Piłka nożna

W Hiszpanii o ile się nie mylę to po trzech latach wynoszą 51%.
Niech Ci szejkowie nie będą tacy pewni siebie bo ropa niedługo im się skończy xD
Bayern jest faworytem i tyle w temacie. Juve w ostatnich latach w Europie dziwnym trafem jakoś nic nie ugrało, bo musiałoby grać, a Bayern co roku jest jednym z faworytów, z tym, że teraz ma sezon konia, jak Real w poprzednim i ustanawia wszelkie możliwe rekordy w niemieckiej lidze, czy to za mało, aby był faworytem?
 
@Gambit



Mała poprawka, wynosza one 51% po pięciu latach.



PSG 1-2 Barca (por que Stark) Bayern- Juve 2-1.
 
526983_447266432016433_32665897_n.jpg
 
@Gambit



Z Twoich słów wynika jakby Juve było kopciuszkiem a nie zespołem który w ostatnich dwóch latach zdominował totalnie Serie A, wyszedł z mocnej grupy eliminując poprzedniego zdobywce LM, ma jedną z najlepszych obron w CL. Ale to przecież nic:-)







Ten Fanpage nie jest oficjalny:-) Wątpię by Juve miało tylko 65tyś lajków.
 
Kibicuje Juve i PSG ale co z tego wyjdzie to nie wiadomo - choć spodziewam się zapewnienia sobie awansu przez Barce już dziś i zwycięstwa Bayernu 1:0 albo 2:0, nie stracą i na pewno strzelą ale nie rozstrzelają.



Emocje dopiero jutro...RM i BVB!!!
 
Coś mi się zdaje,że mocno niedoceniane Galata pokaże charaktery i sprawi troche problemów "Królewskim", którzy w dalszym ciągu nie mają napastnika i będą zdani na łaskę CR przy strzelaniu bramek.
 
Jeśli Galata przyjedzie do Madrytu zbyt ofensywnie i się zapędzi w kozi róg to będzie po wszystkim.







Natomiast jeśli trafią kilka razy do bramki i wyjadą z korzystnym wynikiem to u siebie mogą to utrzymać i nawet wygrać.
 
FCB: Valdós, Alves, Mascherano, Piquó, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Alexis, Messi i VIlla

vs

PSG: Jallet, Alex, Silva, Maxwell; Beckham, Matuidi; Lucas, Pastore; Ibrahimovic, Lavezzi
 
W PSG brak Sirigu na bramce, jakaś kontuzja ? xD
Ciekawe wnioski wyniósł Carlo z tych taśm od Mou, że na Barce wychodzi w 10-ke.
Malina to jest oczywista oczywistość, owszem wszyscy boją się Juve i uważają za niewygodnego rywala, ale brak występów w pucharach sprawia, że ten klub dopiero zaczyna swoja drogę na szczyt i powrót do czołówki, wystarczy zobaczyć kurs na ten mecz.
 
Żadnych taśm nie było, to wymyślił jakis pismak, Carlo sam powiedzial,że nic nie było,ale się nie pogniewa jak Mou mu je wyśle.
 
@Gaara
no co Ty, na tym etapie rozgrywek nie ma już słabych drużyn ...
jołk, nie no bez jaj, jak Galata wyeliminuje Real to ja się przerzucam na wędkarstwo xD
 
Po prostu jebać Starka, nie będę tłumaczył, on musi robić loda Platiniemu bo innej opcji nie ma, zeby go trzymali.



Galata ma szanse,jeżeli zagra mądrze. Będzie sie broniła i wyjdzie z kontrą, przegrają może 2-1, ale u siebie w tym piekle może być niezbyt ciekawie dla Realu.



@Gambit



Sorka, nie zrozumiałem żartu.



a na dzisiaj.... FORZA JUVE!
 
Back
Top