Piłka nożna

roberto martinez przedłużył umowę z evertonem do czerwca 2019.



to dobra wiadomość, z przyjemnością będę się przyglądał jego pracy w tym klubie.
 
@Hubi,



Może dlatego, że raczej sędzia przyćmił to spotkanie w czysto sportowym aspekcie, wiekszość wielce zachwyca się Neymarem, a tymczasem mimo dwóch bramek, dla mnie był on jednym z najsłabszych zawodników. Strzelił, próba dryblingu gdzies na srodku pola, nikogo nie było dookoła, piłka go przewróciła, Jego podania też pozostawiały wiele do zyczenia.
 
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ms-2014,sepp-blatter-i-fifa-mysla-o-rewolucyjnych-zmianach-w-pilce-noznej,artykul,474632,1,1036.html



Powtórki wideo? Po co, jeszcze byłoby uczciwie ...



Rozpierdolić tą całą mafię, a Blatter pierwszy do wyjebania.
 
df8932e4e01e97f6a22a1d4220cb2c0b.png
 
Sagna i Piszczek byli głównymi kandydatami na prawe skrzydło w Barcelonie po odejściu Alvesa...
 
czyli sprawa jest prosta- micah richards jest do wzięcia za całkiem niewiele.



kontuzjogenny, ale solidny.



sagna będzie dobrym wzmocnieniem i solidnym konkurentem dla zabalety.
 
nie wierzycie mi na slowo? :)



Richards zawsze byl dla mnie mocny, nie wiem czemu tak malo gra, ale to $ity wiec tam ciezko o miejsce w skladzie i zdrowa konkurencje. non stop dolar sie obraca... :)
 
Richards zawsze byl dla mnie mocny, nie wiem czemu tak malo gra, ale to $ity wiec tam ciezko o miejsce w skladzie i zdrowa konkurencje. non stop dolar sie obraca... :)


Bo chłop swoje najlepsze mecze rozgrywal przeciw United-pewnie dlatego. Słowo ''mocny'' tak jak Yazz zastąpiłbym słowem ''solidny''.



City sprzedając Richardsa nie bedzie chyba miało żadnego wychowanka w kadrze. ,,Massive club,, :-)
 
Tutaj mundial, a Kolejarz nie dostal licencji na gre w 1 lidze i takim zbiegiem okolicznosci Stomil zostaje w 1 lidze.
 
taki zbieg okoliczności radości nie daje żadnej.



stomil sprawę utrzymania spaprał na boisku i to na własne życzenie.



w ogóle te licencje to jakiś koszmar naszej kopanej.



sezon dobiega końca i nie wiadomo czy ten co awansuje to naprawdę nie spadnie....:-)



ekstraklasa 10 drużyn i grają 4 razy ze sobą.



zaplecze 14-16 i nie ma przypadkowych licencji.



tak to widzę.
 
Świetny transfer Barcy, choć już od ponad tygodnia zapowiadany. Teraz czekam na odpowiedź Realu w postaci Kroosa xD
 
kurwa swietny transfer fcb, ciekawe czy Xavi wyjedzie, w koncu zaczynaja myslec. :)



Kroos do RM, juz to widze, haha. jest Illara, po co Ci Toni...
 
Rakiticia lubię , ale klub , do którego poszedł już nie za bardzo..



BTW. postanowiłem obejrzeć jednak mecz Iranu i Nigeri . Jedyny zawodnik którego kojarze na boisku to Obi Mikel. Gra Iranu 6 obrońcami to jednak przesada no zobaczymy.
 
Dejagah, Emenike, Musa, Moses, serio nie kojarzysz? malo fify. :v



ja sie nie bede maltretowal tym spotkaniem, ale Ghana - USA juz moglbym obejrzec.
 
ktoś wcześniej wrzucał tutaj pewien wątek piłkarsko- muzyczny dotyczący powtórki z historii z roku 1966 i 2014.



eurowizja- austria.



mistrz hiszpanii- atletico.



puchar europy- real.



to się już sprawdziło.



to jest jeszcze jedna:



mundial 1966- hiszpania została w grupie...
 
Ja wrzucałem xD
Można jeszcze dopisać
- Betis Sewilla spadł do drugiej ligi, a do pierwszej awansowało Deportivo La Coruna
 
ManUtd odrzucił wyimaginowana ofertę Realu za Januzaja - około 40 mln euro. Jakie te gazety są śmieszne, jeszcze niedawno Marca miała przygotowaną okładkę, że Barca kupiła Higuaina, szkoda, że Napoli zdementowało plotę i cały nakład poszedł się jebać xD
 
Xavi odchodzi z Barcelony ( myślę, że już pora ), ale nie za darmo ! ! ! Barcelona musi zapłacić Al Arabi 4 mln euro na odchodne, tak to Barcelona sprzedaje swojego kapitana, zarząd Barcy jest najgorszym zarządem w jakimkolwiek klubie z liczących się lig świata.
 
aqua - sprzedają piłkarza dopłacając? To nawet Lech po rozwiązaniu kontraktu ze Slusarskim nic nie musiał Arce dopłacić. Fajna polityka transferowa.
 
Back
Top