Piłka nożna

Tez kibicuje Realowi, ale chyba kazdy to wie, ze Ronaldo ma "kobiece humorki" za tydzien-dwa mu wiec przejdzie. Ogolnie, kreci za duza kase dla Realu, by ci sie tak go od reki pozbyli, juz pomijajac aspekt sportowy.
 
Mi to rybka czy odejdzie czy nie, ale wkurwiają mnie takie fochy, mniejsza z tym czy więcej w tym prawdy czy kłamstwa dzienikarzy, ale właśnie przez takie sytuację nigdy nie przekonałem się do końca do osoby CR7. Druga sprawa, że wybrał taki a nie inny zawód, gdzie jakby nie patrzeć ma w ch*j wolnego czasu i jeszcze mu za to płacą, więc musi się słuchać pracodawcy, a nie od razu lecieć z tym do prasy. Takie jajo napewno świetnie wpływa na atmosferę w szatni, bo "normalni" zawodnicy widzą co się dzieje.



Przecież gołym okiem widać jak wszyscy dmuchają i chuchają na Crisa, Pepe i Marcelo normalnie okładają go miodem, a najśmieszniejsze sytuację są wtedy gdy Ronaldo asystuje ... połowa zawodników nie wie czy ma biec do strzelca bramki i to z nim się cieszyć czy może mknąć z gratkami do CRa :]
 
Wszystkie przypadki są chujowe, tylko wersja z ojcem jako tako go usprawiedliwia.



@Gambit



Nie bronię go,ale kiedys powiedział zapytany o to czemu nie celebrował bramek :"Nie celebrują bramek,gdy jestem smutny" i teraz powiedział to samo . Nie mniej jednak nieodpowiedzialne zachowanie.
 
W United zagral 2 dni po smierci ojca i jakos mu to nie przeszkadzalo.



Poza tym : • No one • s bigger than the club •
 
Wtedy zagrał, bo nie wiem, chyba uznał,że musi dać z siebie wszystko. Zresztą teraz też zagrał, on chciał tylko pojechać w sobotę i odwiedzić grób ojca... Jeżeli to prawda.
 
ja z kolei gdzieś wyczytałem (strona Realu?) , że chodzi o Kake. ponoć dupencja Ikera ta cała dziennikara napisała na swoim blogu czy twitterze że to właśnie przez Kake strzelił focha. po 5 minutach wpis zniknął.



ale jednego nie czaje. obraził się, że co, że jego koleżka nie gra?
 
Jest kilkanaście wersji, a my możemy się tylko domyślać. Ja najbardziej ufam tej wersji podanej przez Ultra Sur.
 
OMFG HULK WHY ?! ... wiem, że "for money", ale chciałem oglądać go w najmocniejszych ligach świata, a nie na wschodzie ..
 
Miałem nadzieję, że Hulk trafi do lepszego klubu, lepszej ligi. Ma chłopak potencjał i powinien go wykorzystać.



Barca ma podobno dogadane warunki z Llorente.
 
A orientujecie się może jak jest z tym podatkiem w Hiszpanii? Tzn. gdzieś czytałem, że hiszpański klub kupując zawodnika z PD musi zapłacić jeszcze jakiś podatek i tak gdyby Real czy Barca zdecydowały się wyłożyć klauzulę za Martineza to kosztowałoby by ich to ponad 50 mln ...
 
Póki co to są tylko ploty, a Llorente ma małe szansę na zaistnienie w Barcelonie. W przeciwieństwie do Songa, który zrobił na wszystkich dobre wrażenie.



Vitsel za 40 mln ??? to już jest chory sport :-)
 
Byłem pod wrażeniem gry Songa w poprzednim sezonie, ale jak zobaczyłem co robił Abou Diaby w meczu z The Reds to chyba Arsenal nie ma czym się przejmować.
 
Wszolek dostal powolanie do kadry w miejsce Rybusa. Naprawde ma dobry poczatek sezonu i zasluzyl na to powolanie.
 
Ronaldo podobno chce zarabiać 30mln euro rocznie i podobno Mac City jest w stanie za niego zapłacić 95 mln funtów. Jednak szejkowie twierdzą, że to menedżer Ronalda wypuścił taką plotę żeby pomóc w negocjacjach o podwyżkę dla Portugalczyka.



Nie ma szans żeby dostał w Realu taką kasę, albo to plotka, albo bardzo go ponosi.
 
jeszcze trochę i każde wydarzenie sportowe będzie ppv. Dobrze, że euro i igrzyska oszczędzili ;) (ironizuję oczywiście)
 
Back
Top