Piłka nożna

No to Brazylia i Urugwaj już raczej na 100% jadą na mundial. Teraz pytanie, czy Ekwador odpadnie, czy będzie mała sensacja i ktoś z trójki Argentyna/Chile/Kolumbia nie pojedzie na mundial. Jeżeli Argentyna by odpadła, to w sumie by to była wielka sensacja.
 
No to Brazylia i Urugwaj już raczej na 100% jadą na mundial. Teraz pytanie, czy Ekwador odpadnie, czy będzie mała sensacja i ktoś z trójki Argentyna/Chile/Kolumbia nie pojedzie na mundial. Jeżeli Argentyna by odpadła, to w sumie by to była wielka sensacja.
Ekwador jest strasznie chimeryczny, z jednej strony ograli Chile i Urugwaj z drugiej przegrali z Peru i zremisowali z ostatnią Boliwią. ogólnie między 3 Kolumbią, a 7 Paragwajem jest zaledwie 3 pkt różnicy. ścisk jest straszny.
 
Armenia odrabia straty ze stanu 0-2 i wygrywa 3-2 z Czarnogórą, idealny wynik dla nas, gramy o lidera grupy.
 
"Każdy młody człowiek może popełnić błąd". Powiedział typ, który przejechał człowieka po pijaku na pasach. Kolejny raz słyszę to zdanie od Hajty. Jak ja go nie lubię
 
Już przed meczem mówiłem, że ustawienie Zielka na cofniętniego napastnika (parę razy w kadrze pokazał, że jest tam niewidoczny) i Krychy na rozgrywania (kompletnie bez formy) to słaby pomysł. Znowu wyniki bronią Nawałkę, ale chyab nigdy nie uwierzę, że jest dobrym strategiem. Zaczekajmy do drugiej połowy, już zarobiłem małą fortunę na postawieniu, że Polska wygra pierwszą połowę , czekam jeszcze na osranie dupy i defensywną taktyka w drugiej i jestem bogaty.
 
Już przed meczem mówiłem, że ustawienie Zielka na cofniętniego napastnika (parę razy w kadrze pokazał, że jest tam niewidoczny) i Krychy na rozgrywania (kompletnie bez formy) to słaby pomysł. Znowu wyniki bronią Nawałkę, ale chyab nigdy nie uwierzę, że jest dobrym strategiem. Zaczekajmy do drugiej połowy, już zarobiłem małą fortunę na postawieniu, że Polska wygra pierwszą połowę , czekam jeszcze na osranie dupy i defensywną taktyka w drugiej i jestem bogaty.
Osranie jest pewne jak to, że Hajto jest zjebem.
 
Panowie, zarzucicie jakimś konkretnym linkiem?Rzadko oglądam mecze w necie i nie ogarniam. Dajcie znać najwyżej wbije na chat bo nie wiem czy do PN też nie można wrzucać linków. Pozdro
 
nawet go nie trafilo, aktorzy raczej
Raczej tak, po tylu latach efektownych upadków na murawie to już wręcz nawyk, który mu się udzielił kiedy zaskoczył go huk. :lol: Ale pozostaje fakt, że taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca podczas meczu.
 
Własnie miałem to napisać. Jeszcze samemu jak się tego spodziewasz to chuje ale jak jest to nagle to zupełnie inna sprawa
Już widzę jak kurwa upadasz na ziemię łapiąc się za twarz jak słyszysz achtunga :D. Bez jaj, chujowe aktortwo, jak to w piłce. Oczywiście kibole patola, do teraz nie rozumiem, jak sędzia mógł nie przerwać meczu, jak krzesełko wylądowało metr od Tytoniu z Czarnogórą
 
Back
Top