Piłka nożna

7465e7fda1347507d42acfed5b412459_original.gif
 
ja mysle, ze w tym sezonie FCB 'lezy' kazdy styl. juz myslalem, ze Juve cos z nimi pogra - bylo widac co z nimi zrobili. Bawarski walec i chuj!!!
 
No i dopóki Messiego nie było na boisku gracze PSG nie mieli kupy w majtach i chociaż próbowali coś ugrać...
 
@Hubi



A czemu to tak bardzo nienawidzisz Bayernu niby? Jakas trauma w dziecinstwie przez nich czy cos? Ktos Cie zbil bedac w ich koszulce?
 
wszyscy hejtuja Bayern, bo to przeciez szwaby, blablblabal, ale BVB juz dobre, bo POLSKIE!!!



wiadomo, ze nasz narod ma jakas uraze do Niemcow i nie sa przez nas kochani, ale to co gra FCB w tym sezonie jest czysta poezja pilkarska i nalezy im sie w chuj szacunek. jak United odpadlo - zycze im tej LM.
 
Zyczysz im LM bo wiesz ze tylko oni maja realne szanse pokonac hiszpanskie kluby ktorych nie lubisz :P.
 
Wkurwiają mnie przechwałki działaczy, graczy i wszystkich osób związanych z tym klubem, pokroju dostania wpierdolu 5:2 od Borussi i wczesniej straty mistrzostwa kraju, ale i tak są dużo lepsi od BvB i koniec.



Dodatkowo mam do nich uraz, bo odkąd pamiętam to są katem Realu.
 
Ohh, po prostu wszyscy mogą nie lubic jakiegoś klubu, bo im się żywnie podoba, a nienawiść do Realu jest wskazana, ale jak ja nie lubię Bayernu to trzeba z pizdy strzelać oburzeniem.



@magik



Dziwne, bo nawet ja nie nienawidze Barcy, po prostu ich nie lubię.
 
Basel chyba ma jakiś patent na angielskie kluby. Ciekawe czy dowiozą wygraną do końca
 
zycze im, bo zasluzyli swoja gra, ale racja, nie chce zeby barca zdobyla LM. nie pytaj czemu. ;)
 
Borussia niestety ale gra gorzej niż wtedy gdy ogrywała i remisowała w grupie z Realem. Rzeczywiście teoretycznie jest najsłabsza w całej stawce bo Bayern przez cały sezon jest w stanie wygrać z każdym, Real w lidze mistrzów gra coraz lepiej a Barcelona to Barcelona jak jest w formie to poza zasięgiem każdej drużyny. Inna sprawa, że czasami w Lidze Mistrzów dochodzi do dużych niespodzianek i nie wiadomo czy Borussia nie okaże się kimś takim jak Porto w 2004 roku czy ich poprzednicy w 1997 roku.



Największe szanse Borussia będzie miała na wygraną jak zmierzy się z Realem w półfinale i Bayerem w finale. Inna sprawa, że w żadnym z tych meczów nie będzie faworytem co nie znaczy, że ewentualne zwycięstwo będzie jakąś mega sensacją.



Osobiście stawiam na Barcelonę ale kibicował będę Borussi ze względu na Polaków oczywiście.
 
No to przedluzenie serii 5 ostatnich edycji ligi mistrzow gdzie ZAWSZE wygrywal ktos z pary polfinalowej gdzie grala Barcelona bardzo mozliwe.
 
Na oficjalnej stronie barcy drogi kolego, polecam poczytać - mega płacz i ból dupy. Nawet redaktor nsportu teraz leje miód na moje uszy mówiąc o zmierzchu Barcelony :)
 
Back
Top