Piłka nożna

["Tar-Ellendil, post: 1063654, member: 3266"]Odebrać Złote piłki i zawiesić. Dodatkowo prace porządkowe za kare na ulicach Madrytu w koszulce Realu.[/QUOTE]
I kazać mu skosić trawę w Madrycie tak, żeby nawet Xavi był zadowolony.
 
w niedzielę west ham zaczyna ligę wyjazdem z arsenalem.
im bliżej początku sezonu, tym mam więcej powodów do kręcenia nosem.
będzie ciężki sezon.

mimo rewelacyjnego początku sezonu ogórkowego, czyli zwolnieniu allardyce'a, potem entuzjazm opadał.
czytając rewelacje pokroju ancelotti/klopp jako nowy trenejro, przekonałem się, że jakże popularne ostatnio spożywanie mocarza wykracza grubo poza środowiska gimnazjalnej młodzieży.
nie bardzo wiem czego spodziewać się po nowym menago, ponieważ ligi tureckiej zbytnio nie śledziłem.
bilić zna klimat ligi i klubu, bo grał tu jako zawodnik, ale czy to wystarczy by skończyć sezon w top 10?
chciałbym bardzo...
z transferów na pewno ciekawi payet, ogbonna, obiang.
mogą to być solidne wzmocnienia.
ogólnie spora przebudowa w kadrze zespołu, może nie na miarę ligowych potentatów, mimo to liczę na skok jakościowy.

mam także nadzieję, że fatalne występy w kwalfikacjach do ligi europy spowodowane były ciężkimi przygotowaniami i potraktowane zostały jako sparingi.
po dwóch wielkich wiktoriach nad ekipami z andory i malty, rumuńscy kopacze okazali się nie do przejścia...
martwi także uraz valencii, pożyteczny zawodnik.
 
jeżeli napiszę, że jestem przeszczęśliwy i jednocześnie w ciężkim szoku, to raczej nie skłamię.
ostatnie potyczki z arsenalem, to była zazwyczaj gorzka pigułka, a tutaj taka niespodzianka.
zwycięstwo nad mocniejszym sąsiadem zawsze cieszy.
na pewno morale drużyny skoczy i mam nadzieję, że przełoży się w następnych kolejkach na dobra wyniki.
 
1439299508_pptr9m_600.jpg
 
Back
Top