Piłka nożna

Nie oglądałem całego meczu, tylko końcówkę i tam komentator coś wspomniał to się zapytałem.



Co do meczu Barcy, do najlepszych nie należał, ale liczy się zwycięstwo i przewaga nad Realem;)
 
Nie zapominaj o Atletico, które ostatnio naprawdę zaskakuje. 4:1 z Chelsea, 4:0 z Atletic, boję się że Barca może z nimi stracić punkty.
 
Nieuznana bramka dla Valenci, sedziowie jak zwykle drukuje mecze tym burkom z Barcelony jak sobie nie radzą. No i Messi, który cały mecz padake zapodawał :-)
 
Po plebsie Twojego rodzaju niespodziewałem się niczego elokwentniejszego. Ogolnie to jestem za wyjebaniem Cie z forum bo nie dosc ze emanujesz debilizmem to na dodatek Twoje posty w wiekszosci są o jaraniu zielska z ziomeczkami albo o tym jak wpadłeś w wieku 16 lat [gratuluje]. I nie odpisuj już mi, głupoto podobno nie jest zarazliwa, ale lepiej uważać.
 
no ale to pomaganie teoretycznie lepszym to strasznie irytujące jest i aż się odechciewa oglądania.



ps. mam w dupie zarówno Real jak i Barcelone.
 
Oglądałem tylko Real - Granada i takich ogórów to powinni 5-0 na sztywno zrugać choć 3-0 nie jest źle biorąc pod uwagę, że to ich pierwsze(!) zwycięstwo w lidze i generalnie drugie na 5 meczy.



Modric za Ozila? Poczekalbym jeszcze trochę z takimi sądami. Prędzej Higuain za Benzemę.
 
widzisz chlopaczku, zaczales prowokowac, a sam dales sie poniesc. to jest za to szczyt elokwencji w twoim wykonaniu.
 
Jebłem - mecze kadry możliwe,że w PPV bo żadna stacja publiczna nie kupiła praw do transmisji na sezony 2012 i 2014. Oznacza to,że aby obejrzeć eliminacje do mistrzostw świata,musimy poszukać streama.... Ci ludzie naprawde mają Polaków za nic. Mecze reprezentacji narodowej,dobra publicznego, w systemie PPV??? Mecze reprezentacji,która nie daje rady Estonii??? Nie dam na to ani grosza,nie dlatego,że żałuje,ale dlatego,że jest to istne plucie Polakom w twarz.
 
Po prostu tvp nie chce zaplacic sportfive. Dlatego ppv. Szczerze ? Mnie to troche cieszy, mam dosc jarania sie ta smieszna kadra.
 
zamiast płacić za PPV reprezentacji wolę pojechać na mecz. Fakt, że mnie wyjdzie drożej ale fajna wycieczka i klimat, gdzie nawet słaby mecz się ogląda z większym zaciekawieniem. plaćmy abonament w zamian dostaniemy klan, familiade i inne gówno a piłkarskiej reprezentacji, ktora się ogląda od zawsze nie. pojebany kraj
 
Cristiano Ronaldo chce podobno odejść z Realu(narazie to ploty) źle się dzieje na tym świecie.Jeśli to byłoby prawdą to tylko Messi może go zastąpić:-)
 
Ludziom od razu się zaczął przypominać "news" z 2011 roku http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=35238. Też myślę, że Ronaldo zostanie w Realu bo bez niego cały styl gry by się musiał zmienić, a to nie byłoby zbyt wskazane szczególnie w środku sezonu.
 
nikt by nie byl w stanie zaplacic takich pieniedzy z topowych klubow, zeby go kupic. jedynie man city(odpada, bo watpie by cr chcial u nich grac ze wzgledu na mu), anzy i psg, ale cr jest na tyle ambitnym czlowiekiem, ze to tez odpada
 
Gaara zdziwiłbyś się. Jakby trzeba było to myślę, że taki Man. Utd. by sypnął groszem w końcu do biednych nie należą, a i kibice by się ucieszyli z powrotu swej gwiazdki.Swoją drogą atak Ronaldo-Rooney-Van Persie byłby miądżący.
 
Arbeloa już dał na avek na twiterze zdjęcie razem z CR'em, Kaka gada,że CR jest superważny i nie może być obrażony i ma wsparcie drużyny... Zaczyna się włażenie w dupę. Jestem jego fanem, mój ulubiony gracz, ale wkurza mnie taka damska postawa.
 
Mi to oczywiście na rękę odejście Ronalda z Realu, Królewscy wiele by na tym stracili, ale to są pewnie tylko plotki i Ronaldo zostanie.
 
Grał lepiej w ManUtd - żart miesiąca, udało Ci się Tar :D





Nieoficjalny profil Ultras Sur podał na Facebooku kolejny - i to całkiem możliwy - powód "smutku" Cristiano. Podobno w niedzielę 2 września miała miejsce kolejna rocznica śmierci ojca Ronaldo. Portugalczyk poprosił o wolny dzień, by pojechać do domu, spotkać się z rodziną i odwiedzić grób taty, który był dla niego bardzo ważną osobą. Działacze nie wyrazili na to zgody - zapewne ze względu na mecz z Granadą. Ronaldo zagrał, ale nie miał siły, by cieszyć się z bramek w tak ważnym i jednocześnie smutnym dla niego dniu...
 
Back
Top