Piłka nożna

spoko, rozumiem te triumfy drużynowe, ale jak już @magik zauważył, jest maj, a Wy rozdaliście już indywidualną nagrodę za rok kalendarzowy, lol.
 
W czerwcu tylko Messi ma szanse się wykazać na Copa America, ewentualnie Suarez i Neymar. Lipiec się nie gra, w sierpniu końcówka. Zostaną 4 miesiące do wykazania się, cztery miesiące w których praktycznie nic nie można zdziałać, ba Messi będzie miał Superpuchar Hiszpanii i ewentualnie Superpuchar Europy. KMŚ nie liczę, bo to już po głosowaniu. Trzeba być obiektywnym, musiałby nastąpić cud, żeby wygrał ktoś inny niż Argentyńczyk. Niestety, przykro mi to mówić jako fanowi Cristiano, ale taka prawda.
 
No jest faworytem, ale nie znasz dnia ani godziny. A nuż jutro Messi połamie sobie oba piszczele o drewnianego Busquetsa na treningu? Albo wykryją jego kolejne przekręty z fiskusem i trafi do paki?:) Może też poprostu mu forma zjechać w dół i przez pół roku grać słabo, bo od zeszłej kontuzji ma dość spore natężenie meczy. Jeszcze dużo się może zdarzyć, wiec poczekajmy do końca roku, ja kciuki trzymam za CR, jak bedzie miał start taki jak w tamtym roku, gdzie pierdolnął w 10 meczy 23 gole przy 8 Messiego, to nie będzie o czym dyskutować.
 
Kurwiska nie sedziowie, pierdolona legia

Szanuj się trochę i skup na swojej drużynie.. w zeszły weekend Kownacki strzelił prawidłową bramkę tak? Gdzie był wtedy lament?

w mojej ocenie ani nie było nastrzelenia ręki z bliskiej odległości ani nie było to naturalne ułożenie rąk, natomiast piłka była adresowana i przez to zagranie całkowicie zmieniła kierunek lotu. To, że był doliczony czas gry to nie ma znaczenia.

Juve idzie po dublet :D
 
Ale o co miał być lament skoro w pizdę 3-1. Gdyby Lech wygrał pierwszy bym napisał, że niezasłużenie, bo tego spalonego to i Stevie Wonder by zobaczył. Tylko były 3 kolejki fazy mistrzowskiej i dwa błędy kurwisk, na czym Legia zdobyła 3 punkty. Najpierw Sa wyjebał Celebana, a teraz karny podyktowany z dupy.
 
Szanuj się trochę i skup na swojej drużynie.. w zeszły weekend Kownacki strzelił prawidłową bramkę tak? Gdzie był wtedy lament?
Tego spalonego to i Stępień widział. Nie ma o czym mówić. Zresztą w tej samej kolejce sędziowie uznali bramkę Legii której być nie powinno.
 
Szanuj się trochę i skup na swojej drużynie.. w zeszły weekend Kownacki strzelił prawidłową bramkę tak? Gdzie był wtedy lament?

w mojej ocenie ani nie było nastrzelenia ręki z bliskiej odległości ani nie było to naturalne ułożenie rąk, natomiast piłka była adresowana i przez to zagranie całkowicie zmieniła kierunek lotu. To, że był doliczony czas gry to nie ma znaczenia.

Juve idzie po dublet :D
Po potrójną koronę lecimy, a nie tam jakieś marne dublety!
 
Sędziów mamy jakich mamy i każdy popełnia błędy, jeden mniej drugi więcej. Cieszcie się, że Lech pojechał w dobrym stylu Śląsk a nie, że Legii ktoś karnego podyktował. Liga, jak mawiał klasyk, przynajmniej będzie ciekawsza ;)

@mat01 wiadomczak:D Matri dołożył cegiełkę do kolejnego sukcesu, niech świętują a od jutra operacja LM !!

aha.. @malinowsky aż tak Cię zabolała?
 
W dupie mam ciekawszą ligę. Chcesz zobaczyć niewydrukowaną tabelę? Kto jest największym beneficjentem pomyłek sędziowskich?
 
Oglądałem oba mecze. Razi mnie ta ciągła pomoc dla Legły. Który to już raz?! Spalony dla Lecha - jasne, ale okoliczności tego meczu..Gdzie teraz są Ci zatwardziali ideowcy z #letsfootballwin? Legia odda punkty i pokaże Celticowi że ma honor? ;)

Juve po potrójna koronę! Szkoda tylko że w Berlinie pożegnamy Profesora.
 
Oglądałem oba mecze. Razi mnie ta ciągła pomoc dla Legły. Który to już raz?! Spalony dla Lecha - jasne, ale okoliczności tego meczu..

Juve po potrójna koronę! Szkoda tylko że w Berlinie pożegnamy Profesora.
Campione, Campione, Campione. Juve per sempre campione! La Vecchia Signora per sempre nel mio cuore!
 
Ale reforma jest znana przed sezonem i każdemu zabieramy proporcjonalnie po połowie. A drukarze zabierają wszystkim tylko nie Legii.
 
Pierdziele tego twittera, piszą, że Anczelot Out, Benitez In.

It+crowd+gif+i+love+the+it+crowd_5b253d_3120562.gif
 
Last edited:
Ale reforma jest znana przed sezonem i każdemu zabieramy proporcjonalnie po połowie. A drukarze zabierają wszystkim tylko nie Legii.

A co powiesz o drugiej żółtej kartce dla Brzyskiego w meczu ze Śląskiem po faulu, którego nie było?
 
Back
Top