Piłka nożna

Za nic w świecie za te 37 mln nie znajdą takiego grajka który będzie chciał grać w BVB i będzie na poziomie Mario....
 
juz znalezli w zeszlym sezonia, reusa. i prosze cie nie mow, ze gótze jest od niego lepszy. chyba, ze ogladasz co piaty mecz bvb
 
Piszesz tak, jakby BvB chciało zrobić interes sprzedając Gotzego. Tymczasem ten im się wymknął wykorzystując klauzulę odstępnego, która jak się okazało nie była wystarczająco wysoka.
 
Guardiola dostatnie drużyne mistrzów, chyba nie będzie opcji z takim składem nie wygrać Bundesligi i nie rozjeżdżać jeszcze bardziej w LM.



A ja uważam,że to nie będzie miało wpływu na dwumecz w LM.
 
Tez sadze, ze Goetze sie zepnie i pokaze w tym polfinale jeszcze cos. Ale za takie pieniadze to ja milion razy bardziej w Bayernie to chcialbym Hummelsa lub Reusa. Ale coz Goetze nie jest zly.
 
Panowie, on ma 20 lat, a na jakim gra poziomie. 37mln to jest atrakcyjna cena za takiego piłkarza.
 
Reus > Goetze, to chyba wiadome? :-)



Hummels za chuja nie odejdzie, byl juz w FCB przeciez. :)



Welbeck mial 'ograniczone' wystepy na srodku napadu z wiadomych przyczyn, kiedy Robin jest w formie to nie wypada na niego nie stawiac. ma wielki potencjal, no i jest mlodym Anglikiem co na wyspach jest wazne.



jak mozna pisac, ze FCB zrobilo slaby biznes? on od lutego zaczal grac, popatrzcie na jego statystyki, 37mln euro to swietna cena z taki potencjal w mlodym Niemcu.
 
Menadżer Lewandowskiego dziś jest w Monachium. Pytanie tylko czy BVB będzie chciało sprzedać Lewego już w letnim okienku transferowym czy oddadzą go za darmo po następnym sezonie?



Jak typujecie wynik dzisiejszego meczu?



Bayern - Barca 1-2
 
naprawde myslicie, ze przy tylu napastnikach FCB wezmie jeszcze Lewego tylko po to zeby oslabic Borussie? ja pierdole. :)
 
A kto powiedział, że Gomez nie będzie chciał opuścić FCB w tym okienku transferowym? Podobno Juventus się nim interesuje. Pizarro też może nie być zadowolony z pozycji rezerwowego, ma już 35 lat i nie wiadomo jaką decyzje podejmie. Jak któryś odejdzie to Bayern będzie miał pole do popisu. Mają 300 mln euro na transfery więc mnie nic nie zdziwi.
 
ja natomiast ciągle nie wiem, jak ugryść ten dwumecz, poza tym, że oglądamy tu przyszłego tryumfatora.
 
Przesadzacie panowie, lepiej spójrzcie jak Ci z Bayernu brutalnie kopią Xaviego,że co chwile ze łzami w oczach jest u sędziego :-)
 
Back
Top