Piłka nożna

Jedna jak i druga drużyna jest mi obojętna, ale fajnie będzie dla widowiska jak Bayern strzeli jakąś bramke.
 
Pep Guardiola to chyba sie uparl zeby zjebac futbol ludziom takim jak ja, nie kupowalem nigdy 'tiki taki' i chujowo mi sie oglada takie FCB. Jupp to byl gosciu!!!



dzisiaj niestety taka pilke jaka chce ogladac gra Lpool. yep, I said it. :C
 
tiki- taka sraka- sraka, też mnie wkurwia i potem posiadanie piłki 89%, z czego 99% to na swojej połowie... Atletico, 3mam kciuki!
 
Trzeciak wlazł w dupe Pepa i wylizał.



Poziom komentarza na TVP 1 strasznie Januszowaty.



Trochę za mało miał Real okazji ale jest wygrana. Oby w rewanżu zagrało odrazu BBC i Di Maria w środku



A Webb świetny sędzia jak widać
 
Szwajn... przerwa... Tajger!



kurwa jakie Szpaku musi miec plecy w tej TVP zeby caly czas pierdolic te swoje glupoty? jak mozna Robbena z Riberym pomylic!?
 
Szwajn... przerwa... Tajger!

Haha Baju piona. Też na to zwróciłem uwagę. Może to taki współczesny Kazimierz Przerwa Tetmajer. W ogóle Szpaku w formie. Do 20 minuty zrobił 89 błędów. Później przestałem liczyć.
 
Pieknie Real zagrał i ten pressing w 2 połowie i umiejetnie przytrzymanie piłki kiedy trzeba było.
 
ej kurwa, Szpaku jest spoko, przynajmniej głos ma dobry, bo jeśli Borek ma komentować mecze to ja dziękuję. Jak was nie było na świecie to Szpaku mecze komentował...



https://www.youtube.com/watch?v=G0aQBnhLyNY



ja mam sentyment.
 
Ale szpak już się skończył, kurwa koleś myli fakty, przeinacza nazwiska - Coentrao pięć razy inaczej powiedział. Gadał coś o Casillasie, że gra jeszcze w Pucharze Hiszpanii, przecież tydzień temu już Real go wygral itp itd
 
Jak was nie było na świecie to Szpaku mecze komentował...


No wlaśnie dlatego niech da sobie spokój z komentowaniem. Kiedyś chyba nawet nie komentował jakiś czas, ale niestety wrócił. Nawet Żewłakow ze swoim centro-strzałem jest lepszy.



Mnie rozbawiło jeszcze Aaaaa-lonzo. Wymowy Coentrao to chyba do końca życia już się nie nauczy.
 
@MMAteusz, widzisz, ja pracuję jako stolarz, i wiesz, że najlepszy (u mnie na zakładzie) w fachu jest koleś ktróry ma 76 lat? Stary ja się od kolesia nauczyłem już sporo, ale i tak czuję, że jeszcze duuuużo nie potrafię. Wskażcie następcę "Szpaka". Tylko nie pisz Borek, plz.
 
gojilla ale nie rozumiesz, że szpaku już się za dużo myli nie powinien takich błędów popełniać to idzie w całą Polskę to już jest nieprofesjonalne. Od niego już nikt się niczego nie nauczy.
 
jest słabym komentatorem, wiedzę może i posiada, ale nie potrafi dostarczyć emocji...



https://www.youtube.com/watch?v=EevpSC3ghGM
 
JAK MOZNA BRONIC SZPAKA!!! :C



'cytujac mlodziez... masakracja!!!'



#fifa14 #dajpanspokoj
 
comment_aIkTY3NKhruQ1p7Be0GepMqOHQyUwNFJ,wat.jpg
 
@gojilla ale jest różnica między mistrzem w swoim fachu, który mimo swoich lat jest świetny w tym co robi, a Szpakowskim który myli się kilkadziesiąt razy w meczu.



Borek, Żewłakow ten co z Ołłowskim komentuje hiszpańską czy Bożydar Iwanow - ktokolwiek za szpaka.



Może ktoś nowy z pasją do komentowania, napewno ktoś by się znalazł.
 
Back
Top