Piłka nożna

ja pierdole co sie dzieje to ja nie wiem, zaczelo sie po przerwie na repre :/ a w szatni nic nie smierdzi
 
Barce spotkało to samo co rok temu Real, jak po 21 zwyciestwach z rzedu przyszedł regres formy. To jest normalne, to nie są roboty. A wyniki mnie bardzo cieszy :)
 
Barce spotkało to samo co rok temu Real, jak po 21 zwyciestwach z rzedu przyszedł regres formy. To jest normalne, to nie są roboty. A wyniki mnie bardzo cieszy :)
jak sie nie ogarna od nastepnego meczu, t przegraja wszystko w tym sezonie :/ w tym spotkaniu akurat alves wygral valencii ten mecz

w ogole beka, ze w ostatnich 4 meczach zdobyli jeden punkt, a dalej sa pierwsi, no ale atletico ma juz tyle samo pkt
 
Barcelona może przejebać sobie sezon, ale czuję, że Atletico nie przegra żadnego ligowego starcia do końca sezonu i to nie Real zostanie mistrzem.:sad:
 
Barcelona może przejebać sobie sezon, ale czuję, że Atletico nie przegra żadnego ligowego starcia do końca sezonu i to nie Real zostanie mistrzem.:sad:
wlasnie sprawdzilem sobie terminarz barcy i jak nie wygraja tych meczy, ktore im zostaly (same leszcze), to ja pierdole
 
Barca gra z ogórkami, przy czym dwa z nich walczą o utrzymanie, a i Depor zremisowało na CN. Oczywiście to tylko gdybologia i Barca powinna ich łyknąć bez popity, ale jak już leca na jakieś rekordy bez wygranego meczu to i w środę mogliby passę podtrzymać.

@magik z Sevillą grają w finale CdR
 
Sevilla to nie sa leszcze Stefan

To są młode wilki.

Ale w lidze, to sami leszcze. Barca niezłe trololo odjebie, jak teraz zrównała się punktami z Atletico oddając 12 punktów przewagi i wygra wszystkie mecze trzymając drużyny z Madrytu w nadziei. Ale oby przegrali coś jeszcze.
 
Z tym łatwym terminarzem Barcy to bym uważał. Mają na drodze jeszcze Espanyol, a jak powszechnie wiadomo Papużki zrobią wszystko żeby Barca nie zdobyła tytułu. Derby Barcelony to jedne z najbardziej zaciętych derbów, więc jako kibic Realu tutaj upatruję szansy na urwanie punktów. Tylko jeszcze te Atletico. Jak Bilbao im nie urwie punktów to już nikt tego nie zrobi. No i Real też musi wszystko wygrać co też będzie trudne
Tak czy inaczej chyba najciekawszy finał ligi od lat
 
Z tym łatwym terminarzem Barcy to bym uważał. Mają na drodze jeszcze Espanyol, a jak powszechnie wiadomo Papużki zrobią wszystko żeby Barca nie zdobyła tytułu. Derby Barcelony to jedne z najbardziej zaciętych derbów, więc jako kibic Realu tutaj upatruję szansy na urwanie punktów. Tylko jeszcze te Atletico. Jak Bilbao im nie urwie punktów to już nikt tego nie zrobi. No i Real też musi wszystko wygrać co też będzie trudne
Tak czy inaczej chyba najciekawszy finał ligi od lat
Ta, konkretnie od dwóch lat ;)
 
To są młode wilki.

Ale w lidze, to sami leszcze. Barca niezłe trololo odjebie, jak teraz zrównała się punktami z Atletico oddając 12 punktów przewagi i wygra wszystkie mecze trzymając drużyny z Madrytu w nadziei. Ale oby przegrali coś jeszcze.
I odpadając z ligi mistrzów...
 
12994550_1730949917126293_250513441487027734_n.jpg
 
Barca się chyba odradza 67 minuta i jest 5-0. Fakt faktem grają z Deportivo, zobaczymy co zrobią Athletico i Real. 4 bramki Suareza i jedna Rakitica.
 
Barca się chyba odradza 67 minuta i jest 5-0. Fakt faktem grają z Deportivo, zobaczymy co zrobią Athletico i Real. 4 bramki Suareza i jedna Rakitica.
i 6. taki mecz byl potrzebny barcelonie, niewazne z kim

no i 7 kurwa.
slask tez sie odradza ! wisla jest gupia, ze wczesniej wdowczyka nie wzieli, jeszcze by mistrzostwo zdobyl

8...
 
Last edited:
0-8 kurwa, nabrali wiatru w żagle...

Suarez 4 bramki i trzy asysty (póki co). Ktoś serio ma wątpliwości czyjej formy tak naprawdę brakowało Barcelonie :)?
Mam nadzieje że Barca się odrodziła i wygra La Liga i Puchar Króla.
 
Back
Top