Piłka nożna

Oglądałem ostatnie parę meczy Arsenalu.Czyżby w końcu mistrzostwo?Chelsea też mi się podoba...
 
Oglądałem ostatnie parę meczy Arsenalu.Czyżby w końcu mistrzostwo?Chelsea też mi się podoba...
jak liv bedzie dalej grac tak jak teraz i wszystkich slabiakow bedzie pykac, to oni zdobeda mistrza. hehe a niedawno mowilem, ze najwiekszym faworytem jest city
 
jak liv bedzie dalej grac tak jak teraz i wszystkich slabiakow bedzie pykac, to oni zdobeda mistrza. hehe a niedawno mowilem, ze najwiekszym faworytem jest city
chelsea bedzie mistrzem
to co oni graja po przejsciu na 3-4-3 to jest poezja
 
w Anglii fawory do mistrzostwa zmienia się co dwa tygodnie, a ja bym z tymi osądami poczekała przyjemniej do nowego roku.
 
mowilem, ze utd najbardziej lubie :D

I że z taką kadrą wygranie BPL to obowiązek Twoim zdaniem :D

Ja typowałem City i chyba jednak na szczęście się myliłem, ale pewnie zaraz się obudzą i wygrają jakieś 7 meczy z rzędu :cry:
 
I że z taką kadrą wygranie BPL to obowiązek Twoim zdaniem :D

Ja typowałem City i chyba jednak na szczęście się myliłem, ale pewnie zaraz się obudzą i wygrają jakieś 7 meczy z rzędu :cry:
ale to chyba przed sezonem mowilem. no tak, grac taka padake taka druzyna to jest sztuka
 
Kroos złamał kość śródstopia i nie zagra do końca tego roku.
Między innymi w meczu z Atletico(wyjazd), Barceloną (wyjazd), Borussią (dom), Sporting (wyjazd). A na Atletico i Sporting z pewnością nie wróci jeszcze Casemiro, Modrić dopiero co zaleczył uraz... Ciężko będzie.
 
Kroos złamał kość śródstopia i nie zagra do końca tego roku.
Między innymi w meczu z Atletico(wyjazd), Barceloną (wyjazd), Borussią (dom), Sporting (wyjazd). A na Atletico i Sporting z pewnością nie wróci jeszcze Casemiro, Modrić dopiero co zaleczył uraz... Ciężko będzie.

Real jak jest w ciemnej dupie to gra dobre mecze, może i teraz tak będzie ... a może będzie wpierdol i kolejne teksty o braku intensywności :lol:
 
@krolik jestes na meczu? ja odpuscilem w ta burze sniezna

Byłem. Atmosfera lepsza niż w sobotę. Gra za to nie porywała. Jednak Stomil bardziej zasłużył na 3 pkt. Trochę szczęścia było bo w doliczonym czasie gry Kluczbork w słupek trafił. Teraz wybieram się na wyjazd do Suwałk. Mam nadzieje, że pogoda dopisze, bo nie widzi mi się stać na tym chujowym sektorze w Suwałkach w śniegu po pas.
 
Byłem. Atmosfera lepsza niż w sobotę. Gra za to nie porywała. Jednak Stomil bardziej zasłużył na 3 pkt. Trochę szczęścia było bo w doliczonym czasie gry Kluczbork w słupek trafił. Teraz wybieram się na wyjazd do Suwałk. Mam nadzieje, że pogoda dopisze, bo nie widzi mi się stać na tym chujowym sektorze w Suwałkach w śniegu po pas.
dasz rade:fingers:

49f1725e6b6463d5.jpg
 
ze ci sie chce na koniec swiata jechac to szacun,tam bedzie z -15 i sniegu po pas

Przejadą 200km i wielki mi koniec świata. Jak jedziesz do Torunia z Olsztyna to też tak mówisz :D?
Przynajmniej zwiedzisz Polski biegun zimna. Darmowa krioterapia :crazy:
 
Przejadą 200km i wielki mi koniec świata. Jak jedziesz do Torunia z Olsztyna to też tak mówisz :D?
Przynajmniej zwiedzisz Polski biegun zimna. Darmowa krioterapia :crazy:
Panowie od was na Wigry jest pewnie ze 200km, to jaki to koniec świata :mamed:
chodzi o to ,ze suwalki to wypizdowo niezle a nie, ze w chuj daleko dla tego napisalem koniec swiata :mamed:
ps. @krolik skumal baze
 
Last edited:
Back
Top