Piłka nożna

Lepszej grupy chyba nie moglismy wymarzyć, proszę tylko bez żadnego biadolenia i już tłumaczenia czemu nie wyszliśmy - to trzeba po prostu wygrać i wyjść z grupy.
 
Taka stosunkowo łatwa grupa zawsze budzi we mnie obawę, że zlekceważymy rywali i eliminacje nie pójdą po naszej myśli, jak to nie raz już bywało w ostatnich latach...
 
Ależ piękna akcja Lecha na 2:1 i co za asysta Thomalli, trochę byłem zdziwiony tym transferem, ale chłop od początku sezonu robi dużo dobrego.
 
Pirlo właśnie debiutuje w MLS

CKXvXqKVAAQ2jRD.png
 
Dzisiaj konferencja Mirosławskiego z Eleven Sport. Wreszcie się przekonam czy będę zmuszony do NC+ dokupić Cyfrowy Polsat xD
 
Lech gra naprawdę dobrze. Trzeba u siebie wygrać, bo w Szwajcarii to ciężko strasznie miał nawet Real Madryt.
 
Jak się ma takiego obrońce jak Kamiński to to obawiam się, że nawet jeszcze jeden strzelony gol może nie wystarczyć.

Ponoć City daje 75 mln ojro za rudego z Wolfsubrga. Nie ogarniam tego :o o:
 
Jak się ma takiego obrońce jak Kamiński to to obawiam się, że nawet jeszcze jeden strzelony gol może nie wystarczyć.

Ponoć City daje 75 mln ojro za rudego z Wolfsubrga. Nie ogarniam tego :o o:
Jak mogli dać 42 na Mangale to mogą 75 na Rudego ;) Kto bogatemu zabroni. I tak co najwyżej w Anglii trofeum jakieś może przygruchają, a w LM jak zwykle będzie suuucho ;) Sama kapucha nie wystarczy. Trzeba kupować i zarządzać z głową, a nie najebać hajsu i liczyć, że sukcesy same przyjdą.
 
Mangala to i tak pikuś przy Szterlingu. Już to całe PSG wydaje mi się lepiej zarządzanym klubem, chociaż francuska to nie angielska to i o trofea znacznie łatwiej.
 
Niektore druzyny powinny dostac zakaz od PZPNu grania w europejskich pucharach. :boss:
Stefan Schwab vs Ajax
 
Mangala to i tak pikuś przy Szterlingu. Już to całe PSG wydaje mi się lepiej zarządzanym klubem, chociaż francuska to nie angielska to i o trofea znacznie łatwiej.

Pikuś przy Sterlingu? Sterling ma przynajmniej potencjał, gra na ofensywnej pozycji, jest młody i szybki. A Mangala to chuj wie co.

Czerwona kartka dla Lechity to jakieś jaja, to była maksimum żółta.
 
Mangala byl taki drogi bo na rynku brakowalo dobrych srodkowych obroncow, a duzo klubow ich potrzebowalo. Natomiast Sterling byl drogi bo City potrzebuje pilkarzy wychowanych na wyspach zeby limit wypelnic.
 
Mangala byl taki drogi bo na rynku brakowalo dobrych srodkowych obroncow, a duzo klubow ich potrzebowalo. Natomiast Sterling byl drogi bo City potrzebuje pilkarzy wychowanych na wyspach zeby limit wypelnic.

No to wyjaśnij mi jeszcze powód ceny rudego?
 
Natomiast Sterling byl drogi bo City potrzebuje pilkarzy wychowanych na wyspach zeby limit wypelnic.
ja się pod tym podpiszę.
plus 10 baniek za narodowość lekko.
tym bardziej, że kilku wyspiarzy opuściło drużynę.
stąd w city pewnie znalazł się też delph z av.
 
Człowiek się spieszy na mecz a tu nie dość, że jakiś alban nie ogarnia produkcji telewizyjnej i zaczyna od drugiej połowy to jeszcze miejscowa swołocz nie wytrzymuje ciśnienia i jest po zawodach. Pije zdrowie Dudy:beer:
 
Zanosi się na to, że Zlatan nie będzie już "najdroższym" piłkarzem w historii. Trzeba tylko poczekać aż znajdzie się Di Maria xD
 
Back
Top