Piłka nożna

Teraz przyjdzie nowy trener i wiadomo, ciężko jest w pierwszym sezonie z nową drużyną odnieść wielkie sukcesy, więc za rok Perez znowu będzie chciał zmian... Smutne to trochę.
 
tragedia. :) czekam na Hubiego, ciekaw jestem "usprawiedliwienia" jakie tym razem rzuci. :heart:

 
Pamiętam ten finał jak dziś, coś pięknego. Koszuleczka Beckhama z bazarku grana była, na nogach czarno czerwone korko-trampki Roger Milla i się oglądało :)
 
Czyli czwartek oficjalnie można uznać czarnym dniem dla kibiców Realu. Nie dość, ze przyjdzie ten spocony łysol, to jeszcze Iker pewnie zachowa słodką posadę, mając kumpla za trenera ... wystarczy sobie przypomnieć głosy Casillasa na trenera Fifa 2013 - Jupp Heynckes, Rafa Benitez, Carlo Ancelotti.
 
Akurat teza z dupy, Florek zrobił z Realu najbogatszy klub, który generuje ogromne przychody nie wygrywając trofeów xD
Może i mają duże przychody ,ale jeśli chodzi o sam budżet to są na grubym minusie i w czołówce najbardziej zadłużonych klubów świata.
 
Boze jedyny, plotki o Benitezie, teraz jeszcze plotki o Pogbie w Realu… Wlos mi sie na dupie jeży jak to czytam i mam wrażenie, że tylko ja wole Verrattiego od francuza w RM. Jestem zdegustowany.
 
Boze jedyny, plotki o Benitezie, teraz jeszcze plotki o Pogbie w Realu… Wlos mi sie na dupie jeży jak to czytam i mam wrażenie, że tylko ja wole Verrattiego od francuza w RM. Jestem zdegustowany.

Barcelona teraz negocjuje z nim warunki i chce Pogba zarabiać tylko mniej od Messiego. Mam nadzieję, że kto inny wtopi na nim pieniądze. Do stylu Barcelony nie pasuje.

W Barcelonie jest pusto w środku pola bo Xavi odchodzi, natomiast nie rozumiem czemu Real miałby kupować kolejnego pomocnika.
 
Z tego co słyszałem to Pogba ma zostać jeszcze rok w Juve bo Barca ma ban na transfery. W 2016 będą się o niego biły wielki firmy włącznie z Barcą, która będzie podbijać cenę innym lub na odwrót.
 
Co oni widzą w tym Pogbie. Ma koleś ogromny potencjał, ale wystarczy popatrzeć na kilka meczy w jego wykonaniu żeby zobaczyć, jaki jeszcze nieokrzesany jest. Czasem zdarza mu się podjąć naprawdę głupią decyzję. Głowa jeszcze nie ta, za duż nonszalancji. Na obecną chwilę Veratti to top 3 pomocników na świecie i zjada wszystkie Pogby tego świata. Ale to nie mój problem, niech madridistas się tym martwią ;)
 
W Madrycie mają większy problem - Benitez. Po roku pracy zostawi zgliszcza.

Jak ktoś chce płacić Pogbie więcej niż Neymarowi czy Suarezowi to chyba ma udar słoneczny.
 
Real powinien kupić pomocnika, bo wszyscy widzieliśmy jak wyglądała gra po wypadnięciu Modrica. O ile po powrocie Jamesa jakoś to ruszyło, to i tak zabrakło na najważniejsze mecze sezonu. Co do Pogby to zgadzam się - ktoś wtopi na chłopaku straszne pieniądze i modle się żeby to nie był ten choleryk Perez. Raz, że kwota transferu przerażająca, dwa że zarobki, które smarkacz żąda tak samo (wieksze od Ramosa i Modricia WTF?!)
 
tragedia. :) czekam na Hubiego, ciekaw jestem "usprawiedliwienia" jakie tym razem rzuci. :heart:

Jakie usprawiedliwienia? Pisałem już wcześniej,że przy przyjściu Beniteza zrobię tak jak w gifie Gambita. Jeżeli przyjdzie Klopp to przełknę to, może będzie miał jakiś pomysł, bo Carlo nie miał. Ale Anczelot>>>>>>>>>Benitez, marne Twoje czekanie.
 
Dobry to malo powiedziane. Pierwsza polowa choc szarpana to na bardzo wysokim poziomie. Jesli Sevilla chce dzisiaj wyjechac z pucharem musi jednak uporzadkowac gre w srodku pola i dokladniej rozgrywac pilke, bo Ukraincy momentami za latwo odzyskiwali pilke.
 
dobry meczy i 14 minut reklam w przerwie. Ledwo co po zdaniu powiedzieli goście w studiu. To było słabe, ale wiadomo finał kosztuje ;-)
 
Kozacki finał. Niby bez wielkich firm i nazwisk a możliwe jeśli chodzi o widowisko, że Barca - Juve będzie słabszy. Fajnie, że Krychowiak brameczke strzelił :applause:
 
Back
Top