Piłka nożna

Uważasz, że nie mam powodu do radości? Spisywałem Widzew na dolną część tabeli i walkę o utrzymanie się w lidze, a tu 3 pierwsze mecze wygrane, w tym 1 z mistrzem, a 2 z wicemistrzem. Nie myślę, żeby drużyna z Łodzi była w stanie utrzymać tą pozycję, ale jako kibic mam prawo być zadowolony:)
 
Oczywiście masz prawo się cieszyć, bo to naprawdę fantastyczny wynik.Źle się wyraziłem, chodziło mi o to, że po swoim meczu Legia będzie samodzielnie na szczycie.
 
Widzew jak narazie zaskakuje szczegolnie, ze sporo mlodych chlopakow tam gra i to mi sie podoba.



Sobiech 2 bramki juz strzelil
 
No to czyli bramkami będą i tak nr 1.



Falcao podobno ma być od stycznia zawodnikiem Chelsea cena od 48 mln funtów w górę.



Didier Drogba odejdzie z Chin, być może zasili Juventus.
 
teraz właśnie się zorienetowałen, że Widzew grał 3 mecze pod rząd u siebie. why?
 
Pewnie z tego samego powdu z którego Jaga grała również 3 mecze z rzędu. Nie od dziś wiadomo, że zarządzanie polską piłką jest na niskim poziomie.
 
• Przed dwoma sezonami ustalono na spotkaniach z klubami, aby w przypadku remontów czy budowy stadionów, starać się maksymalnie uwzględniać ich wnioski, nawet kosztem tego, iż kluby musiałyby mieć nawet trzy wyjazdy z rzędu. W tym sezonie prośby do nas skierowały Ruch Chorzów oraz Górnik Zabrze. Ruch czyni starania, aby zakończyć szybką renowację swojego obiektu i wrócić jak najszybciej na Cichą, zaś Górnik nie chciał grac w Sosnowcu i tak ustalił terminy z wykonawcą stadionu na Roosevelta, aby maksymalnie wykorzystać przerwę w rozgrywkach i przyspieszyć możliwość rozgrywania spotkań u siebie. Niebawem odbędzie się oficjalna lustracja stadionu Górnika pod kątem spełnienia wymogów licencyjnych i jest niewykluczone, że zabrzanie swój pierwszy mecz zagrają u siebie zamiast w Sosnowcu, co byłoby rozwiązaniem optymalnym i dla klubu i dla kibiców Górnika.


Ruch pierwotnie miał rozegrać spotkanie z Widzewem u siebie, ale na prośbę Ruchu i za zgodą łódzkiego klubu jeszcze przed sezonem dokonaliśmy zamiany gospodarzy, co pozwoliło Ruchowi i wykonawcom remontu na Cichej prowadzić prace bez przerwy. Odpadł też problem uzyskania zgody na organizację imprezy masowej w Gliwicach, gdzie obecność kibiców innej drużyny niż Piast rodzi problemy z uzyskaniem akceptacji od organów opiniujących zezwolenie na organizację imprezy masowej.


Co się tyczy Jagiellonii, to chodzi o harmonogram prac remontowych oraz sprawy klimatyczne. Patrząc na lokalizację klubów Ekstraklasy, Białystok jest miejscem, gdzie w grudniu i lutym mamy najgorsze warunki pogodowe. Na Podlasiu zima jest najdłuższa, a do tego dochodzi fakt, iż obiekt "Jagi" jest wciąż jednym wielkim placem budowy. Jest pewne, iż dopóki nowe i zadaszone trybuny stadionu w Białymstoku nie będą oddane do użytku, to będziemy starali unikać się potencjalnych zagrożeń związanych z możliwym odwołaniem meczu. Przewiduję, iż nawet po oddaniu w całości nowego stadionu "Jaga" może rozgrywać na wyjeździe ostatni mecz jesienią i co najmniej pierwszy wiosną. W tym roku, wiedząc o prośbie Górnika i znając problemy Jagiellonii rozwiązaliśmy to ustalając mecz tych zespołów w drugiej kolejce w Białymstoku.
 
van Persie narazie się zwraca w MU, dziś 3 bramki + nietrafiony karny , tylko co z tą obroną , już o miernocie na bramce nic nie wspomne
 
large
large
A1zX_LeCQAA5K3F.jpg




Obrona slabo strasznie, dobrze ze Scholesy wszedl na koncowke i poukladal gre z przodu.



Lindegaard moze szukac klubu :)
 
Telewizja Polska informuje, że mimo długotrwałych negocjacji nie udało się osiągnąć porozumienia z firmą Sport Five w sprawie nabycia praw telewizyjnych do pakietu meczów piłkarskiej reprezentacji Polski w latach 2012 • 2014.


Telewizja Polska nie była w stanie sprostać wygórowanym finansowym oczekiwaniom kontrahenta.


Aktualne możliwości ekonomiczne TVP S.A. wynikają przede wszystkim z malejących wpływów reklamowych, kryzysowej sytuacji na rynku finansowym oraz zmniejszających się wpływów abonamentowych.


Telewizja Polska podtrzymuje gotowość nabycia praw telewizyjnych do meczów reprezentacji Polski jednak wysokość świadczeń finansowych nie może być oderwana od ekonomicznych podstaw i obecnych możliwości.
 
Rangers 5-1 Elgin City
0-1 Duff (15), 1-1 Shiels (24), 2-1 Templeton (29), 3-1 McCulloch (45+2), 4-1 Templeton (49), 5-1 McCulloch (59)



ciezko ocenic mi poziom rywali, ale piłkarze Rangers grali na niesamowitym luzie. Fantastyczny debiut Tempeltona i największa frekwencja w Szkocji w tej kolejce i 2 na wyspach zaraz za Newcastle.
 
Ale ładnie gra Modrić dzisiaj, będzie z niego pożytek niedługo.Coś czuję,że Ozil się pożegna z pierwszym składem w tym sezonie. Jbc jest 2-0 i Ronaldo. I teraz czerwona za dwie żółte dla stopera Granady.







I CR schodzi kulejąc, oj niedobrze niedobrze.... Dobrze,że teraz przerwa na reprezentacje, może dadzą mu odpocząć, w co wątpię.
 
Lecę oglądać Barcę, Valencia trudny przeciwnik, ale mam nadzieję, że po tym meczu pozostanie pięciopunktowa przewaga Barcy.
 
Heh widze, ze Bayern dolozyl do pieca. Czuje w moczu, ze mistrzowska patera wroci do odpowiedniego miasta.
 
Masz dobry słuch, to dość rzadki zmysł w dzisiejszych czasach, może coś jeszcze wyniuchasz?



A tak poważne, wiecie moze co z Borucem? Znudziła mu się piłka i wali wino we Włoszech? Jak to jest z "wolnymi" graczami, moga w każdej chwili podpisać kontrakt czy tylko jak jest okienko? Bo jeśli ta druga opcja to Borucowi została chyba tylko Rosja i Francja, bo tam zamykają jakoś na początku września ...
 
Jeśli chodzi o tą bramkę co myślę to nie było spalonego bo nadbiegający zawodnik był za linią piłki.
 
Back
Top