Piłka nożna

Malina co kto lubi. Jak dla mnie trybuny w Angli po prostu nie żyją. Miejsca siedzące, zakaz stania, na Arsenalu chyba nawet za akcją dupy do góry nie możesz podnieść bo zasłaniasz tym styłu. Paranoja. Oczywiście nie chce mi się wchodzić w jakąś większą dyskusję i przekonywać do swoich racji. Jeden lubi to inny coś innego. Ja ze wszystkich meczy na świecie najbardziej na żywo chciałbym obejrzeć Derby Belgradu. Gran Derbi chowa się przy tym pod stół.
 
Hubu, Hubi tak jak ci krolik napisal zapoznaj sie z ekipa BN, kazdy klub w Hiszpanii mial badz ma kibicow o prawicowych pogladach, nawet takie Rayo. W takich rozpnawalnych klubach jak Real, Barca itp Ultrasi nigdy nie beda mieli wolnej reki na trybunach, w tym wszystkim chodzi o cos innego a to jest klubom po prostu nie na reke. Polecam tobie zapoznac sie z sytuacja Ultrasow PSG Bolougne Boys czy lewackie supras auteuil.


Pozdrawiam
 
Rivaldo800



Przeczytaj jeszcze raz fragment, który cytujesz, a potem zrozumiesz, że Twoja wypowiedź nie ma sensu :-)
 
Jeśli jesteśmy w sprawach kibicowskich to mi w pamięci od zawsze siedzi to jak po golu ludzie za bramką na Santiago Bernabeu wskakiwali na płot. Piękny widok.



Też bardzo lubię angielski styl kibicowania. Szkoda tylko, że teraz on jest na maxa ugrzeczniony. Kiedyś to był tam doping. Teraz byle kto przyjedzie i jest głośniejszy od miejscowych.
 
Tylko San Lorenzo!!







Ogólnie jak juz bede bogaty, to wyjezdzam na 1-2 miesiace do Ameryki Poludniowej zrobic trip po najciekawszych meczach tego kontynentu.
 
Końcówka sezonu przed nami
A u was bez zmian w gablotce z pucharami
Rozumiem, że łapiecie przez to mocną frustrację
Pragnę was przeprosić za te wszystkie rzeczy, za które nawet nie powinienem
Prawdziwi Kibice - pamiętajcie
To wina trawy...
Przepraszam za trawę na Vicente Calderón
Że nie pomogły wam protesty Xaviego
Przepraszam za trenera, co Iniestę zdjął
Gdyby było inaczej • koniec z Atletico
Przepraszam za chaos w waszej obronie
Za to, że Puyol już idzie sobie gdzieś
Przepraszam za Alvesa • nie gniewajcie się
Przepraszam, że był wolny i grał bardzo źle
Przepraszam za UEFĘ i fikcyjny plan
Że wszyscy dookoła chcą pogrążyć was
Przepraszam też za Bartrę, który ciała dał
Że Bale to Drewno zrobił go jak chciał
Że Real Madryt Puchar Króla ma
Przepraszam, że Fabregas znowu zagrał piach
Przepraszam za Messiego niewidzialnego
A także za Undiano Mallenco.
Rozumiem, że macie ból dupy
Serce pęka • wierzcie mi
A Messi znowu taki smutny
Znów nie wygraliście nic
Pragnę was przeprosić za wszystko dokoła
Winę ponosimy my
Bo od tych bzdur już boli głowa
I radzę wam użyć głowy.
To wszystko wina murawy.(8x)
Przepraszam za zakaz transferowy
Że Bartomeu wieszał na UEFIE psy
Przepraszam, że daliście za nos wodzić się
I wciągnąć się w tą jego żenującą grę
Przepraszam, że Ronaldo przyćmił Messiego
Że w każdym ważnym meczu zawsze niszczył go
A Złotej Piłki tak czy tak nie dostanie
Możecie teraz zacząć cieszyć się
Przepraszam za Neymara, który droższy był
Za to, że Rosell kłamał w żywe oczy
Za trawę, temperaturę i datę
Za to, że z tym wszystkim Xavi walczyć chce
Przepraszam was za waszej obrony środek
Za to, że Javier ma metr siedemdziesiąt pięć
Miał być el triplete i sukcesów czas
Tymczasem do historii przeszła murawa
Refren
Przepraszam za symulację, co cechuje was
Neymar, Sanchez i Fabregas w nurka lubią grać
Przepraszam was, że faule lubią tworzyć też
Za to, że Pique przewracać innych chce
Przepraszam was za pasję Sergio Busquetsa
Który rywala lubi czasem podeptać
Przepraszam was za teksty pod wierszykiem tym
Przepraszam, że najśmieszniej napiszecie wy
Przepraszam was też za wasz kataloński klub
Za wszystkie śmieszne błędy, co popełni znów
Za to, jak obietnice swe traktujecie
Przepraszam, że Abidal coś o tym wie
Za to, że liczy się tylko La Masia
A zakaz nieprawdopodobnie wkurza was
Tylko wychowankowie liczą się
A zarząd ponad sto milionów wydać chce
Śmieję się, mam ból głowy (4x)
To wina murawy...(4x)
Fajna parodia oryginału :F



CR wrocil do treningow, na srode bedzie gotowy by oskubać niemiaszków :)
 
@magik



Gotowy to ciężko nazwać, ponoć lekarze klubowi mówią, że Ronaldo w 100% będzie zdolny do gry dopiero w pierwszym tygodniu maja... Ale jestem pewien, że w środe Portugalska maszyna wybiegnie na boisko z gigantycznym zapałem aby zmasakrować Bayern. Trzymam kciuki, żeby po kontuzji był chociaż w 70% swojej normalnej formy, to będzie dobrze :-)



Jaki jest oryginał od tej "piosenki"?
 
Hubi: nie poznajesz? Wina sędziego :)


https://www.youtube.com/watch?v=RBZcHjsG4GM


Tar: raz na wozie, raz w nawozie :) z tym, ze Barca bedzie miała troche wiekszy rebus jak wyjsc z tego obronna reka: zakaz transferowy, kolejny trener po cyrkach z Tito i nieudanym eksperymencie z Martino, zjebany zarzad, celebryte Neymara. Ciekaw jestem jak się to potoczy.
 
Jesli ktos uwaza, ze atmosfera kibicowska w BPL jest super, to smiem twierdzic, iz mecze oglada tylko w tv i nigdy nie byl na zadnym stadionie. Na Wyspach duza czesc prawdziwych fanatykow zastapiono statystami. Stadiony sa jak teatr, gdzie widzowie grzecznie siedza i czasem cos mrukna. Mieszkalem troszke czasu w UK i ogladalem kilka meczy na zywo. Inna bajka, ze Angole maja inny styl kibicowania. Duzo ciekawiej jest w nizszych ligach, gdzie nie stawia sie kibica "pod krawatem z hajsem".



Co do kibicowania w Europie Zachodniej, to tam czesto jest jakis chory mix. Ultrasi maja swoje zgody, chuligani swoje. W jednym klubie dzialaja ekipy leakow i nacjonalistow. Pojawiaja sie oprawy popierajace pederastow itd. Totalna patologia, ktora jest nie do pomyslenia w Polsce, Rosji i innych krajach o zdrowych pogladach. W Polsce jakis czas temu pogoniono na KSP lewackie bydlo. Kiedys jakis pismak chcial stworzyc na naszych stadionach teczowe trybuny dla "kochajacych inaczej" :) Chyba w pore si eopamitali, gdyz wiadomo jak by to sie skonczylo. Na zadnym stadionie w Polsce nie beda tolerowani ludzie z antify i inne wynalazki. Tak samo jest na miescie. Nigdy nie widzialem oprocz jakis ochranianych przez psiarnie manifestacji, aby ktos afiszowal sie ze swoimi lewackimi pogladami lub ze jest z antify. Mysle, ze szybko zaliczlby KO.



Dlatego nie ma co porownywac kibicow z Europy Srodkowej/Wschodniej do kibicow z Zachodu, gdzie zasieg spizdowacenia siegnal zenitu poza nielicznymi grupami.
 
Martino nie poradził sobie z końcówką sezonu, a na dodatek kontuzja Pique i Valdesa dużo skomplikowała.







Zakaz transferowy raczej uda im się jakoś obejść bo muszą doklepać transfer Ter Stegena i tego chorwata. Odejdzie 5 albo więcej graczy rezerw + Valdes i Puyol. Trenera też bym zmienił, kogoś ze świeżymi pomysłami. Neymar póki co przynosi straty i zamiast niego trzeba było sprowadzić snajpera typu eto'o.



Zarząd teraz oszcządza na transferach, żeby było na stadion ale na tym ucierpiały wyniki bo defensywa poza Albą i Pique kuleje. I jeszcze co do Messiego to on teraz ma w głowie gre dla Argentyny na mundialu i jak tam polegnie to będzie musiał się bardziej starać w klubie.



Nie ma co siać nie potrzebnej paniki bo przegranie z Atletico i Realem jedną bramką w kryzysie to nie jest koniec świata. Real był w podobnej sytuacji rok temu i się pozbierali także dla takich potęg odbudowanie się nie jest nie realne.
 
Koleś nie przestaje mnie zadziwiać, do tego wyszła jego jakaś biografia, która sprzeda(ła) się pewnie w milionach, a ile w niej jest stron o piłce oprócz okładki?



http://weszlo.pl/news/19462-Neymar_promowal_majtki_zamiast_na_serio_grac_o_awans_w_Lidze_Mistrzow
 
"Barcelona zamieszana w przekupstwo oficiela FIFA"



http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/liga-hiszpanska/artykuly-liga-hiszpanska/art,825,barcelona-zamieszana-w-przekupstwo-oficjela-fifa.html
 
Rodgers zrobił interes z tymi transferami :D Borini i Sunderland FTW :) Liverpool, nie zmarnujcie szansy!
 
szansa przed piłkarzami liverpoolu niepowtarzalna.



dzisiejsze wyniki w premier league lekko zaskakujące.



strzelający, jak na zawołanie southampton nie strzelił przeciętnej aston villi.



swansea wygrywa ze słabym ostatnio newcastle.



jak ktoś by mi powiedział, że sunderland zdobędzie cztery punkty w dwóch ostatnich meczach, wysłałbym go do specjalisty.



o wyczynie west hamu szkoda gadać.



dziś można było zapewnić sobie spokojny ligowy byt, a tu taki klops.



speroni świetnie bronił i wyszła z tego wielka kupa.



allardyce powinien zostać wydalony z ławki trenerskiej czym prędzej.



na dole tabeli robi się duży ścisk.



mam nadzieję,że liverpool jutro zrobi swoje i norwich zostanie z niczym...



pocieszające jest to, że większość drużyn pod młotami gra jeszcze ze sobą, także punkty sobie pozabierają.



tak czy owak co najmniej punkt jest jeszcze potrzebny.
 
napisze tez tutaj:



jak oceniacie dzisiejszy mecz Liverpoolu? bedzie pacyfikacja? ostatnie wyniki z Norwich okrutne.



pytam, bo handicap na Lpool -1 ma kurs 2.16. :)



zlapalem po 2.4, wszedlem 25zl wiec do wyciagniecia 60. Sterling juz mi daje remis, jeszcze jedna i mozecie utrzymywac chlopaki!
 
https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/410A17C3721069641074034810880_2b12911aeb5.0.2.12178144751111625614.mp4?versionId=Udk8T4cuL4MoT67M0xqr.29LaVaxw4Cx
 
Przepraszam za dubla, ale ni chuja nie mogę zrozumieć po co Jones wyciągał tę rękę :-)Co za gość...



Piłkarze Utd mają chyba coś z korkami, cały czas się ślizgają i wywracają.
 
Dobra Fota



450_13364.jpg
 
:o



http://www.devilpage.pl/index/news/komentarze/38445/nieoficjalnie-manchester-united-zwalnia-davida-moyesa/
 
zostanie/ wyleci...



najbliższe godziny będą bardzo gorące.



moim zdaniem decyzje powinno się podjąć po zakończeniu sezonu, mimo tegorocznego niepowodzenia united.



z drugiej strony może być tak, że klamka już zapadła, a w takiej sytuacji nie ma na co czekać.
 
Back
Top