Piłka nożna

Co by Wojtuś nie pisał, to jego daddy rzeczywiście lubi czasem palnąć jakiś idiotyzm.
Zgadza się, Maciek ma za długi język, ale to nadal ojciec i Wojtuś mógłby zadzwonić do niego i powiedzieć "tate skończ pierdolić farmazony, siedzę na ławce, bo smrodu narobiłem i muszę odpokutować, koniec tematu, siedź cicho". A nie - synek wielce sfochowany obnosi się wszędzie z tym, że on z ojcem "wariatem" nie utrzymuje kontaktów...
 
A może dzwonił do ojca, a ten nie przestał?
"I have not spoken to him in more than 2 years" - to zdanie jest chyba jasne? Zresztą oglądałem/czytałem jeden wywiad z Maćkiem jakiś czas temu, w którym się wyżalał, że syn się do niego nie odzywa i bardzo go to boli.
 
jak ma sie cos w tej mafii zmienic, jak jakies przekupione przez blattera bangladesze i namibie maja tyle samo do powiedzenia co uefa :|
 
dziś jest trochę finałów pucharów krajowych :
Arsenal - Aston Villa
Barca - Athletic Bilbao
Dortmund - Wolfsburg
PSG - Auxerre
 
Coś w tym jest.

2ev82dw.jpg
 
Suarez jest gotowy na finał także obstawiam pewną wygraną Barcy. Ale mecz na pewno będzie ciekawy bo Atletic zawsze daje z siebie wszystko.
 
Bramka Leo, to chyba najpiękniejsza jaką widziałem w jego wykonaniu. To się nazywa prawdziwy drybling, opierdolił 4 graczy, a nie przebiegł obok nich i teraz zachwyty są zasłużone. Gratulacje dla Barcelony.
Sanchez wczoraj też przypieprzył chyba ze 140 km/h.
 
Wczoraj pierwszy raz od dawna oglądałem mecz Barcelony i jestem pod dużym wrażeniem. Zupełnie inny styl niż ten prezentowany za Guardioli. Pięknie.
 
La Gazzetta dello Sport opublikowała 11 sezonu Serie A, wśród wyróżnionych znalazł się Kamil Glik.
 
Back
Top