Piłka nożna

Pierdolnęło newsem że Verratti dogadał się z Realem. Perez robi moje transfery z FMa, jeszcze tylko porządek z bramkarzem i nawet benitez nie będzie w stanie tego spierdolić.
Leo podał już skład na sobotę?
 
Szkoda by było, żeby Veratti poszedł do Realu. Dobrze, że to nie Realne.

Ostatnio ktoś tutaj się śmiał ze mnie jak pisałem, że Messi może wygrać mecz w pojedynkę. :hi:
 
Dybala chyba oficjalnie zaklepany za 32 mln euro + 8 mln euro zmiennych. Zaklepany przez Juventus. Czyli Llorente żegna się z klubem?
+ Milner oficjalnie w LFC.
 
Jeśli to prawda z Verattim to aż z strach pomyśleć, jak duet Modrić-Veratti będzie siał rozpierdol. Zazdroszczę :(
 
Jeśli to prawda z Verattim to aż z strach pomyśleć, jak duet Modrić-Veratti będzie siał rozpierdol. Zazdroszczę :(
To ktoś musiałby usiąść na ławce. Kroos? James? Czy moze Benzema siada, James na skrzydło a Ronaldo na szpice? A jeszcze Isco jest i sądzę, że gdzieś pojawiłby się kwas, że mało grają.
 
Wobec informacji podanych przez różne media odnośnie rzekomej oferty Realu Madryt dla piłkarza Marco Verrattiego klub ogłasza: że Real Madryt nie miał żadnego kontaktu ani z PSG, ani z reprezentantem zawodnika, więc podana informacja jest całkowicie fałszywa”, poinformował klub na stronie internetowej. To kolejne zdementowane wiadomości po tych dotyczących Paula Pogby.

:sad:
 
Spokojnie, z tego co już powszechnie wiadomo od wielu lat to cały zapas wszelkiej maści na ból dupy powędrował do was. Pozwolę sobie jedynie przypomnieć:
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_F5I657rATIKGatRRZ7CRfgBecrYDmX6D.jpg

aha, czekam na puchary w waszym wykonaniu:crazy: pozdrów górnika i podziękuj za szerokie rozłożenie nóg.
Cooo?

Widzę, że w Wawie zaczyna się leczenie kaca po przegranym mistrzostwie jakimiś grafikami. No ale co wam zostało:)
 
Arlovski tylko żeby znowu jakieś mośki z Islandii was z pucharów nie pogoniły. Ja kciuki trzymałem za Jagę w tym "fascynującym" boju o mistrza, ale Lech też mi odpowiada. Legia w tym sezonie to kompromitacja jeśli chodzi o ligę. Berg powinien się pakować.
Jedno mnie zastanawia. Czemu w tej grupie mistrzowskiej w ostatniej kolejce nie grają ekipy z miejsc 1 i 2 z fazy zasadniczej? Przecież to by było piękne ukoronowanie sezonu. A jakby obie jeszcze miały szanse na mistrza to całkiem byłoby zajebiście.
PS. Ale kibice Górnika i Wisły robią żenadę. Jak można naciskać na swoich piłkarzy by podłożyli się aby tylko Legia nie zrobiła mistrza. Przez to teraz jest pierdolenie, że Lech wygrał 6-1 bo kibice kazali przegrać. Bardzo słabe to było.
Nowy sezon, nowe możliwości. Chociaż chyba każdy w pucharach oczekuje więcej od Skorży niż od Rumaka. BTW, ten drugi, wczoraj znowu przegrał ważny mecz spadając z Zawiszą. No ale Rumak mistrzem jeszcze może zostać.

1i2 miejsce z sezonu zasadniczego grało ze sobą w ostatniej kolejce poprzedniego sezonu, był to wrtedy mecz o nic więc w tej edycji lider i wicelider zagrali ze sobą już w 31 serii gier.
 
Back
Top