Piłka nożna

Suarez to jest bestia, dosłownie :-)



421994_610157742357779_370220501_n.jpg




551300_599751780049307_817476384_n.jpg
 
Hah i dzięki Reissowi zaksięgowałem 50 zł od STS xDD



44801_591004767578179_137702991_n.png




Dawali takie zakłady po objęciu sponsorskim Lecha :D Choć myślałem że to będzie prędzej gol z karnego :)



Miło :)
 
@maryjan - Serio:D? Po ostatnich meczach Legii masz czelność to przywoływać;>? To co przytoczyleś to likwiduje się w jednym meczy Legii przy ulicy Reymonta:)
 
zobacz sobie ile punktów dostał Lech wg. Weszło? Zapomniałem, że Weszło to wyrocznia polskiej piłki:-) bije się w pierś...
 
weszlo czytalem kiedys z ciekawoscia bo myslalem, ze to dosc obiektywny portal z redakcja nie liczaca sie ze slowami, jednak po kilku tygodniach sledzenia ich stwierdzam, że to syf, gówno i prokataloński szmatławiec. Nigdy więcej weszlo.
 
@Malina - nie to, że nie lubie. Tylko czasami są tak nieobiektywni, że wali tym bardziej niż przepoconymi skarpetkami po maratonie. Niektóre teksty mają całkiem celne, ale jak ktoś im podpadnie (patrz Rumak ostatnimi czasy, chociaż nie mam pojęcia czym) to jadą z koksem( nie mylić z hardkorowym) przez bity miesiąc. Każda wypowiedź jest wałkowana i rozdrabniana na czynniki pierwsze. Chyba mają KOMPLEKS Poznania :-)
 
Nie no mistrzu mozesz sobie prowadzic swoja obiektywna tabelke, ale bedzie to ciezkie jak sie widzialo tylko 1 mecz w sezonie i ciagle sie o nim pisze :D. Skoro maryjan z marszu wkleil ci 2 artykuly w ktorych to napisane jest o darmowych punktach dla Lecha i nie pochodza one z Weszlo to jednak cos na rzeczy bylo ;).



btw. Pamietaj ze Cana(L)+ tez jest za Legia bo ustawia pod nich terminarz wiec moga przeklamywac obraz meczow.
 
@Sw - te artykuły wklejone przez maryjana nie są takie całkiem z marszu, bo już kilkukrotnie się na nie nadziałem. Ludzie często je wklejają jak to chcą udowodnić, jak bardzo to sędziowie pomogli Lechowi.



Ale co do tych wklejonych pomyłek, nigdy nie twierdziłem, że było inaczej ale weź pod uwagę, gwizdnięcie karnego gdy piłka trafia w bark/ręke przy ciele(jak zwał tak zwał) w zamieszaniu w polu karnym a co innego (już chuj z tym, że gts karnego nie dostał za ewidentną rękę) gdy sędzia patrzy się jak szpak w dupę na piłkę która opuściła plac gry.



No ale tak możemy się przekrzykiwać. Dla Ciebie wg tabeli weszło Lechowi bardziej sędziowie pomagają, to niech tak zostanie.



btw. Pamietaj ze Cana(L)+ tez jest za Legia bo ustawia pod nich terminarz wiec moga przeklamywac obraz meczow.

Słowa Rumaka spełniają swój cel.

Pamiętaj, że Legia musi. Lech w tym sezonie tylko może:-)
 
Back
Top