Piłka nożna

Co to pierwszy napadzior który kosi bramy w klubie a reprezentacji jest zablokowany mimo wielu szans?



Lewy w Bayernie, dla mnie super wiadomość - mozna powiedzieć, że mamy rodaka w najlepszym klubie świata :-) Elegancko, ciekawe co Guardiola z niego wycisnie, choć troche obawiam się o jego smykałke do grania bez napastników.



Co do zdrady BVB - hahahaha, Hubi proszę dorośnij, zacznij pracować i odmów przyjęcia LEPSZEJ pracy w LEPSZEJ firmie, to Ci żona w kilku prostych słowach wytłumaczy co myśli o Twoim honorze.
 
Ja jeszcze rozumiem jak by Lewy był wychowankiem BVB i przeszedł do największego wroga no ale zwykły najemnik?



Co do marnowania szans w kadrze, przypomnijcie sobie proszę jaka jeszcze dość niedawno była nagonka na Messiego (!) że w reprze grał jak ostatnia pipka a w Barcelonie poprawiał rekord za rekordem.
 
Oho, już zaczyna się sraka. Zamiast się cieszyć, że mamy Polaka w aktualnie najpotężniejszym klubie na świecie, to będą lamentować i krytykować. Nie jestem fanem Lewandinho, ale zrobił idealny ruch. Lepszy klub, wyższe zarobki, prestiż i realna szansa na największe trofea. Dyspozycja w kadrze to zupełnie inny temat, jednakże prawdą jest, że Lewandowski potrzebuje kilka niezłych okazji, aby umieścić piłkę w siatce. A, że szans jest mało, bo gra w reprezentacji Polski, a nie Hiszpani, to w konsekwencji nie błyszczy statystykami.
 
z15224293Q.jpg




kogo to sprawka?! :DDDDDD



dobry ruch Lewandinho, Bayern kosa w tym sezonie, Arsene'owi moze na nosie zagra w LM Robert jeszcze... :)
 
baju ? Przeciez jak przejdzie w zime (w co osobiscie watpie) to i tak nie bedzie mogl zagrac w LM z Bayernem.
 
nie watp - Official: #FCBayern have signed Robert Lewandowski (25)! The striker has signed a 5-year contract until 2019. More soon on FCB.de



w sumie z ta LM masz racje. :c



teraz czytam na sport.pl: Oficjalnie zawodnikiem Bayernu będzie od 1 lipca, a umowa będzie obowiązywała do 2019 roku.



wiec w BVB jeszcze pol roku, dobre gwizdy na signal iduna. <3
 
Podpisal kontrakt to nie znaczy ze bedzie wystepowal juz teraz w Bayernie ;). W zwiazku z tym ze kontrakt z Borussia konczy mu sie za pol roku to juz teraz mogl podpisac z inna druzyna.
 
Co do zdrady BVB - hahahaha, Hubi proszę dorośnij, zacznij pracować i odmów przyjęcia LEPSZEJ pracy w LEPSZEJ firmie, to Ci żona w kilku prostych słowach wytłumaczy co myśli o Twoim honorze.


Za ten sezon dostał ponoć 7mln euro, jestem ciekawy, czy w Bayernie dostaje lepszą kase :-) Zresztą tych lepszych firm było wiele zgłaszajacych się po Roberta, a wątpię żeby płacili dużo słabiej od Bawarczyków.
 
Dostanie 4 miliony euro więcej za sezon. Bayern z najlepszym napastnikiem Bundesligi będzie już zupełnie niedościgniony. Lewy + Gotze + Ribery + Robben? Holy shit!
 
Boże jaki ten Soldado to jest jebany hamulec to aż zeby bolą. Dodatkowo Rose się popisoł. Dramat. Bez ładu składu, to wygląda jak angielskie Zagłębie Lubin ten Tottenham.
 
Potwierdzam 11 mln za sezon ma dostawac. Lepszych firm ? Szczerze mowiac to dla Bayern byl dla Roberta najlepszym wyborem zarowno pod wzgledem sportowym jak i aklimatyzacji/jezyka.
 
Twórcy reklamy Opla przewidzieli, ze Lewy zdradzi i dlatego lewego , piszczek i błaszczu nie chcieli wpuscic do samochodu :-)
 
Rivaldo ale co tu bylo do przewidzenia jak on juz on dawna krzyczy ze zmienia klub i dal slowo bayernowi. Co nie zmienia faktu, ze to Ci sie udalo. Prawie tak dobre jak z noca poslubna w niemczech bo w polsce by nie trafil
 
dam ci drugie tyle, jak załatwisz nową- czerwoną...:-)



osobiście cieszę się, że robert wybrał bayern i wierzę, że sobie w nim poradzi.



bayern to klub do którego nie trafia się przypadkiem, nawet sławomir wojciechowski się tam przypadkowo nie znalazł...
 
W wieku 71 lat zmarł legendarny portugalski piłkarz Eusebio. Przyczyną zgonu było zatrzymanie akcji serca



[*]
 
Fabio z ManU wszedl w 76 minucie, 4 minuty pozniej dostal czerwona kartke. Jego wslizg wg mnie byl mniej niebezpieczny niz wejscie Eto'o na Hendersonie albo Mikela na Artecie, a w obu przypadkach obylo sie bez kartek.



Co do meczu, myslalem, ze United bedzie mialo dodatkowy mecz w terminarzu tak jak City, ale ich odpadniecie tez cieszy, jeden glowny rywal do pucharu mniej. Dochodza do tego dwa mecze City i United w polfinale COC, plus kontuzje w zespole, mniej rotacji w skladzie, wieksze zmeczenie, same pozytywy :)
 
Bayern, ale jeszcze nikt nie obronił tytułu i myslę,że coś w tym jest, więc jak City przejdzie Barcę to stawiam na nich. No i jeszcze Real zostaje :-)
 
Co do Lewandowskiego to jestem ciekaw gdzie będą ci wszyscy "kibice" Borussi od siedmiu boleści, kiedy zacznie on już grać w Bayernie. Zawsze mnie bawiło nadmierne kibicowanie jakiemuś klubowi tylko dlatego, bo gra tam jakiś Polak/ Polacy. Tak było z Liverpoolem, kiedy grał w nim Dudek (a spuszczania się Szpakowskiego nad Liverpoolem podczas pamiętnego finału z Milanem nigdy nie zapomnę). Tak było z Borussią, tak będzie też pewnie z Bayernem.
 
@up



Przecież z Bayernem już tak jest od ich zwycięstwa w LM. 99% to sezonowcy, bo niby skąd teraz tylu kibiców PSG, City a ostatnio też Juventusu.



@down



A nie mówiłem
 
Juventus praktycznie mistrzem Włoch!:-) 3:0 z Romą :-)



@up



Gdzie Ty masz sezonowców Juve?:-) Akurat kibice Juve to Ci najwierniejsi.
 
mega smutno jak Juve pogrzebal Rome. Nie rozumiem tej nagonki na sezonowcow ktorzy teraz razem z lewym przerzucal sie na bayern. Ja np bardzo czesto kibicuje danemu pilkarzowi a nie druzynie.
 
Back
Top