Piłka nożna

Mam przeczucie, że w półfinale czeka nas kolejne El Clasico. Może to i lepiej, bo Real w tym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze w meczach z Barceloną. Czekam na losowanie i dalej wierzę, że w tym roku wreszcie ziści się upragniona Decima:-)
 
Bayern osiąga dobre wyniki w LM od lat, teraz również wyglądają mocno.







I do tego ściągają Guardiolę, który będzie miał problem ustawić ich jeszcze lepiej.
 
Ja licze na El Clasico dopiero w finale, polfinaly obojetnie jakie wazne zeby hiszpanskie druzyny przeszly do finalu.
 
Półfinały:

Borussia Dortmund - [strike]Real Madryt
FC Barcelona - [strike]Bayern Monachium[/strike]

Finał:


FC Barcelona - Borussia Dortmund[/strike]

:-)
 
Obojetnie czy Bayern czy Real to Barca wylatuje z LM, jak dla mnie druzyna z Monachium jest obecnie faworytem do zwycięstwa, Real zaraz po nich, potem Barca i BVB. Szkoda, że w półfinale znalazła się drużyna, która w ostatnich 4 meczach LM wygrała tylko jeden :)



A Adib to za długo na słoncu lezał chyba z tą prognostyką ;)
 
@magik



Football__Manchester_0f28.JPG
 
trzeba byc niezle zaslepionym, zeby po takiej kaszanie jaka barcelona zaprezentowala w dwumeczu z psg i nawet z milanem upatrywac w nich faworyta do triumfu, dla mnie zdecydowanym faworytem jest bayern, troche nizej oceniam real, a na rowni na samym dole bvb i barcelone, raczej dwumecz z malaga bym bral z przymruzeniem oka, widac ze niemcom rola faworyta nie odpowiada, bedac underdogiem i nie majac nic do stracenia widac u nich duzy luz, ktory sie przeklada na gre
 
Adib: niestety, Mourinho działa jak kryptonit na Barcelone, ale dobrze że jesteście wiernymi kibicami i wspieracie swoją drużyne po tak fatalnych meczach jak ww. z Realem czy ostatnie dwa z PSG
 
mam nadzieje ze odpadna jak najszybciej i to juz po 1 meczu bedzie wiadomo, bo po prostu mnie oczy bola od tej gry, jak im jeszcze wszystko wychodzilo to sie dalo to ogladac i mowie to jako kibic neutralny
 
BVB ma jeden atut. Oni nic nie muszą, oni tylko mogą. To tacy maluczcy (w porównaniu do reszty półfinalistów), którzy do 1/2 wcisnęli się kuchennymi drzwiami i paradoksalnie to jest ich zaleta.
 
Nie chcę usprawiedliwiać Barcy, bo nawet ich nie lubię za bardzo, ale chciałbym tylko zauważyć, że grali dobre pare tygodni bez trenera praktycznie.
 
Liczę na finał Bayern - Real. To będzie najlepsze możliwe zestawienie dla fanów piłki nożnej. Dwumecz, który odbył się rok temu między nimi był na miarę finału. Chcę powtórki.
 
Dla mnie kazdy moze ograc kazdego , Real to dla mnie zagadka bo dostali jednak od Galaty , BvB 0 porazek , ogranie Realu w grupie , Bayern himeryczny dostal od Bate i Arsenalu , wygral 4-0 na luzie z Juve , Barca na 4 ostatnie mecze w LM...wygrala 1 dla mnie nie sa tak pewni jak ze 3 lata temu chocby , to beda piekne pary,zycze sobie mixow nie krajowe pary... dla mnie osobiscie faworytem Bayern ale niczego nie jestem pewien.
 
Ja bym chciał Real vs BVB w finale po półfinałach Real vs Bayern (rewanż za zeszły rok) i BVB vs Barca (po golach Polaków)



Znając życie będzie Gran Derbi i BVB vs Bayern co nie jest takie złe bo jedni z drugimi wygrywali i na odwrót.



Real vs BVB to rewanż za f.grupową, a Barca vs Bayern to wybitnie dobre zestawienie.



Szansę na puchar widzę tak:



Bayern>Real>Barca>BVB
 
real- bayern



barca- dortmund



i dwie ekipy na "b" w finale...



ja tak to widzę...



ale z moim szczęściem przewidywania losowań będzie pewnie inaczej...:-)

Mourinho działa jak kryptonit na Barcelone


8 zwycięstw, 9 remisów, 10 porażek



bramki 38- 44.



bilans mourinho, jako trenera przeciwko barcelonie...



tak magik- kryptonit....



chociaż muszę przyznać, że od 5 meczów nie przegrał z barcą...
 
Yazz: chodzi mi o ten sezon glownie, od 5 meczy to barca z Realem nie wygrala, a RM 4 razy wygral i raz remis
 
moze wczesniej nie znalazl sposobu na fcb, ale teraz co robi z Realem to szok, szacunek dla JM sie nalezy.



chcialbym zobaczyc Bayern w finale, zasluzyli przez pelna dominacje praktycznie kazdego meczu. do tego marzy mi sie zeby dotarli tam pokonujac fcb, ale zobaczymy. ;)
 
Kurwa nienawidzę Bayernu, licze,że trafią na Barce i odpadną z nimi, bo styl Barcy im raczej nie leży, a Real ogra BvB w pół i Barce w finale.
 
Back
Top