Piłka nożna

jak mi sie bedzie podobać to bede codziennie komu innemu kibicował taki ze mnie sezonowiec bez honoru haha.
 
Dobrze, że Liverpool od kilku lat nie ma prawie żadnych godnych uwagi osiągnięć. Nikt nie nazwie mnie sezonowcem czy też kibicem sukcesu :-)
 
:-)



comment_0Ze2iFAaT1rUBRTHNbpCWyn1sOWNU50i,wat400.jpg
 
Kurde tez jestem sezonowcem od okolo 2000 roku. Zawsze za Juve...
Tego brakowalo zeby kibicow Juve nazywac sezonowcami ; p przeciez to real i barca sa modne a c. Ronaldo jest lepszy niz messi...
 
Dobrze, że Liverpool od kilku lat nie ma prawie żadnych godnych uwagi osiągnięć. Nikt nie nazwie mnie sezonowcem czy też kibicem sukcesu


Newcastle....



hehe :D
 
Co za pierdolenie, jak już słyszę coś o sezonowcach to mi się nóż w kieszeni otwiera. Niech sobie każdy kibicuje i co kolejkę innej drużynie i chuj komu do tego. A krzyczą najbardziej ci, co wchodzą na jakieś badziewne fora, gdzie gimbusy wyladowywuja swoją po szkolna frustrację, a później wszystkich danych klubów nazywają sezonowcami.
 
Masz rację Gaara, nie zmienia to jednak faktu, że Barcelona ma chyba najwięcej fanów wśród osób, które nie znają się na piłce albo nią niezbyt interesują :-)
 
Comber no nie wiem mysle, ze teraz Bayern ich powoli dogania, a jak juz bedzie gral lewy to oni beda nr 1 wsrod takich ludzi ktorzy nie wiedza co to spalony i nawet nie znaja kto gral w ich ukochanym klubie ale kibicuje bayernowi 1000000000000 lat.
 
Tylko transfer Lewego może sprawić, że będzie większy hype na Bayern niż na Borussię i Barcelonę.
 
I co z tego wynika,że mają? Bo oprócz gadania o tym, że właśnie Barca ma najwięcej sezonowcow to nie dowiedziałem się jeszcze niczego, jakieś minusy czy plusy?
 
Minusem jest to ze jak masz taka osobe to sluchasz o tym klubie od goscia ktory nie ma pojecia po czym zmienia ten klub na inny i to jemu od zawsze kibicowal co jest irytujace. Plus jest np mecz Lechi z Barcelona
 
Jak ktoś ma coś do powiedzenia na temat Lewandowskiego a nie widział tego wywiadu to lepiej nich zamknie jape...



Borek z dziennikarzy chyba był najbliżej tego transferu.. i ładnie wytłumaczył..



http://www.polsatsport.pl/pilka-nozna/niemcy/borek-o-transferze-lewandowskiego-bayern-to-jest-dla-roberta-klub-idealny.html#.UsqrWPTuJCN

Lewandowski nie ma kompleksu Polaka. Kiedyś kością niezgody było zdanie wypowiedziane przez prezydenta Borussii, który stwierdził, że Polak nie może zarabiać najwięcej w klubie. To się Robertowi i jego menadżerowi bardzo nie spodobało, bo dlaczego Polak nie może zarabiać więcej niż Niemiec, skoro udowadnia, że jest zawodnikiem lepszym, pełniejszym, bardziej kompletnym, który ma lepsze statystyki od piłkarzy niemieckich.
 
@Arlovski



To jeszcze nic. Weź bądź kibicem Czuwaju Przemyśl od kilkunastu lat tułaczka między 4 liga a okręgówką.
 
Borek jak zwykle madrze, lubie go. (jesli chodzi o pilke nozna.)



laQi, powrot czy mi sie wydaje? :c



ogolnie to chyba nawet Kehl zarabial wiecej niz Lewy co jest po prostu smieszne. dobry ruch z transferem i jeszcze wszyscy 'lawka bedzie ciepla' sie przejada.
 
@Arlovski



To jeszcze nic. Weź bądź kibicem Czuwaju Przemyśl od kilkunastu lat tułaczka między 4 liga a okręgówką.


Pff, Kowalak Kowale Oleckie, od powstania w 2003 roku cały czas w B klasie.
 
@ TwardyB



A jak być kibicem zarazem Juventusu, Wisły Kraków oraz lokalnej drużyny w klasie A, która wysyła juniorów do Czuwaju Przemyśl? W którym zresztą nawet kuzyni grali swego czasu.
 
Ten sędzia z meczu Realu, chyba się z chujem za oczy pozamieniał, nic nie widzi, kurwa nic. A jak coś widzi, to na opak. Stawiam,że zaraz Ramos się zdenerwuje i wyładuje swoją złosć za decyzje sędziego na którymś zawodniku Celty :-)
 
tragedia Walcott zerwał więzadła nie zagra do końca sezonu, ani nie pojedzie na mundial...



Wenger musi ruszyć na rynek bo nie ma napastników a w dodatku główny skrzydłowy który mógł grać od biedy w ataku również wypadł
 
z tym mundialem nie wiadomo, ale 6 miesiecy przerwy ponoc. szkoda Theo. ciekawe jak zareaguje druzyna.
 
jak nie wiadomo - skoro nie będzie grał do końca sezonu to nawet jak wyzdrowieje jego szanse na wyjazd są równe 0



Giuseppe Rossi również ma znowu problem z więzadłami (już 3 raz wczesniej 23 miesiące nie grał)
 
a jesli nie bedzie kompletnie napastnikow w tym czasie i Roy zdecyduje sie zabrac Theo? oddychaj. :)
 
Laqi gdzie śmieszne w tym filmiku, bo mam już 1:17 i nie wiem czy oglądać dalej czy cofnąć?



















Każdy wie, że chodzi o Waldusia Kiepskiego!
 
20 bramek w 18 meczach przy 8 Messiego, najs. Diego Costa rowniez kot. 5punktow to nieduzo, moze sie zadziac w PD.
 
w Madrycie mala afera, gest Di Maria gazety zintepretowaly, ze pokazal to kibicom przy zmianie , Argentynczyk zaprzecza ze to bylo w strone kibiców.







BdUfSpBIQAA519g.jpg
 
Gość się podrapał po jajach, a oni do tego dorabiają jakąś ideologię:-)







A z tymi klubami to chodziło mi bardziej o większe miasto i dość znany klub z wieloma kibicami, a nie klubiki pokroju Gnojownika Kurzeszyn czy Izolatora Boguchwała.
 
Back
Top