Piłka nożna

Ee tam ja oglądnąłem Eredivisie i nie żałuję Heracles vs Herenven 6:3 ;)


Jednak emocje sięgnęły zenitu w derbach Liverpoolu i ManU vs Chelsea.
 
BVB troche podgonila, Leverkusen zaskoczylo. :)



druga Borussia niezly come back btw, tylko Sobiech wszedl i mecz sie dla H96 zjebal, haha.
 
https://twitter.com/MarioBaloltelli/statuses/262606577243131904







Balotelli podsumowal mecz ManU :D.
 
to wypadnie chlopak pewnie z paru meczy, no i solidnie $$$ przyplaci. takie czasy w Anglii, ze nie mozna pisac wszystkiego co sie chce niestety.
 
BJBalotelli.jpg
 
Ale ze mnie debil... Wykupiłem premium na weeb.tv, a się okazuje,że oni nie mają w ofercie Canal+Weekend i mecz obejrzę na gównianym zacinającym się streamie.







EDIT: Póki co się nie tnie, błąd obrony, Pipita wolej i 1:0.
 
Ale skuteczność Realu. Dwie sytuacje, dwie bramki. Oby tak dalej. A nie 10 sytuacji, a zero bramek. Niech Ronaldo wpakuje jeszcze 2 to dogoni Messiego.
 
Powiedziałem sobie,że jak nie padnie bramka do 70 minuty to idę spać... 69:10 i gol Pipity..



Teraz mówiłem,że jak Real nie strzeli nic do 75 to idę spać... I Ronaldo strzelił. Jak nie strzelą do 80 to też idę spać :D



Modrić dzisiaj panuje w środku pola niepodzielnie, Xabi Alonso jest tylko tłem dla niego.
 
Ostatnio na mecze Realu w lidze trzeba sobie porządną kawę rypnąć bo tak człowieka wynudzą, przynajmniej bramek trochę zobaczyłem no i świetny występ Modricia, a to nie jest nawe połowa tego co grał w Spurs :]
 
Ciężki mecz do oglądania ale w zeszłym sezonie 75% takich było, jak wlepiali 2 bramki to już tylko dogorywanie do końca i liczenie ile jeszcze wbiją...ogólnie to wygląda to średnio bo strata 8pkt w lidze, 4 miejsce w ogóle to jest jakiś hit, w LM nie będzie 18pkt i aktualnie 2 choć niezagrożone miejsce, puchar to jedynie pewny finał chyba, że GD się po drodze przytrafią. Potrójna korona się nie zapowiada...
 
Myślę, że do czasu...choć jeśli będzie 3ci w całej europie to ten brąz będzie mieć odcień złota biorąc pod uwagę dwójkę przed Nim.
 
Lista kandydatów do Złotej Piłki:
Sergio Aguero (ARG / Manchester City)
Mario Balotelli (ITA / Manchester City)
Karim Benzema (FRA / Real Madryt)
Gianluigi Buffon (ITA / Juventus Turyn)
Sergio Busquets (ESP / FC Barcelona)
Iker Casillas (ESP / Real Madryt)
Didier Drogba (WKS / Chelsea, Shanghai Shenhua)
Radamel Falcao (COL / Atletico Madryt)
Zlatan Ibrahimovic (SWE / AC Milan, Paris-SG)
Andres Iniesta (ESP / FC Barcelona)
Lionel Messi (ARG / FC Barcelona) 2009/2010/2011
Manuel Neuer (ALE / Bayern Monachium)
Neymar (BRE / Santos)
Mesut ózil (ALE / Real Madryt)
Gerard Piquó (ESP / FC Barcelona)
Andrea Pirlo (ITA / Juventus Turyn)
Sergio Ramos (ESP / Real Madryt)
Cristiano Ronaldo (POR / Real Madryt) 2008
Wayne Rooney (ANG / Manchester United)
Yaya Toure (CIV / Manchester City)
Robin van Persie (HOL / Arsenal, Manchester United)
Xabi Alonso (ESP / Real Madryt)
Xavi Hernandez (ESP / FC Barcelona)
 
Powinien dostać ktoś z Hiszpanów kto walnie przyczynił się do kolejnego ME. 2ga największa impreza na świecie(piłkarska) powinna dyktować zdobywcę złotej piłki. Messi i CR7 ani nie grali w finale LM, ani nie grali w finale ME(Messi wtedy tył) ani nic poza milionem goli, jeśli to powinien dostać CR7 za mistrza Hiszpanii do ktorego się ostro przyczynił ale tak to absolutnie jakiś Hiszpan.
 
Patrząc powierzchownie brakuje trochę Silvy, bo też miał bardzo dobry sezon i przyczynił się do mistrzostwa.Aha i skoro są dwaj bramkarze to brakuje trzeciego- Cecha w lidze mistrzów sukces chelsea to jego wielka zasługa.
 
ZP wygra Messi zapewne czy slusznie czy nie , nie wiem , ronaldo 2 , jara mnie tylko kto bedzie na 3 miejscu , nie pogniewalbym sie na falcao lub ibre , ten drugi rok w rok ma forme wali bramy za bramami tyle lat , te 3 miejsce nalezaloby mu sie za rowna forme tyle lat... falcao 2 raz rzedu wygrywa LE i drugi raz z rzedu krol strzelcow LE tez zasluzyl...
 
Back
Top