Piłka nożna

Arkadiusz Milik, Maciej Rybus i Tomasz Jodłowiec nie zagrają z Irlandią.

11.10 to nasza data :cool:
12119181_1621969994723814_210209490973140366_n.jpg
 
Ogólnie u buków jesteśmy faworytem, 1.92 na nas, w szoku byłem. U Iroli najbardziej się obawiałbym Longa który wejdzie z ławki i może zrobić "dym".
 
11.10.2006 Polska Portugalia
11.10.2008 Polska Czechy
11.10.2014 Polska Niemcy
11.10.2015 Polska Irlandia

Jak ma być jakiś wielki dzień w historii polskiej piłki to chyba wiem jaki to może być
 
Dzisiaj ROBERT robi robote i jedziemy do francji. tylko niech kurwa nawalka nie mysli o jakis zmianach w ustawieniu, tylo wpuszcza sobiecha za milika i tyle. za rybusa wolalbym jedrzejczyka, ale pewnie balon zagra. jodlowiec to az sie ciesze, ze nie zagra
 
Dzisiaj ROBERT robi robote i jedziemy do francji. tylko niech kurwa nawalka nie mysli o jakis zmianach w ustawieniu, tylo wpuszcza sobiecha za milika i tyle. za rybusa wolalbym jedrzejczyka, ale pewnie balon zagra. jodlowiec to az sie ciesze, ze nie zagra
PS podal sklad juz wczoraj (podobno taki ma byc) z Olkowskim za Kube, Linettym za Milika (chociaz na pozycji Milika ma grac Maczynski) i Wawrzyniakiem za Rybusa. Innymi slowy, wpierdol.
 
spokojnie, robercik nas wprowadzi do elity
Wiesz co, ja nie wiem czy chce, zeby oni weszli. Wkurza mnie robienie z Nawalki Boga, bo jesli wejdziemy to tylko dzieki reformie eliminacji. Jechano po takim np Fornaliku, a on tez by sobie spokojnie walczyl o awans w takich warunkach.

Wygrane mecze Adasia: Norwegia (tow) Mołdawia (tow) Litwa (tow) Gibraltar Niemcy Gruzja Gruzja Gibraltar
PZPN od kilkulat mowi, ze pieniadze na selekcjonera to nie problem. Niech wezma kurwa w koncu kogos na swiatowym poziomie, a nie parobkow polskiej mysli szkoleniowej...
 
Innymi slowy, wpierdol.
Jak wyjda tacy osrani i zagubieni jak na druga polowe meczu ze Szkocja to tak sie moze skonczyc. Z drugiej jednak strony tej reprezentacji mega sprzyja szczescie (pierwszy mecz z Niemiaszkami czy ten gol ze Szkocja chociazby) i licze, ze jeszcze nie wyczerpalismy limitu.
 
Wiesz co, ja nie wiem czy chce, zeby oni weszli. Wkurza mnie robienie z Nawalki Boga, bo jesli wejdziemy to tylko dzieki reformie eliminacji. Jechano po takim np Fornaliku, a on tez by sobie spokojnie walczyl o awans w takich warunkach.

Wygrane mecze Adasia: Norwegia (tow) Mołdawia (tow) Litwa (tow) Gibraltar Niemcy Gruzja Gruzja Gibraltar
PZPN od kilkulat mowi, ze pieniadze na selekcjonera to nie problem. Niech wezma kurwa w koncu kogos na swiatowym poziomie, a nie parobkow polskiej mysli szkoleniowej...
a tego to ja nie rozumiem, ze nie bioro nikogo zza granicy. przyszedl taki leo i weszlismy pierwszy raz do me, zwyciezajac w mega mocnej grupie. boniek po wpadce nawalki pewnie kogos sciagnie

panowie, nie beda obsrani, gramy u siebie, damy rade
 
a tego to ja nie rozumiem, ze nie bioro nikogo zza granicy. przyszedl taki leo i weszlismy pierwszy raz do me, zwyciezajac w mega mocnej grupie. boniek po wpadce nawalki pewnie kogos sciagnie

panowie, nie beda obsrani, gramy u siebie, damy rade
Jak awansujemy to z Nawalki zrobia jeszcze wiekszego Boga pilki, ktorym absolutnie nie jest. Nie wiem czy tego chce jako kibic.
 
Jak awansujemy to z Nawalki zrobia jeszcze wiekszego Boga pilki, ktorym absolutnie nie jest. Nie wiem czy tego chce jako kibic.
ja tam poprostu chce, zeby nasi grali na me, a w trenera wbijam cwela, bo i tak nie czytam na necie nic poza cohones :D
 
nie jestem przekonany do ustawienia. najgorzej będzie jak Irlandia pierwsza strzeli bramkę lub wyjdą na prowadzenie. wtedy postawią busa w polu karnym i chuja pogramy, a jak będzie trzeba to się tak kitrać mogą całe 90min, kto widział mecz z Niemcami ten wie.
 
ja pierdole, Wawrzyniak jest w pierwszym skladzie :facepalm: gosciu jest kwintesencja paralityka, drewniaka i ogolnie lajzy
 
Back
Top