Piłka nożna

Ostatnio zrobiło się głośno o transferze sędziego, Marka Clattenburga do Arabii Saudyjskiej, gdzie będzie zarabiać 500tys. funtów rocznie. A należy pamiętać, że w zeszłym roku zaliczył finały najważniejszych imprez w Europie, a mianowicie finał LM i EURO 2016. Będzie tam szefem sędziów(zastąpi Howarda Webba) i sam także będzie sędziować.

I dobrze. Był przereklamowanym i słabym sędzią. Nie wiem czy czyjeś decyzje i styl bycia mnie drażniły bardziej niż te Clattenburga. Tylko szkoda, że MŚ i tak pewnie będzie sędziować.
 
Stanowski zrobił "sondę" za lajki o sprowadzenie Hajty do Eleven i za to jego program "Stan Futbolu" został zdjęty:lol:. Pogniewał się redaktor Mirosławski. To jest poważna telewizja, prezentują kontent primium. A za Hajtą jeszcze zatęsknimy i za.... Lachem:jon:
 
Stanowski zrobił "sondę" za lajki o sprowadzenie Hajty do Eleven i za to jego program "Stan Futbolu" został zdjęty:lol:. Pogniewał się redaktor Mirosławski. To jest poważna telewizja, prezentują kontent primium. A za Hajtą jeszcze zatęsknimy i za.... Lachem:jon:

Ja tam się cieszę że go wyjebali. Święcicki >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Stanowski.
 
Stanowski zrobił "sondę" za lajki o sprowadzenie Hajty do Eleven i za to jego program "Stan Futbolu" został zdjęty:lol:. Pogniewał się redaktor Mirosławski. To jest poważna telewizja, prezentują kontent primium. A za Hajtą jeszcze zatęsknimy i za.... Lachem:jon:

I bardzo dobrze, zaoszczędzą na pączkach bo Zarzecznego pewnie też nie będzie ;)

Ja tam się cieszę że go wyjebali. Święcicki >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Stanowski.

Dzięki Święcickiemu i Kapicy zacząłem oglądać ligę włoską, choć wcześniej miałem na nią wyjebane. Dla mnie obecnie najlepszy duet komentatorów - luz, pasja, wiedza i te ich anegdoty :)
 

giphy.gif
 
16807405_660144414188927_6497463332841666571_n.png


Sędziowie w tej lidze są poważnie upośledzeni. W żadnej topowej lidze świata nie ma takich cyrków jak tutaj. Przecież nawet sędziowanie w naszej ekstraklasie jest o trzy poziomy wyżej niż poziom sędziowania parodystów z La Liga. Tam już nawet Lahoz poziomu nie trzyma.

Nawet w ekstraklasie? Sugerujesz ze w ekstraklasie sa zli sedziowie zeby pisac ze NAWET tutaj?
 
Podobno to kebab na wynos z dostawą na ławkę rezerwowych:dance: Jak wziął potem butelkę, to myślałem, że za chwilę browara walnie:beer:Gość jest zaprzeczeniem i potwierdzeniem wszystkiego. Wcześniej odkurzał ławkę rezerwowych i sprawdzał napięcia siatki w bramce
 
Dzisiaj Arsenal podniósł się z kolan i rozgomił w FA 5-ligowca z Stutton 2-0.

a to rezerwowy bamkarz tego klubu ... wcinający ciastko podczas meczu :DC:



C5I786xWAAQsrk5.jpg

C5I7LceW8AAM3wv.jpg

Podobno to kebab na wynos z dostawą na ławkę rezerwowych:dance: Jak wziął potem butelkę, to myślałem, że za chwilę browara walnie:beer:Gość jest zaprzeczeniem i potwierdzeniem wszystkiego. Wcześniej odkurzał ławkę rezerwowych i sprawdzał napięcia siatki w bramce


Ustawka pełną gębą, mam nadzieje że dobiorą się tej grubej kurwie do dupy.
Szczególnie że to the Sun.
 
Jeśli gość miał dzięki temu szanse na podreperowanie budżetu klubowego, bo raczej o takiej akcji by wiedzieli to co w tym złego? Grubas jako jedyny nie spieprzał gdzie pieprz rośnie jak kibice weszli na murawę. Jest ich maskotką. Grubiej(no tak:crazy:) by było jak by go wpuścili na kilka minut na murawę, ale już tak ustawieni nie byli.

Takie Sutton było potrzebne jak u nas chociażby niedawno Błękitni. Ciekawe co Lincoln pokaże? A swoją drogą Sutton leży na południe od Londynu i w sumie należy do tego całego okręgu miasta Londyn, więc nie był to jakiś klub z zadupia. Lincoln już bardziej na uboczu, ale też to nie jest jakieś randomowe miejsce.
 
Zawsze cieszy gdy Pep odpada ;)

Bernardo Silva co za dzik !!!

Stones i Otamendi = prawie 80 baniek :rofl: i jeszcze brakuje tego parodysty Mangalii :lol:
 
Last edited:
Kurwa, a tak czułem, że w tym meczu padnie wiele bramek... Jednak zapomniałem o fakcie takim iż miałem to oglądać i obejrzałem sobie film z dysku, a tutaj widzę, że wspaniały mecz się trafił.. Szkoda że przegapiłem.
 
Back
Top