Piłka nożna

Czyżby fan Realu ?
Boli dupina że Real odpadł z Celtą i nie będzie potrójnej korony ?
Za Realem też nie przepadam ale przynajmniej sobie pograją w lidze mistrzów. Barcelona może natomiast już spokojnie skupić się na Pucharze Króla, skoro już sędzia im wydrukował ten awans.
 
Mecz zajebisty, ale kurwa szanujmy się panowie.... nie wypada tak gwałcić w walentynki...
 
Hejtujecie, a przyczyna jest prosta:

16779962_1303468519710298_1624078366_n.png
 
Oglądałem drugim kątem oka BEN-BVB i co tam marnował Aubameyang to katastrofa, w dodatku fatalnie wykonał rzut karny. A Mirtroglou jak zwykle szczęśliwie ustawiony:DC: Ale co dziś cisnęła BVB i nie umieściła nawet jednej bramki to niewiarygodne:joe: Nawet Piszczu miał szanse. Czułem się jakbym grał w FIFĘ i był BVB, a komputer Benficą:siara: Jeden celny strzał Benfici....
 
Oglądałem drugim kątem oka BEN-BVB i co tam marnował Aubameyang to katastrofa, w dodatku fatalnie wykonał rzut karny. A Mirtroglou jak zwykle szczęśliwie ustawiony:DC: Ale co dziś cisnęła BVB i nie umieściła nawet jednej bramki to niewiarygodne:joe: Nawet Piszczu miał szanse. Czułem się jakbym grał w FIFĘ i był BVB, a komputer Benficą:siara: Jeden celny strzał Benfici....

Bardzo dobrze, będzie lepszy kurs na awans BVB w rewanżu. :mamed:
 
Uwaga, komentarz dnia:



Nie znam goscia, ale za moich czasow gim/liceum to jak barca dostawala tak sromotnie wpierdol to dla mnie byl dzien zaloby a potem juz nie mialem checi ogladac dalszych etapow LM.

Teraz mi troche smutno ale bardziej sie z tego smieje niz placze.

Dobrze ze gra Lewy w LM , jemu teraz bd kibicowal po odpadnieciu Barcy.
:fjedzia:
Chociaz Szwabom nigdy nie kibicuje, ale niech im bedzie ze wzgledu na Lewego.
 
Mały uśmiech na twarzy mi się pojawił po odpadnieciu Barcy, ale wiem że Real dzisiaj łatwo mieć nie będzie, a oni lubią wtopic mecz, jak Barca dzień przed wdupczyla, więc bez szaleństwa, a z pokorą.
 
Barca miała zero chęci do gry. Środek nie istniał a gra z Gomesem to tak samo jak grać w 10. Brawo dla Paryżan.
 
Ale się dzisiaj zawiodłem myślałem, że normalnie obejrzę sobie Bayern - Arsenal w TVP a tu dupa:jon:
 
Lucho poleci, razem z Gomesem i Paco (totalne, totalne drewna). Zainwestować w pomoc na przyszły sezon i wróci lepsza gra.
 
Mały uśmiech na twarzy mi się pojawił po odpadnieciu Barcy, ale wiem że Real dzisiaj łatwo mieć nie będzie, a oni lubią wtopic mecz, jak Barca dzień przed wdupczyla, więc bez szaleństwa, a z pokorą.
Ty jeszcze nie odpadli, ale odpadną
 
A u mnie w robocie kumpel twardo "To Barca zagrała słaby mecz, a nie PSG dobry" :no no:
Rzadko oglądam ligę francuską, ale po takim meczu, każdy kto miał wątpliwości dlaczego nie gra Krycha, a jakiś Rabiot, powinien walnąć się w pierś.
 
Pany macie jakiegoś dobrego streama do Arsenalu z Bayernem ? Chce pooglądać jeden i drugi mecz, Real poleci z nki a pasuje jeszcze lukać w międzyczasie na Arsenal
 
Back
Top