Piłka nożna

Heh, śmieszek z Ciebie. Majdan komentuje w Eleven, a Mirosławski odrzuci Hajtę:śmiech: W dodatku Lacha to wcale też bym nie skreślał. To bardzo koleżeńska stacja. No cóż mają petrodolary to kupują. Spodziewana decyzja. W ogóle ogląda ich niewiele więcej osób niż przeciętnie ESC, a a z WWE oczywiście przegrywają. Liczba subskrypcji też niska w/g ostatnich danych(niestety poszły się... ze względu na ból u kogoś). Niestety jestem ich abonentem, ale coraz bardziej odrzuca mnie słaba jakość merytoryczna np. samego Mirosławskiego, czy Majdana. Szczególnie, że ten pierwszy ze względu na sympatie często(jak nie zawsze) komentuje mecze Królewskich. A potem wrzuca to darcie do materiałów promocyjnych, bo nic innego nie może tam wrzucić.

Za mało kanałów ma Eleven na tą ilość praw co ma, znowu coś obetną, a i abonament pewnie skoczy. W dodatku nie maja praw do meczu sobotniego o 18:30. Podobno mocno stara się o to TVP.

Człowieku, nie psuj mi dnia i daj nadzieję że zawita normalność w komentarzu Bundesligi. Wystarczy że mają Janisza, który pewnie będzie komentował Bundesligę.
 
Człowieku, nie psuj mi dnia i daj nadzieję że zawita normalność w komentarzu Bundesligi. Wystarczy że mają Janisza, który pewnie będzie komentował Bundesligę.
Borka mi żal, bo chłopa pewnie nie puści Solorz do Eleven tak jak dżentelmeńsko do ESP. A jak puści to chyba pożegna się z PS, a tego by chyba nie chciał.
 
Borka mi żal, bo chłopa pewnie nie puści Solorz do Eleven tak jak dżentelmeńsko do ESP. A jak puści to chyba pożegna się z PS, a tego by chyba nie chciał.

No Borka szkoda to prawda. No z PS raczej nie odejdzie, musiałby olać boks, KSW, reprezentację.
 
No Borka szkoda to prawda. No z PS raczej nie odejdzie, musiałby olać boks, KSW, reprezentację.
Potwierdził na TT, że oferty nie ma, ale dodał też że jest za stary na jakieś agresywne ruchy. Może Tomasza Urbana wypożyczą do komentowania, bo jeden ze znających się na tym, a takie transfery dziennikarz - komentator już były. PN raczej nie będzie robić problemów. Cóż, poczekamy.
 
Potwierdził na TT, że oferty nie ma, ale dodał też że jest za stary na jakieś agresywne ruchy. Może Tomasza Urbana wypożyczą do komentowania, bo jeden ze znających się na tym, a takie transfery dziennikarz - komentator już były. PN raczej nie będzie robić problemów. Cóż, poczekamy.

Tomek Urban i Michał Trela, jakby ich ściągnęli to byłoby zajebiście, mega fachowcy jeśli chodzi o Bundesligę.
 
życzę Ci żebyś otoworzył własny prawacki biznes a potem przyszło do niego bydło i go rozjebało w drobny mak.

Patrząc na filmik i doniesienia z mediów to knajpę rozpierdolili Holendrzy, polskie Sebixy broiły jedynie na tym malowniczym placyku przed :DC:
 
ajax ma sztame z cracovia?:joe:
C4yg_q4WIAUx6GW.jpg
 
Za mało kanałów ma Eleven na tą ilość praw co ma, znowu coś obetną, a i abonament pewnie skoczy. W dodatku nie maja praw do meczu sobotniego o 18:30. Podobno mocno stara się o to TVP.
Ale kurna bezsens, to znaczy że wykupuja 3/4 praw do jednej kolejki? Po za tym o 18 30 przeważnie są derby czy inne klasiker i jakoś nie wyobrażam sobie żeby odpuścili mecze z największą oglądalnościa. I nie wiem jak oni chca na tych dwóch kanalach wszystko zmiescic tj la lige, serie a teraz dojdzie Bundesliga a i jeszcze formule 1 puszczaja.
 
Ale kurna bezsens, to znaczy że wykupuja 3/4 praw do jednej kolejki? Po za tym o 18 30 przeważnie są derby czy inne klasiker i jakoś nie wyobrażam sobie żeby odpuścili mecze z największą oglądalnościa. I nie wiem jak oni chca na tych dwóch kanalach wszystko zmiescic tj la lige, serie a teraz dojdzie Bundesliga a i jeszcze formule 1 puszczaja.

Byle praw do Premier League nie wykupili, bo komentatorów tej właśnie ligi najlepszych ma Canal+. Jeżeli chodzi o komentarz, to fajnie by było aby podebrali Rafała Wolskiego do komentowania meczy ligi hiszpańskiej. Bez Leszka Orłowskiego słuchanie Wolskiego byłoby zdecydowanie bardziej przyjemne.
 
Ale kurna bezsens, to znaczy że wykupuja 3/4 praw do jednej kolejki? Po za tym o 18 30 przeważnie są derby czy inne klasiker i jakoś nie wyobrażam sobie żeby odpuścili mecze z największą oglądalnościa. I nie wiem jak oni chca na tych dwóch kanalach wszystko zmiescic tj la lige, serie a teraz dojdzie Bundesliga a i jeszcze formule 1 puszczaja.
jest juz 3 kanal
 
Ale kurna bezsens, to znaczy że wykupuja 3/4 praw do jednej kolejki? Po za tym o 18 30 przeważnie są derby czy inne klasiker i jakoś nie wyobrażam sobie żeby odpuścili mecze z największą oglądalnościa. I nie wiem jak oni chca na tych dwóch kanalach wszystko zmiescic tj la lige, serie a teraz dojdzie Bundesliga a i jeszcze formule 1 puszczaja.
Przecież kanałów Eleven nie obchodzi oglądalność. W tamtym roku mieli udział 0,01% na rynku. Kupują, bo mają kasę z Singapuru i ich ogólny szef kiedyś uczestniczył w zakładaniu pośrednika sprzedaży praw w postaci MP&Silva. Patrzcie, co może sprzedać MP&Silva, a co kupił Eleven: http://mpsilva.com/ Warto porównać ;) Nie, to przypadkowe, że oferta się prawie w 90% pokrywa.
 
Oglądam Legie, taki sobie ten mecz. Jedna akcja na 100% Ajaxu, są lepsi ale na wynik sie to nie przeklada na razie 0-0
 
Necid co miał sytuację...ehh, Kucharczyk by się potknął i strzelił przewrotką z piętki, obok słupka, między nogami bramkarza.
 
Jeszcze raczej Górnik Zabrze ma zgodę z Banikiem Ostrava.
Co prawda relacje są ok, ale oficjalnie zgody nie ma. Z Banikiem ma GKS Katowice, a jeśli chodzi o zagraniczną zgodę Górnika, to Hajduk. Niby dość świeża sprawa, ale jakieś tam kontakty pojawiały się już dawno.
 
Ostatnio zrobiło się głośno o transferze sędziego, Marka Clattenburga do Arabii Saudyjskiej, gdzie będzie zarabiać 500tys. funtów rocznie. A należy pamiętać, że w zeszłym roku zaliczył finały najważniejszych imprez w Europie, a mianowicie finał LM i EURO 2016. Będzie tam szefem sędziów(zastąpi Howarda Webba) i sam także będzie sędziować.
 
Back
Top