Piłka nożna

Skoro zgodził się na taki transfer to zgaduję, że Buffon niedługo przejdzie na emeryturę. Pewnie zagra jeszcze jeden sezon i finito.
Wiele razy twierdził, że pogra do MŚ 2018 w Rosji, chociaż ostatnio coś w wywiadach napominał, że jak będzie się czuł dobrze to pogra i 2-3 sezony.
 
18767834_718699588333409_4268129938931849320_n.jpg

:bleed: Jakie typy na dziś? Chyba pierwszy finał od kilku lat, gdzie nie ma wątpliwości, że mierzą się dwie najlepsze drużyny Europy.
 
Oczywiście Juve. Swoją drogą, co myślicie o coraz częściej spotykanym pomyśle ZP dla Buffona w razie wygrania LM?
 
Oczywiście Juve. Swoją drogą, co myślicie o coraz częściej spotykanym pomyśle ZP dla Buffona w razie wygrania LM?

Jestem po części za tym rozwiązaniem. W tym roku jest i tak już tylko dwóch kandydatów: Cristiano i Buffon. Ten który wygra LM i KMŚ, będzie miał lepsze "papiery" na wygraną w tym plebiscycie. W razie porażki Realu, Cristiano musi zaszaleć w Pucharze Konfederacji z reprezentacją Portugalii, aby jakoś próbować wyrównać szanse.
 
Jestem po części za tym rozwiązaniem. W tym roku jest i tak już tylko dwóch kandydatów: Cristiano i Buffon. Ten który wygra LM i KMŚ, będzie miał lepsze "papiery" na wygraną w tym plebiscycie. W razie porażki, Cristiano musi zaszaleć w Pucharze Konfederacji z reprezentacją Portugalii, aby to jakoś zrównoważyć.
Też mi się podoba, zwłaszcza, że, po mundialu 2006 ZP należąca się Buffonowi, jak psu kość trafiła do Cannavaro.
 
18767834_718699588333409_4268129938931849320_n.jpg

:bleed: Jakie typy na dziś? Chyba pierwszy finał od kilku lat, gdzie nie ma wątpliwości, że mierzą się dwie najlepsze drużyny Europy.
Ja Real. Już nawet pomijając sympatię do drużyny z Madrytu, nie cierpię makaroniarzy od zawsze. Właściwie chyba tylko Buffona darzę jakimś tam szacunkiem i sympatią, reszta mnie wkurwia.
 
  • Like
Reactions: cRe
skład finału tragiczny.
gorzej mogłoby być gdyby grała chelsea z kimkolwiek z obecnych.
wielki dramat.
::clintdis::
:wink:

kiedyś taki finał już był i lepszy był real.
pamiętam mecz nieciekawy, ale ważny dla realu, ponieważ wtedy nie widziano tam pucharu europy chyba 30 lat.
dziś będzie w drugą stronę- lepszy będzie juventus o jedną bramkę.
niech mają- odkąd liga mistrzów istnieje w tej formule to zdecydowanie jeden z większych pechowców.
poza tym mam sentyment do buffona.
gdy dziś podniesie puchar, jak dla mnie- dyskusja on czy casillas zostanie zamknięta.
świetny bramkarz.

pozdrawiam fanów obu drużyn i życzę dobrych emocji! :fly:
 
Ja Real. Już nawet pomijając sympatię do drużyny z Madrytu, nie cierpię makaroniarzy od zawsze. Właściwie chyba tylko Buffona darzę jakimś tam szacunkiem i sympatią, reszta mnie wkurwia.
Pirlo też Cię wkurwia?:joe:
 
Pierdolenie. Prawdziwy finał jutro o 12:30 w Puławach. Górnik wraca do ekstraklasy. Szampana juz kupiłem. Za 5 godzin wyjazd.
Oby Panie, oby. Przez to, że Górnik jest w I lidze to traci cała polska piłka. 90% Śląska ogląda Górnika, chyba 4-ta oglądalność na NC+ za zeszły sezon, stadion bardzo fajny i kibice się gromadzą licznie. Ogólnie kluby ze Śląska to oprócz wielkiej trójki Legia, Lech, Wisła ratują oglądalność Ekstraklasy i frekwencję na stadionie.


Dziś i zawsze za Realem Madryt. Vamos!
 
Back
Top