Piłka nożna

hahah, Arlovski trashtalk na Ibre mega udany, z tym slabiakiem to dales idealnie. :)



a co to sie stalo, LM ogladasz? czy tylko zagraniczne ligi odpuszczasz?
 
Dobra, jutro Real 3-1 i Borussia na remis i jestem tysia do przodu :-)



Bayern w mega formie, odczuwam strach.
 
Jestem przybity :/ Nic nie grało niestety Juve, brak pomysłu. Bayern wygrał zasłużenie, kontrolował spokojnie meczi zasłużył na wygraną. Jedyne co mnie w oczy kuje to druga bramka dla Bayernu, Mandzukić był na spalonym. Poza tym Ribery jest skurwielem i powinien dostać czerwień za to co zrobił Vidalowi w 83' chyba.



Rewanż będzie arcytrudny, Daje Juve jakieś 30% ale głęboko wierzę w awans nadal. FORZA JUVE!
 
Niesamowite, 3 bledy sedziego w jednej akcji... ale i tak dzieciaczki beda pisac ze sedziowie pomagaja Barcelonie :D. Wazniejsze od wyniku jest to czy Messi zagra w rewanzu.







Thiago Silva - najlepszy zawodnik meczu, szkoda ze przeszedl do PSG :(.
 
to nie tak, ze Bayern ma forme, a jedynie wzmocnienia jakich dokonali sa perfekcyjne. Mario to idealny nabytek chociaz go nie lubie to pasuje idealnie do zespolu Juppa. do tego Dante i Claudio, no po prostu idealnie. Bastian nie lapie im kontuzji i moga grac swoje na lajcie.
 
Mandzukić był na spalonym


na moje oko to spalonego nie było, to że był wychylony głową przed obrońce nic nie znaczy.



Mario tak zapierdalał w pierwszej i drugiej połowie, że nasz Robert chyba zasłabł oglądając to przed TV



BTW,



hunterp, uwielbiam Twoją sygnę, uwielbiam Susan Coffey xD
 
"stawiam na dwubramkowe zwyciestwo bayernu i bramkowy remis w paryżu..."



@Yazz Jeśli bawisz się w obstawianie to gratulacje :)
 
baju - za sezon przychodzi Pep i koncza sie perfekcyjne transfery, bo co jak co ale Guardiola transfery robil fatalne :P.
 
Bardzo dobry mecz. Świetny Bayern. Szkoda, że strzelili tylko dwa gole. Zasłużyli na jeszcze lepszy wynik.
 
dlatego wlasnie on mi nie pasuje do FCB. chociaz moze niech zalatwia kogos od transferow, koniecznie Niemca i bedzie git. zapomnialem o Javim, ale to byl raczej transfer 'na pokaz'. kto bogatemu zabroni? ;)
 
Milan tez byl w stanie. na CN dzieje sie katalonska magia i caly swiat juz to chyba widzi, obiektywizmu troche.
 
@Przemek



Spalony w meczu Juve niestety był, co do Ibry to był to turbospalony. NA CN Barcelona wygra pewnie i gładko.
 
http://cohones.mmarocks.pl/topic/pilka-nozna/page/389#post-531098 <- @Yazz dał radę



Z Bayernem się nie pomyliłem ale z PSG za to srogo. W rewanżu nie widzę Juve jednak, Bayern nie dał sobie dziś strzelić nic to i w rewanżu nie da sobie wbić 2-3 bramek i to nie strzelając przy tym żadnej. Po prostu nie przegra tego meczu i jest faworytem do pucharu mistrzów.



PSG może sprawić niespodziankę...Real na Camp Nou wygrywał i nie ma żadnej magii czy klątwy, ich magia i klątwa to Lionel Messi - gdy go nie będzie to PSG ma realną szansę ale wygrać musi bo w 3:3 nie wierzę...1:0 i obrona Częstochowy.



Ja się boję jutro tego żeby Real nie zrobil tego co zrobił Ali z Footem, jak zlekceważą to będą się musieli napocić w rewanżu...a to im średnio wychodzi jak wszyscy wiemy. Jak wygrają jutro nawet 1:0 to jestem spokojny o awans.



BVB - Malaga to loteria...pojęcia nie mam ale wiadomo komu kibicuję, oby wygrali po golach i asystach Naszych.
 
Spalony w meczu Juve niestety był, co do Ibry to był to turbospalony. NA CN Barcelona wygra pewnie i gładko


No to poczekajmy na filmik yt.Nie za bardzo sledze pilke i moze juz nie pamietam ocb w spalonym.Jutro niech mi ktos wjasnie a narazie ide spac
 
903102_10151301814086213_1577186106_o.jpg
 
Sędziów może chyba tylko usprawiedliwiać teoria, że uznali iż w momencie strzału obrona sie sugerowała się pozycją Ibry (nikt go nawet nie zauważył), bo i zagrania nie było zupełnie do niego. Tylko, że gdyby nie był na spalonym w momencie strzału to by nie dobiegł pierwszy do dobitki.
 
Back
Top