Piłka nożna

CHAMP20NS



BIe-BPZCAAAJO-X.jpg:large
 
we believe in SAF! :)



brawo kurwa, braaaaaawo!!! :-)



kto ma najlepsza sygnature na cohones? :)
 
zal derbow, bo bedzie wielki butthurt ze strony pewnego Wlocha od 'glosnych sasiadow', ale jebac hejterow. :)



ciekawe jaki bedzie ruch city, Mancini out?
 
Mancini out?


zależy zapewne od wyniku pucharu anglii.



jak city go wygrają, to może zostać, przynajmniej powinien dostać szansę...



druga bramka persiego- kandydat na bramkę sezonu...



szkoda tylko tego pechowego odpadnięcia z ligi mistrzów, ale cóż taki sport...
 
163500_533962966642873_1732353373_n.jpg




Dziwna sytuacja, hat-trick i przy każdym golu jest wątpliwość czy sędzia się nie pomylił, tego chyba jeszcze nie było :D
 
:-) gruba BOMBA







Goetze zawodnikiem Bayernu sama BVB potwierdzila transfer Goetze oficjalnie











Ale jestem teraz ciekawy reakcji fanow jutro na meczu w Dortmundzie :-)
 
swietny nius przed jutrzejszym polfinalem, przewiduje ze bvb nie bedzie istniec podczas dwumeczu :)
 
wlasnie czytalem na eurosport z fb, ja pierdole, ale wzmocnienie FCB!!! :O



jestem zaskoczony, ze Mario poszedl na transfer. Bayern ma zajebista polityke transferowa i w nastepnym sezonie beda jezdzic jeszcze mocniej, jesli to mozliwe. co za sklad! :-)
 
judasz!! mial wszystko w BVB kase tytuly LM i wybral hajs ,ale bedzie zbuczany w srode czekam na to :):-)
 
ciekawe czy on sie w ogole sprawdzi w bayernie. w bvb tez nie we wszystkich meczach blyszczy. sie polasil na te dwa miliony
 
Gomez podobno chce zmienić klub w letnim okienku transferowym. Pewnie jak dojdzie do tego transferu to wtedy Bayern kupi Lewandowskiego. BVB ma teraz inną politykę i nie wykładają takiej kasy na kontrakty z zawodnikami. Menadżer Lewego, Kucharski woła 5 mln euro za sezon, a takie warunki bez problemu spełni FCB. Czy Robert będzie grał w 1 składzie u Guardioli to już nie będzie miało dla nich znaczenia, bo najważniejsze będzie osłabienie najpoważniejszego przeciwnika w lidze.
 
niech juz sie skonczy to pierdolenie o Lewym w United, troche rzygam tym, oby nie doszlo do tego transferu, bo po co? RvP, Rooney, Hernandez, Welbeck + wypozyczenia Henriqueza w Wigan i Macheda, gdzie tu miejsce dla Roberta?



ciekaw jestem jak to Guardiola ulozy, skrzydla Robben + Ribery, w srodku Goetze/Muller + przed nim Mario/drugiMario? Schweini + Martinez/Gustavo za nimi. jest moc.
 
Lewy przecież już był jedną nogą w Juventusie.:-)



Środek w FCB Kroos/Goetze/Muller. Ciekawe kto usiądzie na ławce.

Kibice BVB nie mogli uwierzyć w odejście swojego idola, pod oświadczeniem w mniej niż godzinę pojawiło się ponad 6 tysięcy komentarzy.



"To niemożliwe. 'Nie chcemy takiej sytuacji, jak w Hiszpanii, musimy zachować odpowiedni balans w lidze' - to cytat z Uli Hoenessa (prezes Bayernu - przyp. WP). Ale i tak kupili Goetzego. A potem może Lewandowski. Podwójne standardy u Hoenessa to nic nowego" - napisał jeden z fanów.



"Nienawiść do Bayernu jest coraz większa" - wtórował mu kolejny.



"To jest okrutne! Jakimi argumentami on się kierował? Chciał tytułów? Przecież ma. Chciał grać w europejskich pucharach? Przecież gra i grałby w przyszłym sezonie. Chciał grać w wielkim klubie? Przecież jest w nim. To nie ma nic wspólnego z piłką nożną. Jestem nim kompletnie rozczarowany. Mario Goetze, okazałeś się dupkiem napalonym na pieniądze. Nienawidzę Bayernu bardziej niż Schalke" - stwierdził następny rozgoryczony kibic.



"Judasz. Jeszcze dwa tygodnie temu mówił, że może zostać w Dortmundzie do końca kariery i nie chce odchodzić. Zdrajca, coś takiego przed meczem w Lidze Mistrzów" - napisał kolejny.



Pozostałe komentarze miały podobny wydźwięk. Wielu kibiców zapowiada, że nie zastosuje się do prośby klubu o wsparcie dla klubu i Goetzego w ostatnich meczach obecnego sezonu. W środę 20-letni Niemiec po raz pierwszy w swojej karierze może zostać wygwizdany na Signal Iduna Park.
 
Back
Top