Piłka nożna

Nie wykupujcie platnej transmisji na meczykach, kurwa na 3 streamy premium jeden "normalnie działa" zacina raz na minute tylko, jakośc lepszą mialem grając w Mario. Rogi jak zawsze kurwa mać.
 
pogrom na Santiago sie szykuje? Benzema w swoim 'stylu', Boze, kiedy go zabiora stamtad? :<



kopia po glowach Turkow troche. :)
 
@Voranek



Weeb niech ssie, pozabierali mi wszystkie kanały canal+ i połowe innych, a nikt od nich nie odpowiada na pytania co może być, więc tylko za LM nie będę płacił kilka dni przed.
 
no Gotze gra na Twoj kupon dzis chyba. :)



tar, jak bedziesz mial okazje to spytaj markhunto ile robi sobie u bukow pieniazkow, hajs sie zgadza, a podniety u niego brak, ze tak to okresle. :-)
 
Kuponik raczej nie siadzie, bo Real wygra pewnie z 4-0.. chciwość mnie zgubiła, mogłem mieć coś około 200 jak bym postawił,że Real po prostu wygra..



Galata nic nie gra.
 
Nigdy się kurwa tego nie nauczę, nigdy, że można zarobić z 5zł 150zł i być zadowolonym, to nie chce się wymyślac jakieś pojebane wyniki...
 
Kebaby w Madrycie:



564676_10151334786382466_859470393_n.jpg




galatasaray-taraftarina-madrid-de-polis-mudahalesi-3163093.Jpeg




 
Kurwa oni w tym swoim piekle to czuję,że zjedzą Ozila, bębenki popękają chłopakom na boisku od tych gwizdów.
 
A miałem go kupić do swojej drużyny w Fantasy Premier League :-)
Dobrze, że się nie pośpieszyłem. Nie widzę już Kogutów w pierwszej czwórce.
 
Back
Top