Piłka nożna

Solaris w fakcie bys furore zrobil ze swoimi w ogole nie potwierdzonymi informacjami zaczerpnietymi z jakichs hiszpanskich tabloidow :D.



Tutaj inna fantazja co do 3 strojow Barcelony :



386373_598737576821595_384629527_n.jpg
 
Ciekawostka (przynajmniej dla mnie)Szwajcar założył klub fc Barcelona,fc basel-chyba podobne koszulki nawet mają :-)



http://en.wikipedia.org/wiki/Joan_Gamper
 
Chyba ich tam pojebało już całkiem po tym połączeniu C+ z n-ką. Zlikwidowali C+Gol, przez net można oglądać już tylko C+Sport, a wszystko z C+Gol przenieśli do C+Family... Takiego chuja zobaczą, a nie przedłużenie umowy.
 
BVB 4-2 i Gol Lewego



Real od 0-1 do 1-5



Legia 2-0



Dziękuję, koniec piłki...teraz MMA :-)
 
Pipita to juz byl wg mnie rozkrecony, teraz po prostu do Realu sie nie nadaje, oni potrzebuja kogos kto utrzyma jakikolwiek ciag bramkowy, napastnik typu RvP.
 
napastnik typu RvP


hm ... jeśli się nie mylę to Pampers strzelił dla ManUtd od lutego tylko jednego gola, ciąg bramkowy jak nic :-)



Igła to jeden z moich ulubionych grajków Realu, na niego patrzę ciut mniej krytycznie, przed operacją kręgusłupa i w czasach "słynnego" ketchupu van Nistelrooy'a wg mnie jeden z najlepszych napastników świata, teraz to tylko melodia przeszłości i faktem jest, że Real potrzebuje napastnika ... kosztem Benzemy xD



Vucinic681.jpg




Because celebrating with your shirt its too mainstream :-)



Malina wytłumacz co tam się w tym Juve dzieje ? Ponoć to nie jego pierwszy raz ...
 
@Gambit



Sadze, ze zagral na nosie debilom, ktorzy wprowadzili zolte kartki za sciaganie koszulek po bramce. Pewnie o spodenkach nie ma zadnej wzmianki heheh
 
to powiedz ile tych bramek strzelil do lutego. teraz moga postrzelac inni napastnicy i wlasnie to robia. gdyby higuain mial chociaz polowe instynktu Robina moglibysmy rozmawiac. :)
 
Boruc mało brakowało a nieźle by się ośmieszył. Wydaje się, że piłka jednak przekroczyła linie bramkową
 
baju, widzę, że skorzystałeś z najprostszego i właściwie jedynego argumentu, ale pisząc "ciąg bramkowy" (rozumiem, że miałeś na myśli regularność) sam sobie zaprzeczasz, bo rozumiem, że Pampers pozwala strzelać innym nie tylko z dobroci serca i kurtuazji xD



Co do instynktu, suche statystyki z ostatnich trzech sezonów by transfermarkt.de, :-)



Sezon 12/13



Higuaón (25 lat)- 35m/15b (mecz/bramka) - 2019 minut



van Persie (29 lat) - 46m/28b - 3424



Sezon 11/12



Higuaón - 68/36 - 3695



van Persie - 56/41 - 4713



Sezon 10/11



Higuaón - 32/16 - 2212



van Persie - 42/28 - 3013



Sezon 09/10



Higuaón - 47/34 - 3465



van Persie - 33/16 - 2531



Sezon 08/09



Higuaón - 46/25 - 3347



van Persie - 54/24 - 4137
 
ale ja biore pod uwage tyylko gre w United Robina, co Ty mi tutaj z arsenalikiem wyskakujesz. Higuain w tym sezonie byl zdrowy i mogl grac, tylko, ze byl tak slaby, ze JM go nie bral do pierwszej jedenastki, po prostu. jesli uwazasz, ze Pipita jest lepszym napastnikiem to nie ma problemu, kwestia opinii.



jedyny argument, ale jakze prawdziwy, dzieki Robinowi United zdobylo wieeeeeele bardzo waznych punktow. Real zawdziecza swoje Cristiano.
 
Dobra niech Wenger kupi Higuaina do Arsenalu i tam będzie miał okazje się wykazać. Coś ostatnio spekulowano o jego odejściu z Realu.
 
dla mnie napastnik powinien strzelac najwazniejsze bramki wtedy kiedy druzyna nie gra na swoich najwyzszych obrotach. wtedy najwazniejsza jest skutecznosc i jakos wepchniecie tej pilki do bramki. Robin cala runde wlasnie to robil, ciagnal United dzieki czemu sa tam gdzie sa.
 
jesli Messi i Ronaldo to dla Ciebie typowi napastnicy to nie masz co ustalac 'rankingow'. :)
 
Back
Top