Piłka nożna



CwavKYDWEAA_Ov8.jpg


:DC::DC::DC:
 
Real w dzisiejszym meczu jest fatalny jak Rasiak w meczu z Anglią.

A po przerwie na reprezentacje czeka od razu Atletico i Sporting.. I to na wyjeździe.
 
Wystarczyło, że trochę pohejtowałem na cohones i coś ruszyło :evil:
Druga połowa już dużo lepsza, chociaż nadal czegoś brakuje. A może po prostu kogoś, czyli Cristiano..

Podanie Isco do Bale'a na 1:0 :pray:
 
Niestety ale Cristiano wieku nie oszuka, chociaż ostatni jestem żeby go wysyłać na emeryturę, po prostu jest bez formy i znając jego ambicję kwestia czasu kiedy forma wróci, tylko szkoda że na tą chwilę trochę gra zespołu przez ten fakt kuleję.
 
ale i tak nie awansują mamy tylko 14 miejsce, jeden zalegly mecz plus zabrane 3 punkty, jak się utrzymają będzie spoko:śmiech:
Spokojnie. W środę robimy dziecko Kluczborkowi i mamy 7 miejsce w tabeli. Ale pierwsza trójka już odjechała. Awans pewnie Katowice i Sosnowiec. W sobotę byłeś?
 
byłem a ty? niezla ekipa przyjechala:crazy:

Nawet delegacja z Lechii delikatnie się z nich podśmiewała. No ale nasz młyn też nie porywał. Około 100-150 dopingujących to wstyd. Pewnie na Kluczborku całkiem będzie chujowo, a na Petrę do Warszawy pewnie więcej pojedzie niż w sobotę do Suwałk.
 
Nawet delegacja z Lechii delikatnie się z nich podśmiewała. No ale nasz młyn też nie porywał. Około 100-150 dopingujących to wstyd. Pewnie na Kluczborku całkiem będzie chujowo, a na Petrę do Warszawy pewnie więcej pojedzie niż w sobotę do Suwałk.
o 18 w srode mecz jest tak?
 
Back
Top