Piłka nożna

Pierwszy gol, drugi gol, trzeci leci. Na tablicy 3-1 się świeci. Co za szał, co za szał, co za radość. Ta drużyna dla Lecha to słabość.
CJlFZhRW8AAt_A3.jpg:large
 
juniorzy Legii co wywalczyli mistrza postawili by się bardziej Lechowi, zero pomysłu na grę, boje się tego czwartkowego starcia z rumunami ...
 
O kurwa, Sterling przechodzi do City za 49 mln £.
Rynek jest chory żeby płacić tyle kasy za takiego gościa, przecież nawet nie zwiększy zysków ze sprzedaży koszulek xD
Lpool ma teraz kasę wiec niech kupuje z Realu ruskiego za 30 mln zielonych, będzie z czego spłacać legendę :lol:
 
Co do Ikera to pamiętam jak wchodził do pierwszego składu Realu :) Kurwa jak ten czas zapierdala. Nie mi oceniać jego pozycję w tym klubie ale pół życia w jednej drużynie zawsze budzi szacunek tym bardziej, że coraz rzadziej to się zdarza w poważnej piłce.

RvP jaki zjazd. Niedawno pakował bramę szczupakiem w MŚ a teraz idzie grać do kebabów. Liga turecka to taki europejski odpowiednik mls. Emeryci czują się jak w raju.
 
@sw z tego co wiem to sam Iker nie chcial sie w takim stylu zegnac, wolał to zrobic po przez loże honorową, a pozniej wszedl na murawe do zdjecia z pucharami.

Ja bym wolał, żeby go cały stadion pożegnal, ale to nie byla decyzja kibiców, całkiem mozliwe że Iker bał się konfrontacji z co niektórymi.
 
@aqua

Nie tłumacz, oni to doskonale wiedzą, po prostu musi być jakiś pstryczek w nos, a jeżeli nie mający za dużo wspólnego z prawdą, to jeszcze lepiej :) #mundodeportivostyle
 
Dzis Lech z Sarajewem. Totalnie wisi mi polska liga, ale życze powodzenia dla Lecha - nie rozprzedali połowy drużyny, graja wychowankami i nie napinają się w mediach. Fajnie jakby coś im się udało na europejskim gruncie ugrać.
 
Wie ktos moze czy jakas zagraniczna telewizja pokazuje mecz lecha? Najlepiej jakas ktora da sie ogladac w chorwacji
 
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=60173&akcja=new&kom=ok

Bardzo mądrze napisany artykuł. Dlatego uważam, że priorytetem Realu na te okienko powinien być defensywny pomocnik lub środkowy pomocnik, który odciąży Kroosa z obowiązków defensywnych bardziej niż Modrić, który będzie najbardziej ofensywnie ustawiony z całego trio.

Ewentualnie można dać szansę Casemiro. Ja go nie uważam za pozbawionego piłkarskiego IQ, bo czasami też ma ciekawą wizję i potrafi zagrać prostopadle lub mądrze rozciągnąć grę.
 
Back
Top