente i może Morata odejdą. Więc i tak nadmiar bogactwa zostaję, ale to dobrze bo to nigdy nie był problem dla żadnej drużyny, tylko dla jej przeciwników ;)
 


A tak poważnie to fajnie, że kupili Ceballosa bo to mega talent, ale wzmacnia i tak już kompletnie zapchaną pomoc Realu. Niby wskakuje na miejsce Jamesa i może liczyć na "jego" minuty, ale wrócił jeszcze Llorene i nawet stosując rotacje ciężko będzie to jakoś ogarnąć. Kto na tym najbardziej straci? Mam nadzieję, że nie Kova, może Lucas?
Wiem, że w sezonie Real może mieć ponad 60 spotkań, do tego dojdą kontuzje, kartki, ale będą też sytuacje gdzie ci goście wylądują na trybunach i to nie raz czy dwa. ZZ musi dalej jednoczyć szatnie i rozdzielać minuty, ale gdy przyjdzie jakiś mały kryzys to pewnie i rotacje się skończą :)
W zeszłym sezonie pisałem, że to chyba najmocniejsza kadra w historii, ale teraz jest jeszcze lepiej.
Navas/Casilla
Dani/Danilo, Ramos/Varane/Nacho/Vallejo/Marcelo/Theo
Casemiro/Kovacic/Llorente/Kroos/Modric/Isco/Ceballos
BBC/Vazquez,Morata,Asensio
Coś czuję, że ta kadra jeszcze się zmieni i nie chodzi mi tylko o samego Danilo :)

Z tym, że Zidane w ostatnich miesiącach mocno rotował składem i z tego co czytałem, to dalej te rotacje i zmiany nawet 10 zawodników porównaniu z poprzednim meczem będą występować. Szczególnie, że Ceballos to Hiszpan, to Real też zabezpiecza się niejako jakby FIFA miała zrobić czystki z obcych piłkarzy w klubach, a te pomysły odgórne są coraz bardziej zadziwiające. O odejściu kilku piłkarzy też oczywiście jest mowa, ale szeroka kadra przyda się w tym sezonie, bo wiemy jakie są trudne sezony, które następują po tak obfitych trofeach. Dziś urodziny Danilo właśnie:beer: W kuluarach poszła za to plota, że za ok. 60mln. Da Gea jednak ma iść do Realu, ale czy to będzie transakcja wiązana i ktoś pójdzie do ManU? Zobaczymy.
 
Back
Top